Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Sativa vs Indica - Porównanie

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Ostatnio założyłem na Youtube kanał, na którym głównym tematem jest marihuana. Dzisiaj wstawiłem drugi film "Sativa vs Indica - Porównanie", pokazuję w nim podstawowe różnice między krzakiem,topami i efektami ganji. Zainteresowanych zapraszam do filmu jak i do dyskusji pod tym postem. Ja preferuję Indice, ponieważ wywołuje ona większe napady śmiechu niż Sativa :-D

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Jest mały błąd na początku. Indica, sativa i ruderalis to gatunki a nie odmiany. Odmiany zaś to np. Ak47, AutoMazar, Passion......
  Mała korekta z mojej strony. Myślę że istotna.

  Według mnie i mojego doświadczenia indica jest lepsza na outdoor, gdyż szybciej kwitnie, więc jest bardziej wszechstronna i nadaje się na zimniejsze klimaty. Jest też bardziej odporna na pleśnie, grzyby. Sativka i haze są bardziej na indoor gdyż długo kwitną, i dlatego też odmiany haze praktycznie nie nadają się na outdoor w zimnych klimatach.

  pozdrawiam
  Nasiona marihuany THC-THC
  Nasiona Marihuany na GWARANCJI! THC-THC.COM
  Kupując u Nas Nasiona Konopi Możesz być Pewny w 100% Udanych Zakupów.
  Kupujesz Nasiona Marihuany w Profesjonalnej Firmie Która Działa na Rynku od 2005 Roku i Tym Samym Jesteśmy Najstarszym Sklepem Tego Typu w Polsce.
  Newsy i Artykuły THC / Blog THC / THC TV
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl