Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

Co się aktualnie opłaca hodować w szklarni?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam, moja rodzina od lat hodowla ogórki, pomidory, ale od 4lat szklarnie stoja puste i sie zastanawiam czy jest moze cos sensownego co oplaca sie zasadzic? Mógłbym przeznaczyć ok 20-25tys na start. Odkąd zaczalem uprawiać merry yo totalnie inaczej patrze na rośliny niz wcześniej tak wiec jak to aktualnie wyglada bo mysle ze nie oplaca się ładować w ogórki /pomidory.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

3. Post #3
    Storczyki tam pierdolnij
    0 0

4. Post #4
    Mówię poważnie :P Widziałem, że tutaj nie tylko ludzie uprawiają mj, ale też inne rzeczy dlatego jestem otwarty na propozycje.

+ Uprawa konopi włóknistych z tego co kojarze jest w Polsce legalna, ale co ze skupem? Mam do użycia jeszcze duże powierzchnie pól.
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Dawid Kwiatkowski Zobacz posta
    Witam, moja rodzina od lat hodowla ogórki, pomidory, ale od 4lat szklarnie stoja puste i sie zastanawiam czy jest moze cos sensownego co oplaca sie zasadzic? Mógłbym przeznaczyć ok 20-25tys na start. Odkąd zaczalem uprawiać merry yo totalnie inaczej patrze na rośliny niz wcześniej tak wiec jak to aktualnie wyglada bo mysle ze nie oplaca się ładować w ogórki /pomidory.
    Masz na myśli zarobek czy zajawkę ?
    Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
    -
    F. Zappa
    0 0

6. Post #6
    Chce w to wpakować 25k także chyba na zarobek. Spotkałem się z konopiami włóknistymi na roztoczu i troche poczytałem. Z tego co się orientuje to coraz bardziej opłaca się hodować konopie włókniste. Szacuje się, że zysk z 1 hektara ma oscylować w granicach 2-3 zł. Dodatkowo ma wejść dyrektywa unijna o dopłacie do hektara w wysokości ok. 400 euro. Sprzedawać możesz wszystko. Główne przeznaczenie to sprzedaż na opał ale możesz handlować nasionami. Żeby zacząć należy otrzymać pozwolenie w swojej gminie. Poczytaj trochę Co się aktualnie opłaca hodować w szklarni?

P. S. jeżeli chodzi o szklarnie to zastanów się nad kwiatami ozdobnymi np. róże albo storczyki. Albo jedziesz z dobrym indorem raz i potem wyjebane jajka do końca życia Co się aktualnie opłaca hodować w szklarni?
    0 0

7. Post #7
    Przeorałem cały internet jeśli chodzi o konopie włókniste no i fajnie, ale jednak dopiero od naprawdę dużej ilości hektarów jak dla mnie by się to opłacało :/ O kwiatach muszę poczytać bo głównie byłem nastawiony na owoce/warzywa. Co do jednego dobrego indora, to jakbym odjebał w tej szklarni uprawę to naprawdę miałbym wakacje do końca życia i nawet dłuże, tam by wyszło tyle kg, że ręce opadają xD Kusi,kusi, może w przypadku gdy mnie chuj strzeli na końcu to się zdecyduje na taki krok Co się aktualnie opłaca hodować w szklarni?
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl