Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. Post #1

Czy to są 2 gramy?

Witam kupiłem dziś palenie niby 2 gramy drugi ma 1 gram. Oczywiście co do tej mniejszej ilości wydaje mi sie że ledwo 0,4/0,5g jest, drugi ma może z 1,5?

Porównywałem już z fotkami z google grafika ale sam nie wiem. Jak myślicie ile jest w mniejszym i większym?
    Czy to są 2 gramy?-wp_20170912_001.jpg Czy to są 2 gramy?-wp_20170912_002.jpg Czy to są 2 gramy?-wp_20170912_003.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Karta to microSim.
    0 0

3. Post #3
    Hmm.Ciężko powiedzieć po samych zdjęciach.2 gramy to może razem mają.Ten w większym worku wygląda jakby tam trochę pleśni było.Swojego palenia nikomu nie opierdzielam bo po 2 miesięcznym curringu jest tak lekkie że musiałbym wypchać cały worek żeby giecik był.Nie oplaca się i dlatego wolę sam skonsumować to co wychodowałem.Pozdro
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    1 0

4. Post #4
    Dokładnie ,cięzko powiedziec ,najlepiej zważyć Czy to są 2 gramy?
    2 0

5. Post #5
    HaCzy to są 2 gramy?ha Czy to są 2 gramy?Czy to są 2 gramy?ha ha kurwa no poplakalem się.... ojciec spal to a nie będziesz się wałków doszukiwał Czy to są 2 gramy?
    0 0

6. Post #6
    Razem -prawdopodobnie bedzie 2gCzy to są 2 gramy?,a w tym mniejszym to napewno nie 1g,moze 0,5-0,6g-mimo wszystko smacznegoCzy to są 2 gramy?
    0 0

7. Post #7
    Gram to tak z 8-9 kulek zależy jak sort zbity i wysuszony, Na sto pro masz tam 1,5g z tych dwóch worków, może będzie 2g.
    0 0

8. Post #8
    Gdzie to kupiles?? Ale przypalowe woreczki Czy to są 2 gramy? kurwa
    0 0

9. Post #9
    W Niemczech, z tego 0,5 zrobiłem jointa/blanta pierwszegow życiu.. taki se wyszedł, nie mieliłem lekko porozrywałem, filter z okładki od podręcznika starego, gotowy czeka na wieczór, po 2 letniej przerwie ten zapaszek już prowokuje aby odpalić Czy to są 2 gramy? Sorry za robienie smaka Czy to są 2 gramy?
    Czy to są 2 gramy?-wp_20170912_005.jpg Czy to są 2 gramy?-wp_20170912_006.jpg
    0 0

10. Post #10
    Ale kurwa pakiety he he. Na wadze może być tyle. Na oko to na tyle nie wygląda. Może maczane w czymś i na wadze tyle jest
    0 0

11. Post #11
    No zeby nie jakis hemik ...
    0 0

12. Post #12
    Coraz większą patola się pojawia ...
    1 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez ZIELONY TED. Zobacz posta
    Coraz większą patola się pojawia ...
    O czym mówisz? :o
    0 0

14. Post #14
    Napisz w jakim landzie takie wałki kreca Czy to są 2 gramy?
    0 0

15. Post #15
    Berlin, Görlitzer Park Czy to są 2 gramy?
    0 0

16. Post #16
    Zehner za paczke po prawej to jeszcze do przezycia, ale lepiej ogarnij sobie znajomego dostawce bo junki lubia dodawac proszku do prania Czy to są 2 gramy?
    0 0

17. Post #17
    A wykrywacz dymów/ tremiczny działa na dym marihuany, tytoniu? Może ktoś się zna to odpowie, żeby mi nie zaczął pikać.
    0 0

18. Post #18
    załóż prezerwatywę na czujnik i możesz palić do woli - sprawdzone info Czy to są 2 gramy?
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl