Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31
  1. Post #1

Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Lecimy dalej Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]

1. Oświetlenie: CFL 3x23w (3x1450lm)
    2. Ziemia: BioBiz All-mix około pięciu litrów, plus jeden litr keramzytu na samym dnie. W dołku przed wsadzeniem eazy plugsów zaszczepiłem ziemią Mikoryzą, bez ukorzeniacza.
    3. Wentylatorki: Jeden mniejszy wtłaczający na wysokości kiełka, tak żeby nim lekko kołysało (jeszcze nie miałem roślinki z wątłą, cienką i delikatną łodygą). I duży wyciągający ciepło z wysokości żarówek. Oba ultra ciche, jestem z nich bardzo zadowolony.
    4. Nasionko: Royal Bluematic
    5. Box: Pcbox, cały jest wyklejony folią Mylar + mata z aktywnym węglem, typowo okapowa.
    6. Nawilżacz: BRAK, ale tu pomyślimy.
    7. Trening: Będę stosował LST gumkowe swojego autorstwa.
    8. Nawozy: Trypack BioBizz. Zacznę jak będą niedobory, w końcu ziemia jest all-mix.
    9. Pomiary: PH badam kropelkowym akwarystycznym, wodę filtruje dzbankiem BRITA.

2 DZIEŃ ŻYCIA ROŚLINKI
    Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-pierwszy-dzien-25-1-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-pierwszy-dzien-25-2-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-pierwszy-dzien-25-3-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-royal-bluematic-1-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-royal-bluematic-2-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-royal-bluematic-3-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-royal-bluematic-4-.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

15 0

2. Post #2

3. Post #3
    A Ty grow za growem Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] i o to chodzi. Wiesz że Ci dobrze życzę więc po prostu zasiadam i pacze na rozwój wydarzeń Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    1 0

4. Post #4
    pięknie Panie Baduro Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] coraz zacniejsze te Bonsai Ci wychodzą hehe
    powodzenia, zapowiada się ładna fotorelacja Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    pozdrawiam
    1 0

5. Post #5
    Niech rośnie zdrowo Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] a powiedz mi czemu akurat wybrałeś taką donicę podłużną ma to jakieś znaczenie i wpływ na plon czy to poprostu jest donica pod trening LST ?
    1 0

6. Post #6
    No no, lecimy, nie śpimy Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] Będę zaglądał Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]

Cytat Zamieszczone przez Topowy Janusz Zobacz posta
    Niech rośnie zdrowo Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] a powiedz mi czemu akurat wybrałeś taką donicę podłużną ma to jakieś znaczenie i wpływ na plon czy to poprostu jest donica pod trening LST ?
    Myślę, że jest to donica typowo pod LST Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] W sam raz do PC Boxa
    1 0

7. Post #7
    Dziękuje wszystkim za tak liczne zainteresowanie i szerokie wsparcie. Na pewno się przyda! Jestem bardzo ciekawy odmiany, Wy pewnie też Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] Jeśli chodzi o donicę, to po prostu taka się mieści maksymalnie, oczywiście jej długość sprzyja przeprowadzeniu lst.
    3 0

8. Post #8
    No oczywiście ze jestem ciekawy efektu końcowego jakie ona tam ci da pąki Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    0 0

9. Post #9
    Panie Badura powodzonka w nowym projekcieRoyal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    Moje Mroczne oko będzie obserwowało z zaciekawieniem a mój Mroczny umysł może coś doradzi.LeciszRoyal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    1 0

10. Post #10
    Siema dlaczego miezysz PH jak uzywasz organicznycz porzywek panie kochany.
    Pomiary beda zjebane przecie.
    Hym...
    Bede zagladał choć czasu mało.
    Gumkowy mistrzu pozdro.
    0 0

11. Post #11
    Mierzy PH, poniewaz jest to jedna z najwazniejszych rzeczy podczas uprawy(odpowiednie PH 6.5), co z tego ze organiczne skoro wyregulowana woda ktora podlewa, pod wplywem tych nawozow moze zmienic swoj odczyn kwasowosci w glebie. Mierzyc, regulowac i pilnowac nie zaszkodzi, lepiej dmuchac na zimne pozdro Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    1 1

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Partyzant2k17 Zobacz posta
    Mierzy PH, poniewaz jest to jedna z najwazniejszych rzeczy podczas uprawy(odpowiednie PH 6.5), co z tego ze organiczne skoro wyregulowana woda ktora podlewa, pod wplywem tych nawozow moze zmienic swoj odczyn kwasowosci w glebie. Mierzyc, regulowac i pilnowac nie zaszkodzi, lepiej dmuchac na zimne pozdro Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    Rece opadaja.
    Przy uprawie organicznej nie miezymy PH.
    Sptawdz muj profil ziomal zanim zaczniesz glupoty pisac.
    Poczytaj o organicznej uprawie i nie wprowadzaj ludzi w blad.
    Nara
    0 0

13. Post #13
    PowodzeniaRoyal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]Bede podgladal co sie bedzie dzialoRoyal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    1 0

14. Post #14
    He ten co pcboxy męczy Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] powodzenia bede zagldac Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    0 0

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez Jagodowy Lol Zobacz posta
    Rece opadaja.
    Przy uprawie organicznej nie miezymy PH.
    Sptawdz muj profil ziomal zanim zaczniesz glupoty pisac.
    Poczytaj o organicznej uprawie i nie wprowadzaj ludzi w blad.
    Nara
    W czym masz problem? Zwroc lepiej uwage na swoja pisownie, bo pieknie kaleczysz ojczysty jezyk ziomal...
    Podczas uprawy organicznej mozna zrezygnowac z mierzenia EC, a co do PH to przeczytaj sobie jeszcze raz "Mierzyc, regulowac i pilnowac nie zaszkodzi, lepiej dmuchac na zimne" nie pozdrawiam i daruj sobie pouczanie mnie na priv panie doswiadczony lol Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    2 0

16. Post #16
    Mierze bo tak się przyzwyczaiłem, wiem że lepiej mierzyć, i widzę zależność i efekty zmian tegoż ph. Pięknie obrazuje to moja poprzednia fotorelacja oraz rady co do poprawy ph od ZIELONEJ. Nie wiem w czym masz problem.
    1 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez Partyzant2k17 Zobacz posta
    W czym masz problem? Zwroc lepiej uwage na swoja pisownie, bo pieknie kaleczysz ojczysty jezyk ziomal...
    Podczas uprawy organicznej mozna zrezygnowac z mierzenia EC, a co do PH to przeczytaj sobie jeszcze raz "Mierzyc, regulowac i pilnowac nie zaszkodzi, lepiej dmuchac na zimne" nie pozdrawiam i daruj sobie pouczanie mnie na priv panie doswiadczony lol Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    Siema partyzant.
    Co by nie zasmiecać Baduze watku napisze tak.
    Pytanie zostalo zadane Baduze a nie tobie to po co sie wypowiadasz w jego imieniu ?
    Kolega Badura dobrze wi czemu sie miezy PH.
    Muj jezyk pisany jest taki a nie inny bo jestem niepoprawnym dysortografem itd itd...
    To na tyle.

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez PanBadura Zobacz posta
    Mierze bo tak się przyzwyczaiłem, wiem że lepiej mierzyć, i widzę zależność i efekty zmian tegoż ph. Pięknie obrazuje to moja poprzednia fotorelacja oraz rady co do poprawy ph od ZIELONEJ. Nie wiem w czym masz problem.
    hola hola panie kolego Badura
    Stworzyłem nowy watek tylko dla ciebie w którym udowodnię o co Kaman z ph i dlaczego się go nie mierzy podczas uprawy organicznej w ziemi.
    Zajmie mi kilka dni zebranie wiedzy przetłumaczenie na polski i wogole odnalezienie wątków z opery na pc czy telefonie z thctalk i icmag.
    Aj ta opera świetna wyszukiwarka tyle możne likow naraz pomieścić będzie szukania.
    Co by nie bylo uprawa organiczna polega na odżywianiu ziemi a nie panny a ziemia odrzwi ci panne jak ta lala.
    Jak nie zjebiesz microhead to nie będziesz musiał tego naprawiać jak guru zielona zawsze pisze sprawdź PH ?
    Po co psujesz ph ziemi octem ect. jak ona sama sobie z tym poradzi i nie bedziesz musial tego naprawiac.
    To na tyle tu masz linka
    https://forum.nasionakonopi.pl/223,z...tml#post430056
    Pozdrawiam i narazie.
    0 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez Jagodowy Lol Zobacz posta
    Siema partyzant.
    Co by nie zasmiecać Baduze watku napisze tak.
    Pytanie zostalo zadane Baduze a nie tobie to po co sie wypowiadasz w jego imieniu ?
    Kolega Badura dobrze wi czemu sie miezy PH.
    Muj jezyk pisany jest taki a nie inny bo jestem niepoprawnym dysortografem itd itd...
    To na tyle.

--- Dodano ---

hola hola panie kolego Badura
    Stworzyłem nowy watek tylko dla ciebie w którym udowodnię o co Kaman z ph i dlaczego się go nie mierzy podczas uprawy organicznej w ziemi.
    Zajmie mi kilka dni zebranie wiedzy przetłumaczenie na polski i wogole odnalezienie wątków z opery na pc czy telefonie z thctalk i icmag.
    Aj ta opera świetna wyszukiwarka tyle możne likow naraz pomieścić będzie szukania.
    Co by nie bylo uprawa organiczna polega na odżywianiu ziemi a nie panny a ziemia odrzwi ci panne jak ta lala.
    Jak nie zjebiesz microhead to nie będziesz musiał tego naprawiać jak guru zielona zawsze pisze sprawdź PH ?
    Po co psujesz ph ziemi octem ect. jak ona sama sobie z tym poradzi i nie bedziesz musial tego naprawiac.
    To na tyle tu masz linka
    https://forum.nasionakonopi.pl/223,z...tml#post430056
    Pozdrawiam i narazie.
    Spoko, cieszy mnie to bardzo, jestem otwarty na wszelaką wiedzę. Zazdroszczę wolnego czasu na przeprowadzanie badań. Sam bym kilka przeprowadził.
    0 0

19. Post #19
    Ha badania to ja na studiach robiłem lol ostatnio w 2003rp.
    Zbiere kilka linkow przetlumacze kilka wypowiedzi i moze ludziska zaczna na własna reke szukać a nie wisieć na jednym forum.
    Czasu to ja nie mam obowiazki rodzinne 1.5 roczne dziecko w domu.
    Czasem to ja nie wiem jak my to z dziunia ogarniamy.
    Nie mieszkam w polsce rodziny nie mam ,jakoś to idzie aby dzieci odchować na ludzi.
    Jak Bóg da.
    Nara bez odbioru.
    0 0

20. Post #20
    Do postu wyżej:

Ph mierze i będę mierzył, jak tylko będę miał czas to będę starał się to robić najczęściej jak się da, bo widzę zależność i po prostu wolę wiedzieć co jest grane w ziemi. Tak jak ktoś już gdzieś wytłumaczył uprawa organiczna a lanie organicznych nawozów to nie to samo. Proszę Cię kolego o całkowite przeniesienie swoich mądrości do właśnie stworzonego przez siebie wątku na temat organicznej uprawy. Chętnie się dokształcę bo szczerze mówiąc nie mam już czasu czytać za wielu artykułów a tym bardziej być na bieżąco z trendami. Zwłaszcza że męczę pcboxa i uzyskuje ilości czysto rekreacyjne. Będę śledził tamten wątek od czasu do czasu, może akurat szczypta dodatkowej wiedzy nie zaszkodzi Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]

8 DZIEŃ ŻYCIA ROŚLINKI

Roślinka jak widać na zdjęciach ma się dobrze. Nieco niestety spierdoliłem jej start, bo gdy w weekend wykiełkowała z easy plugu w szafce, to mnie przy niej nie było i jak wróciłem to była już dość wysoka. Podrosła jeszcze nieco w boxie mimo iż podłożyłem plastikowy pojemnik pod donicę. Zawsze na początku uprawy coś podkładam żeby się tak nie wyciągała. No trudno, jeszcze aż tak tragiczna żyrafa to nie jest.

Porównując z AK472 z poprzedniej relacji to widać że jest minimalnie mniejsza od właśnie akacza, natomiast wygląda chyba nieco zdrowiej. Przez spierdzielone pierwsze dni życia widać gołym okiem że jest wyższa. Na pewno nie doskwiera jej tak temperatura, którą akacz musiał znosić w tej puszce w cieplejsze dni. Mam nadzieje że nadgoni a nawet prześcignie tego akacza. Ogólnie będę porównywał tą fr do bezpośredniej wcześniejszej bardzo udanej chociaż nieco przeciągniętej.

Poniżej fotki, kolejny upik gdzieś pewnie za tydzień.
    Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-bluematic-1-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-bluematic-2-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-bluematic-3-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-bluematic-4-.jpg
    4 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl