Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork

nasiona marihuany, nasiona konopi
    0 0

2. Post #2
    O kurde. Mają przechlapane czy nie?
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez v3nom Zobacz posta
    O kurde. Mają przechlapane czy nie?
    ja to rozkminiam dlaczego to ludzi nie dziwi.. odpaliłem dzis tego newsa w gronie i mowie wszyskim obczajcie jaka faza a oni "no i co" ja mowie kurwa nie dziwi was ze wilko-kojot zapierdala po nowym jorku ??!! I HUJ Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork nie kumam ludzi, w sumie jak się dają wciągnąć ze ufo przylatuje zielone ludziki z obcej planety to czemu wilko kojot miałby ich dziwic Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork
    0 0

4. Post #4
    ''Eksperci twierdzą, że zwierzęta zdobędą kolejne terytoria w Nowym Jorku''

A niech zdobywają sobie te tereny prawie jak imigranci hehe

Cytat Zamieszczone przez stary rowerzysta Zobacz posta
    w sumie jak się dają wciągnąć ze ufo przylatuje zielone ludziki z obcej planety to czemu wilko kojot miałby ich dziwic Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork
    Żebyś się kiedyś nie zdziwił z tym ufo Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork Pamiętaj,ze co jakiś czas zmieniamy zdanie Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez stary rowerzysta Zobacz posta
    ja to rozkminiam dlaczego to ludzi nie dziwi.. odpaliłem dzis tego newsa w gronie i mowie wszyskim obczajcie jaka faza a oni "no i co" ja mowie kurwa nie dziwi was ze wilko-kojot zapierdala po nowym jorku ??!! I HUJ Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork nie kumam ludzi, w sumie jak się dają wciągnąć ze ufo przylatuje zielone ludziki z obcej planety to czemu wilko kojot miałby ich dziwic Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork
    sory rower Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork ale ale no musze
    wrzechświat jest nieskończony to jest nie możliwe by nasza cywilizacyja była jako jedyna w tym "czymś", czym jest kosmos
    spójrzcie piramidy na całym świecie rozsiane w zaplanowanej sieci, piramidy egipskie z matemtyczną precyzją do gwiazdozbioru oriona
    inteligencja cywilizacji majów, ich postęp technologiczny..
    nic się nie dzieje bez przyczyny
    na kanale adventure często emitują odtajnione akta ufo gdzie setki tysięcy ludzi na świecie podobnie zeznaje, ba nawet filmiki są, zapiski na radarach samolotowych, wojskowych i rzekomo spisek na cały świat?
    kwestią wiary w takie zjawiska jest po prostu obrane stanowisko, i nie należy według mnie wykluczyć istanienia obcej cywilizacji
    dlaczego tylko część dokumentów po upływie 25 lat terminu poufności danych została tylko oddajniona ich znikoma ilość ? Czego tak się boją niby? W czym problem aby odtajnić resztę skoro conajmniej połowa ujrzała światło?
    Jak wytłumaczyć wiadomość wysłana w kosmos systemem dwujkowym gdzie były zawarte informacje o naszej rasie ludzkiej? W odpowiedzi z bardzo odległej galaktyki przyszła odpowiedź również w tej matematycznej sekwencji zawierająca informacje zupełnie odmienne od tej co ludzkość wysłała
    z chęcią podyskutuje Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork
    0 0

6. Post #6
    wilk z kojotem to dla mnie normalna krzyzowka. idzie skrzyzowac te gatunki bankowo. ta a kiedys wierzylismy ze ziemia jest plaska, aaaaaaaaaa i niektorzy dzis tez tak twierdza. wiec nie rozumiem rowerHybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork
    DAJ MI POLE, A DAM CI LAS.
    0 0

7. Post #7
    Może i gdzieś tam jest inna cywilizacja, ja mam tylko brechte jak ludzie wierzą w te spodki talerze itd Zamiast w gwiazdy patrzeć to warto ogarnąć temat nazistowskiego dzwonu czyli pierwszego waszego ufo Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork
    0 0

8. Post #8
    A kto Ci powiedział że "fani "ufo nie patrzą w gwiazdy...
    robię to regularnie jak jest możliwość Hybryda kojota z wilkiem terroryzuje Nowy Jork
    A w tym die glocke ponoć zastowali napęd antygrawitacyjny, Hitler musiał czymś się zainspirować, po co mu w takim razie było urządzenie o takim napędzie?
    Ostatnio w tv nawet o tym było w jakimś dokumencie
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl