Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Policyjne narkotesty, jak długo wykrywają?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Nie wiem czy temat już był, ale niczego takiego się nie doszukałem. Problem w tym, że od 3 dni nie schodzę z "bani"Policyjne narkotesty, jak długo wykrywają? i mam obawy żeby jutro wsiadać za kółko. Jak długo policyjne narkotestery, wykrywają obecność mj w organizmie? Na innych forach zdania są podzielone, jedni twierdzą że max 72h, inni że nawet do miesiąca. Co o tym myślicie?
    0 0

2. Post #2
    Narkotesty są na ślinę te co oni mają i to wykrywa czy w danej chwili jesteś upalony.Co innego mocz do 2 tygodni
    0 0

3. Post #3
    Dokładnie tak jak mówi SKUN SPECJAL. Podobno jak wypijesz kwasek cytrynowy to test na śline możesz oszukać. Na mocz cie nie zabiorą chyba że spowodujesz poważny wypadek - potrącisz kogoś albo coś. Sam spowodowałem wypadek z udziałem osób rannych po joincie i nie robili mi żadnych testów jedynie na alko.
    .
    0 0

4. Post #4
    Gość
    Ooo tak, to jest to R22 Policyjne narkotesty, jak długo wykrywają?
    0 0

5. Post #5
    co do Twojego pytania, myślę że to pomoże
    https://forum.nasionakonopi.pl/118,po...09-2014-a.html
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

6. Post #6
    zależy o jakie narkotesty chodzi... i jak regularnie palisz trawę im częściej tym dłużej będzie to wykrywalne, testy które posiada policja to: na ślinę do 72h, na mocz do 2 miesięcy i rzadko spotykane bo drogie na cebulki włosów nawet do roku.
    0 0

7. Post #7
    Gość
    Te które robi drogówka przy kontroli wykrywają czy jesteś w danej chwili najarany, możesz nawet rano sie najarac, zjesc porządny obiad i smiało jechać.
    0 0

8. Post #8

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl