Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. Post #1

Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe

Siemka gdzie zakupić oto takie woreczki chodzi mi o większe i mniejsze rozmiary.

Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe-1486682_661589553880563_259487847_n.jpg
    Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    takie woreczki nazywa się strunowymi Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe woreczki strunowe można to kupić na pewno na allegro a w takich normalnych sklepach to może coś w stylu biurowych, papierniczych Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe
    0 0

3. Post #3
    ja w aptece dostałem takie woreczki Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe
    One good thing about music, when...
    it hits you feel no pain.

-Bob Marley
    0 0

4. Post #4
    Ja kupowałem w pierwszym lepszym papierniczym i mieli różne rozmiary Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe
    0 0

5. Post #5
    Sorry ze odkopuje, ale gdzie dostane takie woreczki tylko na tzw suwak?jakie sa plusy i minusy takiej torby ?
    0 0

6. Post #6
    na suwak ? Chodzi o takie samary duże ? W papierniczym dostaniesz
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

7. Post #7
    duże czy male, napewno jest kilkanascie rozmiarów, tylko chce wiedzieć jak to się konkretnie nazywa(jeżeli ma jakaś nazwę wlasną), ewentualnie jakiś link z alledrogo
    0 0

8. Post #8
    Jak się bawić...to się bawić...blanta skręcić...lufę nabić...
    Zapraszam na fotorelacje http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...x-af-ak47.html
    0 0

9. Post #9
    w sklepie papierniczym ja kupowalem
    0 0

10. Post #10
    Kaufland polska
    ' Przystaw ucho do chodnika, otwórz oczy, nabierz w płuca haust powietrza i krzycz - to dla życia!!! Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny, nalej farby do gaśnicy i rozpierdol nią witryny! '
    0 0

11. Post #11
    Ja kupowalem w kiosku za 2zl 99szt w jednym wiekszym worku jako ta setna sztuka . Ale to bylo z 2-3 lata temu Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe

Don't drink and drive smoke and fly
    0 0

12. Post #12
    Samarki można kupić w sklepach papierniczych albo zagadaj ze znajomym Dillerem ;)
    0 0

13. Post #13
    U mnie normalnie na targu można kupić.
    0 0

14. Post #14
    Profesionaliści Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe Gdzie kupic woreczki zamykane - strunowe
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl