Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
 1. Post #1

  "Profesjonalna interwencja policji - zatrzymanie wariata na plaży w Gdyni"

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Gość po kwasie "Profesjonalna interwencja policji - zatrzymanie wariata na plaży w Gdyni"  w 8:50 coś podbiega typek w koszulce "JP" i rozpala bongosa przy psach <wodna>
  0 0

 2. Post #2
  Dobre to jest, oglądałem dziś "Profesjonalna interwencja policji - zatrzymanie wariata na plaży w Gdyni"
  0 0

 3. Post #3
  ale z psami pojechali na koniec "Profesjonalna interwencja policji - zatrzymanie wariata na plaży w Gdyni" w całym filmiku zwała z nich "Profesjonalna interwencja policji - zatrzymanie wariata na plaży w Gdyni" a swoja drogą bardzo fajna plaza codziennie tam sobie na spacery chodzilem jak w gdyni miecha byłem "Profesjonalna interwencja policji - zatrzymanie wariata na plaży w Gdyni"
  Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
  0 0

 4. Post #4
  W sumie to moze i dobrze ze go zwineli bo siedzi zcpany na plazy tylko dzieci straszy. Tak samo do psiaków, jak traktują delikatnie to cioty jak robią tak jak w usa to zaraz ze kaci... Lub ten w koszulce JP wielki kozak a nie zdziwil bym sie jakby sie na psach rozjeba*ł. Dla mnie debilzm!
  0 0

 5. Post #5
  Gość miał fajny pomysł żeby się zabawić tylko nie ten czas i nie to miejsce "Profesjonalna interwencja policji - zatrzymanie wariata na plaży w Gdyni",
  0 0

 6. Post #6
  Mnie ciekawi co ten typek od bongosa włożył temu psu do kieszeni 5:15 "Profesjonalna interwencja policji - zatrzymanie wariata na plaży w Gdyni"
  0 0

 7. Post #7
  Moze mu zapakował ziele żeby im sie lepiej myślało "Profesjonalna interwencja policji - zatrzymanie wariata na plaży w Gdyni"
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl