Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. Post #1

Skutki palenia zanieczyszczonej marihuany - wasze doświadczenia

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Jako , że ostatno w mediach jest ostra nagonka na nasze wspólne dobro , zwracam sie do wszystkich użytkowników naszego forum z ogromną prośbą - no wiec bez owijania Skutki palenia zanieczyszczonej marihuany - wasze doświadczenia

Potrzeba mi opisu waszych bad tripów po MJ ,objawów odstawiennych , przeżyć psychicznych i ewentualnych fizycznych po MJ i w czasie detoxu , chodzi mi głównie o "wzbogaconą " MJ jak i wasze przeżycia , wnioski i doświadczenia w tej materii ogólnie wszystko na NIE jeśli chodzi o brudną MJ .

Mam do napisania artykuł w poczytnym piśmie a potrzeba mi wiarygodnych źródeł czyli Was Skutki palenia zanieczyszczonej marihuany - wasze doświadczenia
    Jeśli chodzi o autoryzacjie to ręcze że nic bez waszej zgody i autoryzacji nie bedzie publikowane !
    Oczywiście zanim cokolwiek dam do publikacji wrzuce tu do oceny i ewentualnych poprawek !!!

POMÓŻCIE braciszkowie Skutki palenia zanieczyszczonej marihuany - wasze doświadczenia

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

2. Post #2

3. Post #3
    Mocniejsze zejście i bardziej męczące po "chemiku".
    0 0

4. Post #4
    możesz coś więcej na ten temat napisać ?

wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

5. Post #5
    ja mialem do czynienia z MJ z eterem i powiem ze leb nawalal czesto po tym mnie , najgorzej jest po naszym kopanym z henna i mielonym plastikiem haszyszu tez glowa boli , zbieralo mnie na wymioty nawet czasami zdazaly sie wymioty z drgawkami i potem na calym ciele , brak apetytu i krotki sen , jak odstawialem to niewiedzialem co mam z soba zrobic chodzilem bez celu po swojej dzielnicy , a jedno o czym myslalem to jak tu walnac nastepne wiadro i sie nie zrzygac
    ps: mam nadzieje ze troche pomoglem pozdro i nie palcie gowna
    0 0

6. Post #6
    Po odstawieniu maczanek mialem problemy ze snem, potrafilem przelezec cala noc na lozku a rano i tak bylem wypoczety, czesto zdarzalo sie ze myslalem o kupnie czegos znowu, i przez dlugi czas serce walilo mi jak mlotem.
    0 0

7. Post #7
    A wiec wystąpil ból głowy brało na wymioty (a nie było czym) niesamowicie byłem zmęczony, męczyło mnie nawet mówienie, siedzenie a spać nie dało rady
    0 0

8. Post #8
    bole glowy //tak jak zwal po speedzie, wystraszony, problemy ze skupieniem mysli, zle spanie , budzisz sie nie wypoczety. Wtedy zaczelem sie zastanawiac co palimy i zmienilem podejscie do ziola. Na dzien dzis problemu owego brak bo nie mam doczynienia z takimi wynalazkami.
    palcie marijuane pass dla scierwa.....
    0 0

9. Post #9
    Ja trafiłem na MJ zmieloną z dopalaczem Skutki palenia zanieczyszczonej marihuany - wasze doświadczenia Które wróciły ostatnio do mojego miasta , faza jak po jakims kwasie i grzybach i heroinie chyba ... nie do opisania . lęki fobie ...
    0 0

10. Post #10
    Po paleniu syntetyku-opisze tak cos co nie pachnialo jak mj bylo mokre i kopalo jak popierdolone. Dziwny stan. Ni to czlowiek we snie ni na jawie. Po paleniu syntetica boooooom glowa rozpierdala smierdzacy dym zapach przypominajacy niewiem konopie w fazie weg albo te przemyslowe. Kopaly straszznie. stan dziwny jak po dopalaczach albo syntetycznym thc ale inny. Po syntetycznym thc masz niedosyt ze to nie baka. A po synteticu mdli cie, glowa cie boli, masz dziwne uczucie drgawek, masz ochote aby to przeminelo jestej wycienczony i idzoesz spac. zjazd wstajesz i do piero odczuwasz ze tego gowna nie wezmiesz juz nigdy do ust. Smak siana a nawet plastiku czasem dym przemyslowka. po 2latch cpania zjazd. nie wiedzialem czy to robilem wczoraj, dzis jutro miesiac temu czy za mieaiac. nie rozroznialem dni tygodnia, ktore odbywaly sie na zasadzie mam dyszke ktos druga, a ktos trzecia. Ogolnie wspominam to jako wielka dziura, a do rzeczywistosci wrocilem dopiero po 3miesiacach od zaprzestania. Po mniesiacu zaczynalem na nowo obcowac z ludzmi bez pytania co dzis mamy za dzien tygodnia. ogolnie bardzo nie polecam. woooo ale post. PEACE
    0 0

11. Post #11
    w smaku te " skuny " nie są złe ale nie polecam nikomu zeby to jarać. kiedys mialem taka sytuacje, ze spalilem kora, zajebalem sie wchuj i poszedlem od razu na chate( gps ), dopadły mnie bóle brzucha i zacząłem spawać... chuj wie w czym to bylo maczane. od tamtej pory tylko swojaki pale, bo zdrowie mam tylko jedno. Wole nic nie palic niz palic zanieczyszczone gówno. Pozdro
    0 0

12. Post #12
    Mozecie podać wiecej info o samopoczuciu -
    ( bad tripy i fizyczne objawy ???)

wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

13. Post #13
    mnie kiedyś po namaczanym skunie jak już faza zeszła kuło w klatce piersiowej i kaszlało mnie ... Teraz nie ma takiej sytuacji od kąd mam zaufanego koleżke Skutki palenia zanieczyszczonej marihuany - wasze doświadczenia
    0 0

14. Post #14
    Heh Bad trip, narazie po spryskanym fetką miałem taki zje@ że nie mogłem nic ze sobą zrobić, z jednej strony byłem senny, a z drugiej roozjeby@#ła mnie energia, ból łba, drgawki, a po zejśćiu nie mogłem mysleć o niczym innym, mam nauczkę jak sie jara chujowe tematy, dodam jeszcze pulsujący obraz i widok jak bym miał wypukły obraz
    0 0

15. Post #15
    W zeszlym tygodniu dostalem "palenie", 1 kor, po pierwszym dymie nie bylo nic czuc ale za 2 dymem bylo mocno czuc smak takiego palonego starego trampka dopiero po tym zorientowalem sie ze to byl dopalacz. W ciagu 10 minut czulem sie jak bym wyjaral chyba z kilogram. Obraz byl rozj*bany w przenosni i doslownie. Schizy byly takie, ze jak zamykalem oczy to widzialem, to co sobie wyobrazalem (w tedy czulem sie jak bym ogladal caly plac z gory jak mape). Serce walilo mi tak mocno ze az w uszach slyszalem i to glosno (raczej kolejny schiz). Jak ziomki rozmawiali to nie moglem ogarnac co oni wgl mowia, siedzialem na lawce i patrzylem sie w jedno miejsce. Jak powiedzieli zebym wstal i poszedl z nimi to nie moglem ustac na nogach, a jak juz stanelem to musialem siasc bo nie bylem w stanie isc. Mowic nie moglem, odjelo mi mowe. Dalej niestety nie pamietam co sie dzialo. Wiec panowie i Panie jezeli nei macie pewnosci ze to prawdziwe palenie to nie palcie unikniecie tego co ja. Dodam ze to co palilem to byl chyba "czeski dopalacz".
    0 0

16. Post #16
    Paliłem kiedyś "Mieszanki ziołowe" czyli dopy, wyjebało mnie w strato-sfere po 10 sekundach (dosłownie) speed wszystkiego co się wokół działo, słowa wypowiadane przez kogoś zarzucały się w pętle i powtarzały się jak w typowym loopie ;d pomine fakt że nie była to miła faza, (po tym gównie nie da się jej mieć) i głowa bolała mnie tak, jakby miała mi wybuchnąć (dosłownie wybuchnąć*). Palcie swoje i tyle.
    Do odważnych świat należy, dobrze ziomek o tym wiesz
    Możesz wszystko jeśli tylko, jeśli kurwa tego chcesz...
    0 0

17. Post #17
    ja raz dostałem jakiegoś nakropa, po spaleniu wkręciła się taka dziwna, ciężka faza, a po jakimś czasie włączył mi się taki ku**wski pisk w uszach i cały czas się nakręcał aż chciałem dzwonić po jakiegoś ziomka, albo pogotowie bo nie mogłem tego wytrzymać. do tego cały spocony, serce waliło jakbym robił interwały na fecie Skutki palenia zanieczyszczonej marihuany - wasze doświadczenia
    po jakiejś niecałej godzinie (chociaż zdawało się, że trwa to całą wieczność) zeszły te efekty a potem cały dzień taki rozbity chodziłem
    nigdy więcej gówna od osiedlowych dilów Skutki palenia zanieczyszczonej marihuany - wasze doświadczenia
    0 0

18. Post #18
    a wiec tak większość u nas towaru (lubelskie) jest chrzczone nie trafia się łatwo czyste albo po odstawieniu masz bóle głowy, dziwne myśli, lęki po paleniu jak wracasz sam do domu masz uczucie jak by ktoś cię śledził i mówił do cb słyszysz głosy masakraa wole czyste palić po czystym nie miałem żadnego z tych przypadków nawet po przepaleniu się.
    Pomogłem ? Postaw blanta
    Uwielbiam ten widok...
    Rośnięcia moich dziewczynek które staną się kobietami :p
    FOTORELACJA MOICH MAŁYCH
    dockfoot przyszedł pan z kosą
    diablo tu też po nich został towar i pestki oraz ich córki rosną aktualnie
    No Name = Natalia pokazuje się coraz więcej kwiatków.
    Mix Otwartej Pestki Magda jak wyżej

http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...tml#post214484
    0 0

19. Post #19
    Ja tylko chciałbym napisać, że pale jak na razie sort od dila. Paliłem ok. 5 miesięcy mniej więcej 3/4 razy w tygodniu. Teraz odstawiłem na trochę tak do końca grudnia i zauważyłem, że odkąd nie palę to mam takie coś, że np. chce coś powiedzieć i nie mogę znaleźć słowa, czasem się zacinam i zapominam co mam powiedzieć. Również nie mogę spać, zanim zasnę mija ok. 2/3 godzin. Efekty te pojawiły się mniej więcej 2 tyg. po zaprzestaniu palenia. Miał ktoś coś podobnego?
    0 0

20. Post #20
    Powyższych wypowiedzi nie czytałem ale mogę wam opisać objawy po paleniu trawy która była górą zarazy, mianowicie była popleśniała podgnita itp. Wysuszyłem ją i opychałem.
    Jak byłem w desperacji czasem zapalilem ale to moze z 2 razy.
    Co mi się działo ?
    Już po 1 buchu i odczekaniu 3 sec czułem banie.
    Inny ziomek przyjebał z tego wiadro to miał bladą i taką petarde że aż się prawie porzygał. Poszło mi to ścierwo w krótkim czasie bo nikt takiego czeegoś nigdy nie widział a kopało jak CHUJ
    JOTPE
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl