Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30
  1. Post #1

Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cześć i Czołem!

Po drugiej udanej uprawie odmiany Lowryder #2, jak gwiazdka z nieba wpadły mi 3 nasionka Purple Kush + 1 gratis Northern Light od SeedFarm (konkurs na fotkę miesiąca w grudniu -za co jeszcze raz bardzo dziękuję Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W ). Nie ma na co czekać, dlatego ruszam z tymi fioletowymi ślicznotkami Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W

NASIONA: 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto od SeedFarm
    OŚWIETLENIE: Ledison 150W
    GROWBOX: DiamondRoom 50x50x160 (0,25m)
    WENTYLACJA: 1x wyciąg 120 mm + Filtr węglowy w celu neutralizacji zapachu, mieszający 1x 120 mm
    PODŁOŻE: LightMix od BioBizz
    DONICE: 6L
    NAWOZY: Zestaw Canna Terra + boostery z tej samej firmy
    TRENING: LST + SoG (pierwszy raz planuję zrobić siatkę Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W
    FOTOPERIOD: 20/4

No to chyba tyle. Trzy panienki juz wykiełkowały 1 jeszcze nie - mam nadzieję, że pokaże się już niebawem. Temperatura: 27 stopni, wilgotność: 60-70%, Za tydzień przesadzam do docelowych doniczek. Jak zawszę liczę na Waszą pomoc i dobre rady Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W Oby do końca!
    Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W

14 0

2. Post #2

3. Post #3
    Mamy ten sam box, lampe, doniczki i ziemie hehe. Lepiej być nie mogło.
    Jakiś konkretny powód masz że lampa po skosie?
    1 0

4. Post #4
    Uuuu jak jest Purple Kush Auto to też będę odwiedzał Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W
    pasjonat
    1 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Heniekzbagien Zobacz posta
    Mamy ten sam box, lampe, doniczki i ziemie hehe. Lepiej być nie mogło.
    Jakiś konkretny powód masz że lampa po skosie?
    Bardzo konkretny Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W na prosto się nie mieści :P chyba 3cm brakuje Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Cardcarp Zobacz posta
    Bardzo konkretny Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W na prosto się nie mieści :P chyba 3cm brakuje Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W
    U mnie weszło. Masz diamond rooma? Lampion dotyka ścian i patrzyłem czy nic się nie zacznie topić, ale jest gitara.
    0 0

7. Post #7
    Jest ok ale wolałem na wszelki wypadek dać na ukos. Bez różnicy
    0 0

8. Post #8
    Fajna FR się szykuję będę zaglądał. Powodzenia Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W
    1 0

9. Post #9
    Mordki pytanko szybkie:

kupilem takie doniczki https://www.mrgrow.pl/pl/p/Doniczka-...C5l%2C-9l/2727

Chyba zjebalem bo przeciez korzenie nie moga miec kontaktu ze swiatlem? Moge je jakos wykorzystac?
    0 0

10. Post #10
    Dobre będą, zostaw je...
    1 0

11. Post #11
    i normalnie naładować ziemi i postawić na talerzykach?
    0 0

12. Post #12
    No podobno te donice są dobre bo korzenie oddychają. Tak zrób Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W
    0 0

13. Post #13
    Fajny box na pewno będę zaglądał
    Box podobny do mojego, inne oświetlenie i nawozy. zapraszam na moją FR
    Pozdrawiam
    1 0

14. Post #14
    łoo, sztosik. ciekawy wybor odmian. bede zagladal na biezaco!
    Z fartem!
    1 0

15. Post #15
    Ciekawie się zapowiada jestem ciekawe efektu z pod tego światła. Będę na pewno tu zaglądał.
    1 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez Rafcio89 Zobacz posta
    Ciekawie się zapowiada jestem ciekawe efektu z pod tego światła. Będę na pewno tu zaglądał.
    Efekt możesz zobaczyć w mojej poprzedniej fotorelacji Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W całkiem sympatycznie wyszło.
    0 0

17. Post #17
    Po za bałaganem w boksie nic złego się nie stanie roślinom i korzeniom , to mit który sprawdziłam u siebie .

* uprawy hydro i areoponiczne pokazują ze nic korzeniom sie nie dzieje
    " L’homme est condamné à être libre " - Jean-Paul Sartre
    1 0

18. Post #18
    Hejo.I ja zasiadam w pierwszym rzędzie.Purple kusha też sobie wziąłem z konkursu z myślą o niskiej roślinie po treningach Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W Zobaczymy co u ciebie wyrośnie.Podobno opis mija się z prawdąKarpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    2 0

19. Post #19
    Cześć i Czołem!

Dwa pytania:

1. Czy te doniczki sprawdzą się w moim przypadku? https://www.mrgrow.pl/pl/p/Doniczka-...C5l%2C-9l/2727
    2. Czy mogę używać już ukorzeniacza "power roots"?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
    0 0

20. Post #20
    Już Ci odpowiedziałem że donice mogą być, Zielona to potwierdziła więc dlaczego jeszcze raz zadajesz to samo pytanie. Przesadzisz rośliny dopiero jak całe forum potwierdzi że te donice mogą być Karpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W? Co do power roots to polecam, sam stosowalemKarpiowe Akwarium | 3x Purple Kush Auto 1x Northern Light Auto | 0,25m | Ledison 150W
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl