Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. Post #1

Marihuana z Darknet ?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siemanko Marihuana z Darknet ?

Chciałbym sie zapytać czy Ktoś kupował marihuanę na Darknecie. Sytuacja wyglada tak ze od czasu do czasu cos załatwię od znajomego, mam plany zeby samemu cos posadzić, lecz chciałbym zapytac sie o jakość, czy sprzedają syf czy dobry towar Marihuana z Darknet ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    oh darknecie darknecie co Ci moge powiedzieć wiesz w ogole z jakiej strony zamówić od kogo czy po prostu jedziesz na chybił trafił Marihuana z Darknet ? ?
    0 0

3. Post #3
    Nie będę kolego wchodzić w szczegóły, ani komentować twojego podejscia, po prostu ci odpowiem - polskie jest mocno średnie. Lepsze rzeczy dostaniesz za granicą, ale za proporcjonalnie wyższą cenę.
    0 0

4. Post #4
    Jak będziesz miał farta to dostaniesz zamówiony towar jeśli nie to wraz z towarem wpadnie do ciebie pół komendy AT-eków Marihuana z Darknet ?Marihuana z Darknet ?
    0 0

5. Post #5
    dobra biorę sie za własny ogródek Marihuana z Darknet ? chcicalem po prostu sie dowiedziec czy to bezpieczne i czy nie ma wałków Marihuana z Darknet ? dzieki
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Adamus10 Zobacz posta
    dobra biorę sie za własny ogródek Marihuana z Darknet ? chcicalem po prostu sie dowiedziec czy to bezpieczne i czy nie ma wałków Marihuana z Darknet ? dzieki
    To jest niepewne więc lepiej się w to nie bawić dużo czytałem o tym i łatwo o przypał Marihuana z Darknet ?
    0 0

7. Post #7
    nie rób tego łowieku ;d nawet tam nie wchodz usun całego tora, tobie sie tylko wydaje ze cie nie widac jak na takich stronach siedzisz
    tor to juz na bank od dawna jest zaklepany przez polcije w dol i w szerz pozatym tor powstal chyba z 25 lat temu to chyba nie najlepszy pomysl zeby sie tam wbijac po jakis towar ;d
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez majuan Zobacz posta
    nie rób tego łowieku ;d nawet tam nie wchodz usun całego tora, tobie sie tylko wydaje ze cie nie widac jak na takich stronach siedzisz
    tor to juz na bank od dawna jest zaklepany przez polcije w dol i w szerz pozatym tor powstal chyba z 25 lat temu to chyba nie najlepszy pomysl zeby sie tam wbijac po jakis towar ;d
    przez policje Marihuana z Darknet ? polska policja na torze to mi może druta pociągnąć
    co do zamawiania z tora po prsotu trzeba wiedzieć od kogo co i jak Marihuana z Darknet ? i trzeba mieć patent na "PRZYPAŁ" ale to jest proste po prostu mówisz że nic nie zamawiałeś
    co do oceny rzeczy z polski i zagranicy prosze Cie Halinka Marihuana z Darknet ? nie wiem co tam od kogo brałeś z polski Marihuana z Darknet ? no ale chyba nie trafiłeś w typa bo u mnie tylko quality staw Marihuana z Darknet ?
    0 0

9. Post #9
    A weź daj spokój panie tapczanie,
    bez przesadzania, cena adekwatna do jakości, o.
    Co do reszty się zgadzam, kmwtw
    1 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez stary rowerzysta Zobacz posta
    Jak paka jest na ciebie to możesz tłumaczyć że sam papież cię zmuszał przykładając dziewiątke do łba, możesz druta wtedy ty pociągnąć im Marihuana z Darknet ?
    a kto mi udowodni że ja to zamawiałem panie Rowerze Marihuana z Darknet ? przecież po to jest ten bitcoin Marihuana z Darknet ? żeby ukrywać transakcje
    przykład ziomka
    hycnał sobie 100fuki celna to pierdolneła pojechał do GDA na wyjaśnienia powiedział że nic nie zamawiał i koniec sprawy

--- Dodano ---

ps Halinka pktd ma bardzo dobre ziułeczko Marihuana z Darknet ?
    0 0

11. Post #11
    Mój znajomy zamawiał niejednokrotnie z DeepWebu zielsko, kwacha i inne rzeczy. Jak masz sprawdzoną stronę to nie ma przypału. Oczywiście Tor i płatność przez BitCoin Marihuana z Darknet ?
    0 0

12. Post #12
    Mylisz sie. Nie masz pojecia o czym piszesz. IP TWOJEGO KOMPUTERA przegladarka tor zmienia co chwile takze ip zwyklymi policyjnymi metodami jest nie do namierzenia. Procedury namierzania np przez FBI nastepuje gdy wchodzi W gre powazne przestepstwo a nie jakies tam chec sprzedania lub zakupu torby zielska.udany handel na Darknecie zalezy od wielu innych czynnikow tzn z kim i jak handlujesz a nie samo to ze robisz to na darknecie. Jesli masz zamir sprzedac lub kupic cos nielegalnego w internecie to tylko za pomoca Darknetu
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez stary rowerzysta Zobacz posta
    no no zamawiajcie dalej narkotyki z internetu debile sie kiedys obudzicie kurwa durnie jebane huj wam na plecy
    A co to za popisy? Hhhmmm? A jak to tak nie ładnie? Hmm? Tyś wzorem być powinien.[COLOR="#87CB11"]

--- Dodano ---

Adamus ja to bym na twoim miejscu napisał do muzyka żeby podzielił się skąd dokładniej było to zamawiane i spróbowal. Napewno nie ryzykujesz przypalem bo jesteś kupcem a nie handlarzem, a paczkę każdy może na twoje dane wysłać. Zamawiałem z jakiegoś jebanego Ogłaszamy24.pl a zastanawiasz się nad darknetem Marihuana z Darknet ?. Napewno bardziej bałbym się tego Ogłaszamy24.pl a jednak się udało. Pozdro morda Marihuana z Darknet ?
    0 0

14. Post #14
    Adamus ja to bym na twoim miejscu napisał do muzyka żeby podzielił się skąd dokładniej było to zamawiane i spróbowal. Napewno nie ryzykujesz przypalem bo jesteś kupcem a nie handlarzem, a paczkę każdy może na twoje dane wysłać. Zamawiałem z jakiegoś jebanego Ogłaszamy24.pl a zastanawiasz się nad darknetem Marihuana z Darknet ?. Napewno bardziej bałbym się tego Ogłaszamy24.pl a jednak się udało. Pozdro morda Marihuana z Darknet ?
    0 0

15. Post #15
    no wlasnie chyba na oglaszamy zostałem wydymany.
    Koleś nawet kontaktowy i potem cisza.
    Fakt, jestem zdesperowany bo szukam MJ dla mojej córki która jest niepełnosprawna. Cierpi na olbrzymie problemy ze snem i spastyką. Już chcą ją lekami na parkinsona szpikować. Legalna droga odpada. Niby zalegalizowano medyczną na receptę. Gówno prawda. Wszyscy lekarze unikają tematu jak ognia.
    Może za kilka lat. My z córką czekać nie możemy.
    Pisałem nawet, licząc że jak będzie wiedział. że dla chorego i niepełnosprawnego dziecka to odpuści lub napisze że ogłoszenie niaktualne. Gdzie tam. Gnój bez jakichkolwiek zasad.
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez ojciec Zobacz posta
    no wlasnie chyba na oglaszamy zostałem wydymany.
    Koleś nawet kontaktowy i potem cisza.
    Fakt, jestem zdesperowany bo szukam MJ dla mojej córki która jest niepełnosprawna. Cierpi na olbrzymie problemy ze snem i spastyką. Już chcą ją lekami na parkinsona szpikować. Legalna droga odpada. Niby zalegalizowano medyczną na receptę. Gówno prawda. Wszyscy lekarze unikają tematu jak ognia.
    Może za kilka lat. My z córką czekać nie możemy.
    Pisałem nawet, licząc że jak będzie wiedział. że dla chorego i niepełnosprawnego dziecka to odpuści lub napisze że ogłoszenie niaktualne. Gdzie tam. Gnój bez jakichkolwiek zasad.
    Ojcze czemu sam nie zaczniesz hodować w 3 miesiące masz plon, ja bym nie czekał aż się pogorszy tylko zaczął działać.
    0 0

17. Post #17
    Nie mam warunków.

Myślałem o indor po tym jak znajoma ze stanów pochwaliła się poprawą stanu jej synka. Stosuje olej kokosowy. Dexycarbozuje ziło, potem kilka godzin w nagrzanym do 100 oleju.
    Łatwo przyswajalne i co najważniejsze wydajne oraz łatwo można kontrolować dawki.
    Ma podobne problemy jak nasze dzieciątko - obydwoje są ofiarami szczepionek.
    Największe problemy to ruchy spastyczne i właściwie niemożliwość wejścia w głęboki sen. Wybudzenia co 15-30 minut. By dziecko spało codziennie trzeba faszerować chemią. A i tak potrafi całą noc nie przespać.
    Wykańcza to ją jak i nas.
    Jak pisałem, rozważałem indor. Jakiś tam wydatek, ale wiem co mam.
    Zacząłem nawet poważnie badać temat, nasion uprawy itp. Jeżeli chodzi o wykonanie boxa też mam możliwości.

Jednak zastanawiając się nad tematem bezpieczeństwa - zbyt dużo ludzi się kręci u nas lekarze, rehabilitanci itp.
    Garaż nieogrzewany odpada - w zimę zimno a latem bardzo gorąco.

Bardzo chciałbym pobawić się w ogrodnika. Lubię takie wyzwania. Jednak w naszym przypadku hodowla odpada.
    Jestem jedynym żywicielem i byłoby to kolejne nieszczęście w razie wpadki.
    0 0

18. Post #18
    panie tato pomysl z uprawa naprawde trafiony nawet za 1 razem mogloby Wam na troche starczyc takie ziolko.w sumie tak mi sie wydaje ale nie wiem jakie tam dawki sie stosuje.chodzi mi o to ze mozna wynajac mieszkanie jakies na 3 miesiace zaplacic z gory.z doswiadczenia wiem ze wlasciciele nigdy odwiedzaja po prostu placi sie na konto na czas albo z gory i jest spokoj.tutaj na pewno kazdy panu pod[owie co i jak zrobic z uprawa.a tak to zostaje od kogos kupic ale zyczliwych ludzi przeciez nie brakuje zycze powodzenia i zdrowia dla dziaciaczka,pozdrowki Marihuana z Darknet ?Marihuana z Darknet ?
    0 0

19. Post #19
    Ostatnio głośno jest o przymusowych szczepieniach jak bardzo są zatruwane,ja przez pierwsze pół roku szczepiłem córkę i w porę się obudziłem,potem przestałem i od tej pory nie pozwolę na żadne szczepienia w mojej rodzinie.
    0 0

20. Post #20
    Prawda o szczepionkach jest taka, że koncerny farmaceutyczne nie mają tak rygorystycznych procedur przy ich wprowadzaniu jak przy lekach.
    Większość szczepionek jest konserwowana związkami rtęci - tiomersal. Można o nich sobie poczytać, już coraz więcej tego w sieci. Nasza córcia była taką szczepionką szczepiona.
    Najgorsze to, że lekarze nie ostrzegają o skutkach ubocznych, które są i mogą właśnie przytrafić się twojemu dziecku. Lista tych skutów jest długa włącznie ze śmiercią. Nam się trafiła całkowita niepełnosprawność. Dziecko powoli podchodzi pod 9 lat a rozwój intelektualny na poziomie kilku miesięcznego dziecka.
    No ale lobby farmaceutyczne efektywnie działa.

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez zielarz41 Zobacz posta
    panie tato pomysl z uprawa naprawde trafiony nawet za 1 razem mogloby Wam na troche starczyc takie ziolko.w sumie tak mi sie wydaje ale nie wiem jakie tam dawki sie stosuje.chodzi mi o to ze mozna wynajac mieszkanie jakies na 3 miesiace zaplacic z gory.z doswiadczenia wiem ze wlasciciele nigdy odwiedzaja po prostu placi sie na konto na czas albo z gory i jest spokoj.tutaj na pewno kazdy panu pod[owie co i jak zrobic z uprawa.a tak to zostaje od kogos kupic ale zyczliwych ludzi przeciez nie brakuje zycze powodzenia i zdrowia dla dziaciaczka,pozdrowki Marihuana z Darknet ?Marihuana z Darknet ?
    Wynajęcie mieszkania to tak dobre 500/mies. Wegetacja to jakieś 3-4 miesiące. Do tego sprzęt i wyjdzie ładne parę tysi. Koszty sprzętu można by przeżyć, ale dodatkowe już czynią to mało opłacalne dla 1-2 krzaczków.
    Dzięki za życzenia Marihuana z Darknet ?
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl