Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

Dopalacz - proszek

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siemano. Ostatnio miałem dostęp do ciekawego dopalacza o podobnym działaniu do kokainy. Jestem po tym mega pewny siebie, męczę się szybciej, ale jestem silniejszy pod każdym innym względem. Problem z zejściem. Dop działa jakieś 2 godzinki(może nawet godzinę). Ze stanu euforii w stan podobny do depresji przechodzi się w ciągu kilku sekund. Po prostu zejście jest zaskakujące. Po zakończeniu działania dopalacza, staję się człowiekiem o zerowej pewności siebie. Nie mam ochoty na nic i z nikim nie mogę się dogadać. Mało tego. Ludzie na mnie po prostu krzywo patrzą i czują do mnie dużą niechęć. Nawet, gdy nie zachowuję się dziwnie. Po prostu. Po kilku dniach brania tego, czuję się jakoś dziwnie. Usta mocno schną. Aż mi popękały.
    Pytanie: Czy dałoby się jakoś skontrować to zejście? Jakąś kawą, czy może zielonym, czy innym, dobrym sposobem? Ktoś to brał? Dodam tylko, że jest to sypkie tak jak mąka. Ma kwaśny smak i czasem drętwieją mi usta, czy nos po tym. A. I podczas zejście czasem nie mogę zasnąć. Drżą mi powieki, okolice ust itp. Nawet, gdy nie mam tych dgrawek, to serce mi wali jak głupie, ponieważ jestem wystraszony(to właśnie przez ten brak pewności siebie). Fajne jest to, że pomimo zmniejszonej koncentracji, mogę rozmawiać z każdym o wszystkim. Dosłownie. Np. rozmawiałem z kolegą, który uczy się jako mechanik samochodowy o jego fachu, a ja z samochodami mam tyle wspólnego, co papież z tym dopalaczem.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

• Post #2
      Moja rada jest taka- NIE BIERZ TEGO GÓWNA! Takie syntetyki moga Cie bardzo szybko wykończyć... Przyśpieszona akcja serca itd, moze doprowadzić do poważnych powikłań a nawet do śmierci. Nie rozumiem tego że jeśli masz takie objawy zejścia nadal chcesz to brać i pytasz jak to złagodzić? Mój znajomy kiedyś przy mnie zapalił dopka o nazwie Tajfun i mało sie nie przekrecił, od tamtej pory nie używa tego świństwa bo szkoda życia. Skończ z tym jak najszybciej! Lepiej zajarać sobie blantaDopalacz - proszek
      Lepiej hodować niż kupować
      0 0

• Post #3
      Tak. Tylko że zejście można ogarnąć rozmawiając z kimś, kto zawsze Ci jakoś podkręci. Np. z dziewczyną(o ile się nie zniechęci, jeśli będziesz się do niej użalał nad sobą i był mniej pewny siebie niż ona ;). Trzeba po prostu być wyluzowanym na zejściu - wtedy można zasnąć i serce tak nie napierdziela. Dlatego chcę próbować tego jeszcze, bo mam zamiar nad tym zapanować, bo wiem, że to jest możliwe. Trzeba tylko pokombinować.
      0 0

• Post #4
      Tu nie chodzi o to że jak się wyluzujesz i serce już przestanie szybko bić to będzie ok. Chodzi o to że twoje serce nie ma stałego rytmu tylko jest podkręcane - podam przykład trochę nienormalny - procesor w komputerze jak podkręcisz za mocno to co się stanie - spali się. I tak będzie z twoim sercem - po prostu pierdolnie. Dopalacze to gówno i każda z osób które znam i to brały tak powie. Fajnie jest do pewnego momentu aż pewnego dnia przesadzasz i organizm albo się wybroni albo pierdolnie. Znam takiego typa, non stop nakurwia to świństwo - nie ma kolegów bo mu niepotrzebni, ma jedynie osoby z którymi może sobie zajebać lufę/albo wciągnąć i chodzi powykręcany nie chodzi do szkoly, czasami widzę go jak śpi obok ławki pod blokiem. Mówię ci stary - takim gównem odwagi sobie nie wyrobisz - to tylko chwilowa odwaga, lepiej zapal sobie blanta bo to cie nie zniszczy...
      0 0

• Post #5
      Cytat Zamieszczone przez klonek9410 Zobacz posta
      Siemano. Ostatnio miałem dostęp do ciekawego dopalacza o podobnym działaniu do kokainy. Jestem po tym mega pewny siebie, męczę się szybciej, ale jestem silniejszy pod każdym innym względem. Problem z zejściem. Dop działa jakieś 2 godzinki(może nawet godzinę). Ze stanu euforii w stan podobny do depresji przechodzi się w ciągu kilku sekund. Po prostu zejście jest zaskakujące. Po zakończeniu działania dopalacza, staję się człowiekiem o zerowej pewności siebie. Nie mam ochoty na nic i z nikim nie mogę się dogadać. Mało tego. Ludzie na mnie po prostu krzywo patrzą i czują do mnie dużą niechęć. Nawet, gdy nie zachowuję się dziwnie. Po prostu. Po kilku dniach brania tego, czuję się jakoś dziwnie. Usta mocno schną. Aż mi popękały.
      Pytanie: Czy dałoby się jakoś skontrować to zejście? Jakąś kawą, czy może zielonym, czy innym, dobrym sposobem? Ktoś to brał? Dodam tylko, że jest to sypkie tak jak mąka. Ma kwaśny smak i czasem drętwieją mi usta, czy nos po tym. A. I podczas zejście czasem nie mogę zasnąć. Drżą mi powieki, okolice ust itp. Nawet, gdy nie mam tych dgrawek, to serce mi wali jak głupie, ponieważ jestem wystraszony(to właśnie przez ten brak pewności siebie). Fajne jest to, że pomimo zmniejszonej koncentracji, mogę rozmawiać z każdym o wszystkim. Dosłownie. Np. rozmawiałem z kolegą, który uczy się jako mechanik samochodowy o jego fachu, a ja z samochodami mam tyle wspólnego, co papież z tym dopalaczem.
      z tego co opisujesz objawy przy zejsciu i w czasie fazy , miałeś prawdopodobnie doczynienia z mefedronem ( miau - miau , mietek itd ) , RC silnie uzależniajacy psychicznie , zwiekszajacy empatie i wrażliwość , przy zejsciu mega deprecha ....

Cała moc pochodzi z Naszego
      wnętrza
      MANA / Huna
      0 0

• Post #6
      Właściwie podobne działanie może mieć też Pentedron i ETH-CAT albo 3-MMC.
      Ciągnie mnie w mroczną głąb tej kniei,
      lecz woła trzeźwy świat nadziei
      i wiele mil od snu mnie dzieli,
      i wiele mil od snu mnie dzieli.
      0 0

• Post #7
      Podobne ale nie takie te specyfiki ktore podaliscie to nie to co jest podobne do koki-to gówno działa godzinkę,a wszystko wymienione trzyma od 6 do 8 godz i mefedron też ma taki czas działania,a jazda jest podobna do amfy i extasy co do mefki! Jak chcesz spokojne zejście to musisz zażucic coś z benzo+thc i zjazd staje się delikatnyDopalacz - proszek.ALE I TAK JESTEM ZDANIA ŻE DOPAŁKI TO GÓWNO WRĘDNIEJSZE OD NATURALNYCH OPIATÓW!
      0 0

• Post #8
      I powoli zamieniamy się w hyperreal albo co gorsza dopalamy.com Dopalacz - proszek
      Ciągnie mnie w mroczną głąb tej kniei,
      lecz woła trzeźwy świat nadziei
      i wiele mil od snu mnie dzieli,
      i wiele mil od snu mnie dzieli.
      0 0

• Post #9
      Cytat Zamieszczone przez catblack Zobacz posta
      Podobne ale nie takie te specyfiki ktore podaliscie to nie to co jest podobne do koki-to gówno działa godzinkę,a wszystko wymienione trzyma od 6 do 8 godz i mefedron też ma taki czas działania,a jazda jest podobna do amfy i extasy co do mefki! Jak chcesz spokojne zejście to musisz zażucic coś z benzo+thc i zjazd staje się delikatnyDopalacz - proszek.ALE I TAK JESTEM ZDANIA ŻE DOPAŁKI TO GÓWNO WRĘDNIEJSZE OD NATURALNYCH OPIATÓW!

kolega sie za duzo teori naczytał ,
      ja sie sprzeczac nie zamierzam ,
      okres działania danej substancji zalezy w duzej mierze od czystości substancji głównej w tym wypadku 4-MMC,
      zejscie równiez .
      Benzodiazepiny pomagaja w zejsciu wszelkich dragów zwłaszcza psychodelików i stymulantów .

apropo dretwienia jezyka to kokaina ma właśnie takie działanie uboczne .

Cała moc pochodzi z Naszego
      wnętrza
      MANA / Huna
      0 0

• Post #10
      Zero sprzeczania się,nieczytałem tylko obserwowałem kumpele co i jak na Nią działa,a substancje typu 4-FMA itd.były 80% czyste,sprawdzone sposobem rozpuszczenia w wodzie do iniekcji(cały proch się rozpuścił,nie tak jak te z domieszką tabsów jakiś).I dziewczyna niemogła już się powstrzymać i podała,myslałem że po miau,miau zejdzie....Ale koniec tematu jak zauważył kolega/nka to nie hyperalDopalacz - proszekPEACE
      0 0

• Post #11
      Nie chce, to nie weźmie, przecież swój rozum ma.
      0 0

• Post #12
      Tak. To był Mefedron. Poczytałem o tym i wszystko się zgadza. Dzięki! ;)
      0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl