Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Daj Blanta THC, sativa i indica

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam, w każdym badaniu jest wszystko odnośnie tylko thc, a działanie się różni w sativie od indi. Mianowicie chodzi mi o motywację, ogólne samopoczucie. W każdym badaniu jest że długotrwałe stosowanie THC wywołuje pogorszenie motywacji, podatność na irytacje, po jakimś czasie wiadomo lekka deprecha wjeżdża też zależy u kogo ale w wiekoszci z tego co sie orientuje tak jest . Rozumiem że mózg może się przyzwyczaić do lenistwa etc po indi. Ale w przypadku sativy (90%+) jest to odmienne działanie, więc czy przypadkiem w badaniach nie są używane tylko indi z THC? Bo wydaje mi się że po sativce nie ma tylu skutków ubocznych co po indi czyli irytacja, spadek motywacji i deprecha. Chcialbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat, wiem że są tutaj znawcy i palacze długoterminowo THC, sativa i indica

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Badania są na wysokie dawki THC i skutki długotrwałego przyjmowania wysokich dawek THC a przecież cannabis posiada inne kannabinoidy ( CBDA,CBC,CBDV,CBN,CBG,CBGA,THCA,THCV ) oraz terpeny i flawnoidy które w wiekszym lub mniejszym stopniu łagodza stany lekowe , zaleznie od odmiany.
  W latach 90 zaczeto eksperymentować z odmianami o wysokim THC który wyparł CBD , * sławetny Skunk . w obecnych czasach w zasadzie mamy same crossy / krzyżówki sati/ indi i czesto ruderalis w automatach .
  Ja myślę że wszystko w nadmiarze szkodzi , THC po za dużym potencjałem przeciwbólowym i rozluźniającym ma skutki uboczne , wpływa na wiele funkcji w naszym organizmie i układzie nerwowym ( mózgu ) .
  Dawka i częstotliwość przyjmowania ma ogromne znaczenie w tym przypadku .
  " L’homme est condamné à être libre " - Jean-Paul Sartre
  1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl