Jako że nie znalazłem działu odpowiedniego dla tego tematu a jest to problem natury technicznej to napisałem tutaj, jeżeli istnieje lepszy dział dla tego tematu to prosze o przeniesienie.
Mam problem z Albumami i Galerią gdyż nie działają one u mnie prawidłowo. Możliwe że to winna przeglądarki, śmigam na Torze chociaż nie wydaje mi się bo to ona była winna.

Już wyjaśniam w czym jest problem, stworzyłem sobie dwa albumy, w jednym zdjęcia growboxa w drugiem sadzonek. Do obu albumów dodałem kilka zdjęc które zostały prawidłowo wgrane na serwer. I teraz dzieją się cuda na kiju:
- Wchodzę w albumy i zarówno w albumie sadzonki jak i w albumie growbox jest 0 zdjęc.
* Co ciekawsze w miniaturce albumu jest zdjęcie ale w samym albumie już zdjęc brak.
- Na dole forum jest bardzo fajny użyteczny panel do szybkiego zaządzanie zdjęciami, jeżeli kliknę sobie "lista zdjęć" to zarówno w folderze "growbox" jak i "sadzonki" nie ma żadnych zdjęć. Ale jeżeli kliknę sobie na "najnowsze" to wszystkie zdjęcia już się elegancko wyświetlają.
- I to nie koniec, jeżeli wejdę sobie w zakładkę "najnowsze" i wygeneruje do jakiegoś zdjęcia bbcode po czym wrzuce to bbcode w posta, to miniaturka zdjęcia wyświetla się prawidłowo ale jeżeli już w tą miniturkę zdjęcia klikniemy myszką żeby zobaczył pełne zdjęcia to wyświetla się coś takiego: "Zakradł się błąd... Jeśli uważasz, że link powinien działać skontaktuj się z administratorem ". Dla przykładu, zamieszczam niżej jedno zdjęcie dodane z bbcode.
- Co ciekawe na górze forum jest lista zdjęc które zamieszczają użytkownicy, są tam też moje zdjęcia które się nie wyświetlają w albumie.

O co tutaj chodzi?

Problem z Albumem i wstawianiem zdjęc