Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 56
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    14 DZIEŃ ŻYCIA ROŚLINKI

Wyraźnie mniejsza na szerokość od tej z mojej ostatniej fotorelacji pomimo lepszych warunków i większej staranności w prowadzeniu jej przeze mnie. Dziwne. Być może takie geny. Ciesze się że cały czas rośnie i zdrowo wygląda. Nic niepokojącego się jeszcze nie dzieje Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] Myślę że w następnym upie gdzieś za tydzień będzie już powiązana wstążeczkami a później przejdę na gumeczki. Póki co jestem z niej zadowolony. Widać że chyba ten start ją nieco zamulił, ale idzie z dnia na dzień także spoko. Poniżej jak zwykle komplet zdjęć.
    Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-roslinka-1-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-roslinka-2-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-roslinka-3-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-roslinka-4-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-roslinka-5-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-roslinka-6-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-roslinka-7-.jpg
    6 0

2. Post #22
    zdrowa zieleń Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    0 0

3. Post #23
    Niedługo LST Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    - Buch z tobą - I wdechem twoim
    0 0

4. Post #24
    21 DZIEŃ ŻYCIA ROŚLINKI

Sporo podrosła, powoli mogę już wprowadzić gumkowe lst, tak więc wymieniam już powoli wstążki na gumki. Zastanawia mnie fakt, że jest to moja pierwsza roślina, która już kurwi w 21 dniu tak jak poprzednie na flo. Masakra, jebie coś jakby szambem, bardzo intensywnie. Rozwija się raczej prawidłowo. Żadnych nawozów jeszcze nie stosuje i póki co nie mam w planie.
    Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-trening-1-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-trening-2-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-trening-3-.jpg
    8 0

5. Post #25
    Wszystko pięknie ładnie, tez odpadalam lada chwila pc boxa, co wg ciebie lepiej do pceta dać sezona czy dobrego afa?
    0 0

6. Post #26
    Zdecydowanie dobrego afa Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] Zastanawiam się czy by nie podnieść jeszcze tej donicy skoro ją tak mocno glebuje. Co myślisz?
    0 0

7. Post #27
    Myślę że mogłoby to się okazać dobrym rozwiązaniem bo z tego co mi wiadomo przy hpsie im wyżej dopuszczalnej granicy "nad" tym mniejsza efektywność lumenów
    Myślę że z cfl tez jest podobnie, spróbuj do odważnych świat należy, tylko żeby się nie opaliła aż zanadto
    0 0

8. Post #28
    Tak zapytam aby się poduczyć Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] Nic nie zaszkodzi liściom jak będą dotykały gleby przy LST ? Tutaj nie masz jeszcze nawozów stosowanych, ale gdyby były ? Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    0 0

9. Post #29
    Podniosę tą skrzynkę gdyż faktycznie mocno ją glebuje a zdarzało się że poprzednie dotykały cfl i nic im się nie działo. Ciężko chyba popalić od takich sracz żarówek. Często miałem tak doglebowaną roślinkę, lałem nawozy i nic się raczej liściom nie działo. Ciężko to poza tym zrobić w pc-boxie inaczej.
    1 0

10. Post #30
    Panie no perfekcyjnie Ci to idzie Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    widać doświadczenie z poprzednich upraw owocuje i w kokonach jak pięść Gołoty na koniec zaowocuje Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    ziemie masz dobrą to o nawozy sama zawoła.. Nie ma co przedabrzać, a potem patrzyć jak plant choruje..
    U mnie na plagron light mixie lece już 37 dzień weg bez podawania azotu, wszystko zdrowe zielone..
    2 0

11. Post #31
    Badura szykuj upa Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] , jestem ciekawy jak na robocie u ciebie
    1 0

12. Post #32
    27 DZIEŃ ŻYCIA ROŚLINKI

Ostatni up w tym roku Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2] Zrobiłem delikatne świąteczne porządki w boxie. Rośnie skubana i to już chyba preflowery? Co myślicie? Mam nadzieje że jeszcze się rozkrzaczy i podrośnie, z drugiej strony im szybciej dojdzie tym lepiej. Dolne liście zauważyłem zaczynają żółknąć, poleci pół dawki na grow za dwa dni.
    Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-pcbox-1-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-pcbox-2-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-pcbox-3-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-pcbox-4-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-pcbox-5-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-pcbox-6-.jpg
    9 0

13. Post #33
    Panie Badura co ten jeden taki smutny? Złamanie jakieś?Odpoczywa?Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]Ja bym ją podlał pół dawki na flo zamiast na weg. A co ja ci tam będę pisał zrobisz jak uważasz.Jak widze gumki zdają egzamin.Pzdr
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    1 0

14. Post #34
    Cytat Zamieszczone przez Mroczny Pomiot Zobacz posta
    Panie Badura co ten jeden taki smutny? Złamanie jakieś?Odpoczywa?Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]Ja bym ją podlał pół dawki na flo zamiast na weg. A co ja ci tam będę pisał zrobisz jak uważasz.Jak widze gumki zdają egzamin.Pzdr
    Póki co są to gumki + wstążki. Tak się zastanawiałem czy jest sens lać na weg, skoro twierdzisz że nie ma to działam od jutra z nawozami na flo. Oczywiście start bardzo delikatny. Jak widać z tamtym jednym odrostem w miarę wszystko ok. Ani nie jest ułamany, ani nadwrężowy, ani uszkodzony. Dziwne. Tak po prostu to chyba wyszło na zdjęciu. Jak widać na zdjęciach liście robią delikatnie rozjaśnione, jakby jasnozielone. Chyba powoli głodnieje. Dzięki za sugestie.
    Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-box-1-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-box-2-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-box-3-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-box-4-.jpg
    3 0

15. Post #35
    A ja bym jeszcze wymieszal.30% weg+70% flo-powinno ja wzmocnicRoyal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    1 0

16. Post #36

17. Post #37
    39 DZIEŃ ŻYCIA

Witam. Sprawa wygląda fatalnie. Przy mojej nieobecności w dniach 25.12-02.01 plancik był podlany tylko raz 28.12 około litrem wody ;/. Niestety nie miałem z kim zostawić za bardzo i wyszło jak wyszło. Dzisiaj po powrocie nie ukrywam że jestem nieco załamany wyglądem planta. Te przypalenia na górze w niektórych miejscach są od długiego kontaktu z żarówką. Większość liści jest bardzo smutna i obwisła. Ziemia jest całkowicie przesuszona na pył i wiór, aż się kurzy. Dolne liście całkowicie powysychały i są bardzo kruche. Zdjęcia zrobiłem teraz, najszybciej jak tylko mogłem. Nie robię nic bez pomocy i wiedzy doświadczonych plantatorów. Bardzo na Was liczę. Ja bym to zrobił tak że wlałbym z literek wody z połówką dawki nawozu na weg i połówką na flo. Dobry plan? Czy w ogóle zapomnieć o tym kwiatuszku? i nic z niego nie będzie? Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-ratunekdlaplanta-1-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-ratunekdlaplanta-2-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-ratunekdlaplanta-3-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-ratunekdlaplanta-4-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-ratunekdlaplanta-5-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-ratunekdlaplanta-6-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-ratunekdlaplanta-7-.jpg Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]-ratunekdlaplanta-8-.jpg
    0 0

18. Post #38
    Zalej go spora iloscia wody aby ziemia byla mokra i zobaczymy.Mozesz podac mu troche papu,i obowiazkowo oprysk na liscie.Jesli masz rhizotonic to mozesz do oprysku dodac kilka kropel,jesli nie to woda.Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    1 0

19. Post #39
    Cytat Zamieszczone przez PanBadura Zobacz posta
    39 DZIEŃ ŻYCIA

Witam. Sprawa wygląda fatalnie. Przy mojej nieobecności w dniach 25.12-02.01 plancik był podlany tylko raz 28.12 około litrem wody ;/. Niestety nie miałem z kim zostawić za bardzo i wyszło jak wyszło. Dzisiaj po powrocie nie ukrywam że jestem nieco załamany wyglądem planta. Te przypalenia na górze w niektórych miejscach są od długiego kontaktu z żarówką. Większość liści jest bardzo smutna i obwisła. Ziemia jest całkowicie przesuszona na pył i wiór, aż się kurzy. Dolne liście całkowicie powysychały i są bardzo kruche. Zdjęcia zrobiłem teraz, najszybciej jak tylko mogłem. Nie robię nic bez pomocy i wiedzy doświadczonych plantatorów. Bardzo na Was liczę. Ja bym to zrobił tak że wlałbym z literek wody z połówką dawki nawozu na weg i połówką na flo. Dobry plan? Czy w ogóle zapomnieć o tym kwiatuszku? i nic z niego nie będzie? Royal Bluematic, Femi Auto, CFL 3x23w, PC-Box [0,09m2]
    Hejo Panie Badura jak piszesz fatalnie... .Co się stało roślina się podniosła na gumkach? Jakiś sabotaż ktoś nie podlał a mówi że podlał? Wyciągający się zepsuł?Co jaki czas podlewałeś regularnie rośline jak byłęś? U mnie spadła lampa na planta i podobnie wyglądał tylko był przypalany mocniejszą temperaturą przez krótszy czas i był podlany. Obciąłem wszystko suche wraz z odrostami uschłymi i go zostawiłem. Ty masz jedną roślinkę. Na 100% odbije się na plonie. Osobiście startowałbym z nową pestką. Ale jak chcesz to ratuj twój plant. Może być ciekawie jak zostawisz. Oprysk asahi bym zrobił jak masz u mnie pomógł roślinie. Porządnie przelał donice z nawozem. Cinko mi to wygląda... Pozdro M.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    2 0

20. Post #40
    Oprysk Asashi, podlać, oprysk na liście.
    Nie wiem co można jeszcze zrobić, kurde lipa trochę ale daj szansę może odbije.
    Czy strzeliła gumka do LST i roślina poszła do lampy i się przypaliła + szybciej utraciła wilgotność?
    Powodzenia.
    1 0

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl