Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 61 do 76 z 76
  1. Post #61
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Bierz ledisona bo chociaż sprawdzony jest 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    2 0

2. Post #62
    No Panowie...siedze na szpilkach i wyczekuje momentu aby go nie przegapić.Piszecie o włoskach ale jako moja pierwsza uprawa nie umie okreslic o co chodzi wiec będe Was męczyć ;) Tutan wyglada troszke młodziej ale u ST cos sie zaczyna dziać na łodydze...ale wole poznac Wasze zdanie ;)

1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

0 0

3. Post #63
    To są własnie te włoski ( pleforwery ) określa się po nich pleć konopi, masz dziewczynkę 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] Możesz już naliczać jej dni FLO
    0 0

4. Post #64
    Evidox dzieki a dziewczyny to wiem że są bo to Femi ;) ale jeśli chodzi wlasnie o te wloski to ja juz je zauwazylem na poprzednich fotach :P teraz juz wiem o co chodzi takze za 2 dni leje nawóz bo dzisiaj dostały wode ;)
    Pozdro
    0 0

5. Post #65
    Dał byś wyrazniejsze foty z bliska bo ja jakoś do tych preflowerow nie jestem przekonany.
    0 0

6. Post #66
    To chyba jest to ;)
    0 0

7. Post #67
    Cytat Zamieszczone przez Evidox Zobacz posta
    To są własnie te włoski ( pleforwery ) określa się po nich pleć konopi, masz dziewczynkę 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] Możesz już naliczać jej dni FLO
    ale jeszcze chwile zajmie zanim zakwitną.
    pokazały że są żeńskie jak narazie
    2 0

8. Post #68
    Witam.
    Dziewczynki dostaną na spoznionego Mikołaja zestaw Canna...weg,flo,boost i pk.
    Oby dwie juz kwitną dlatego moje pytanie jak stosowac nawozy oczywiscie oprocz weg ;) mam jeszcze nawoz z florovit ale zostawie go na czarną godzine.Kupilem 2 COBy po 100 W kazdy takze bedzie jechane na pełnej ;) boje sie ze rosliny beda mialy za ciasno bo rosną jak nienormalne 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] fotki wieczorem.
    PozdrO
    0 0

9. Post #69
    200wat z ledisona na tą powierzchnię co masz to cię troszkę poniosło.Żeby za tydnień nie było pytania co się dzieje z moimi roślinkami.2x 50w w zupełności by starczyło.Pozdro
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    0 0

10. Post #70
    Mroczny dobrze prawi. Jak miałeś marne światło to teraz przyjebales z grubej rury. Zostaw jedna lampę 100 w i styknie.
    0 0

11. Post #71
    Spokoooojnie ludzie...kto pisal ze wsadzam 2?Kupilem 2 bo Tsubasa pisal ze do konca grudnia jest promocja na Ledisony wiec kupilem 2 bo zaniedlugo robie drugiego boxa wiec jedna lampa do drugiego bedzie ;)
    Jak z tymi nawozami??bo znowu opierdol byl a pomocy zero 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    1 0

12. Post #72
    Stosuj nawozy wdlg tabeli canna. Jeśli się nie mylę to booster od 3 tyg sie stosuje. Ale zobacz dokładnie jak to jest.
    1 0

13. Post #73
    Witam.
    Rośliny sie wyciągnęły w pare godzin.Niewiem czy to wina nawozu (florovit na kwitnienie)
    Czy po prostu za mało już mają światła :/ lampy miałem jakies 7 cm od szczytów a teraz jak poszedłem sprawdzic co u dziewczyn to liście dotykały żarówek i 2 liście sie popaliły :/ Teraz jestem pełen podziwu dla ludzi z pc boxami ... u mnie jeszcze tydzień i braknie miejsca ...
    0 0

14. Post #74
    No i COB popalił mi liście :/ temperatura 27 stopni a rośliny wygladają jakby było z 60 :/ lampa jest od szczytow jakies 30 cm nie za blisko??
    0 0

15. Post #75
    Zdaje się, że wklejasz do postów nie te linki do zdjęć co trzeba, dlatego nie wyświetlają się fotki, tylko linki przenoszące do galerii.
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

16. Post #76
    Al...teraz nie dodawałem fotek bo serce mi sie kraje jak je widze.Pod Ledami moze byly opoznione w rozwoju ale pieknie wygladaly...zieloniutkie i takie świeże...a teraz po 2ch dniach normalnie oklapły :/ rano zrobie zdjecia i oby ożyły.Pozdro
    0 0

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl