Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. Post #1

  Krasnodrzew pospolity czyli koka. Uprawa w growboxie?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  zastanawiam sie czy uprawa kokainy pod lampa ma jakis sens. Szukajac informacji na na ten temat natkolem sie na starszy artykul w spliff'ie

  Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie - O uprawie koki

  Czy ktos z was probowal wychodowac swoja koke ? Krasnodrzew pospolity czyli koka. Uprawa w growboxie?

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  W sumie jeśli ktoś miałby odpowiednio dużo pieniędzy na prąd i dość dużego boxa, to mogłoby to wypalić. Jednak raczej byłoby to niezbyt opłacalne. Już lepszym pomysłem byłoby hodowanie koki w małym pomieszczeniu z dużym oknem dachowym, co umożliwiłoby znaczne zmniejszenie wydatków.
  0 0

 3. Post #3
  slyszalem ze same liscie nie klepia. dopiero po zalaniu nafta, dodaniu jakichs syntetykow, siarczanow, wypalenia srenia i dopiero to klepie
  0 0

 4. Post #4
  Gdzieś czytałem, że żeby liście krasnodrzewu rozpoczęły produkować kokę potrzebują odpowiednio niskiego ciśnienia które jest w górach.
  0 0

 5. Post #5
  tez o cos czytalem o cisnieniu, bodajze gdzies w komentarzach tutaj

  Talk • Uprawa krasnodrzewu pospolitego : Stymulanty roślinne
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl