Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 76
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Dlaczego nie ma jeszcze kwitnięcia?
    Prawdopodobnie dlatego że robiłeś fryzjera.
    Tsubasa tobie to samo napisał i myślę że to jest powód, cięcie liści stresuje roślinę i nie jest to LST a HST
    0 0

2. Post #42
    Co Ty opowiadasz? fryzjer nie ma nic do tego. ciołem na wegu i na indukcji. Jedne wcześniej pokazały kwiaty a inne później, wszystko jest zależne od genów
    0 1

3. Post #43
    Cytat Zamieszczone przez DonPerignon Zobacz posta
    Wiadomo ze czlowiek uczy sie na bledach ale widze ze jedna osoba napisala o cięciu i juz zaczyna sie dyskusja niepotrzebna robic. jutro wrzucam foty bo dzis nie dam rady ale wg mnie dziewczynom jest coraz lepiej...tylko te kwitnienie :/ czy jest mozliwosc ze nie dostalem automatow tylko sezony?mial ktos taki przypadek?Bo dziewczyny przez 2 dni urosły w uj a włosków dalej nie ma 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    Tsubasa a Ty najpierw lajkujesz nic nie pisząc a teraz uwagi po poscie ktory napisal Galnik...juz widze jaka tu demokracja 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

Pozdro i dzieki
    raz miałem, ale nie to że na pudełku było napisane auto a dostałem sezona, tylko zamawiałem auto a przysłali fem, nie zwróciłem uwagi na opakowaniu hehe
    później habaz w boxie z automatami z wegiem 40 dniowym, bo w niewiedzy czekałem aż zakwitnie 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] trzeba mu było własny domek szybko budować hehe
    0 0

4. Post #44
    Cytat Zamieszczone przez lenos Zobacz posta
    Co Ty opowiadasz? fryzjer nie ma nic do tego. ciołem na wegu i na indukcji. Jedne wcześniej pokazały kwiaty a inne później, wszystko jest zależne od genów
    Ty w ogóle czytałeś od kiedy zaczął on ciąć....? Też stosowałem defoliacje ale nie wtedy jak miały 4 listki 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    0 0

5. Post #45
    Cięcie liści to jest jakiś tam stres dla rośliny więc napewno ma to wpływ na nią nie wiem bo nie jestem profesjonalnym growerem ale tak mi się wydaje 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    0 0

6. Post #46
    Cytat Zamieszczone przez DonPerignon Zobacz posta
    Wiadomo ze czlowiek uczy sie na bledach ale widze ze jedna osoba napisala o cięciu i juz zaczyna sie dyskusja niepotrzebna robic. jutro wrzucam foty bo dzis nie dam rady ale wg mnie dziewczynom jest coraz lepiej...tylko te kwitnienie :/ czy jest mozliwosc ze nie dostalem automatow tylko sezony?mial ktos taki przypadek?Bo dziewczyny przez 2 dni urosły w uj a włosków dalej nie ma 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    Tsubasa a Ty najpierw lajkujesz nic nie pisząc a teraz uwagi po poscie ktory napisal Galnik...juz widze jaka tu demokracja 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

Pozdro i dzieki
    Po pierwsze nie lajka tylko blanta (to nie Facebook) 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] po drugie to że dostałeś blanta to nie znaczy że podzielam Twoje zdanie co do cięcia rośliny w tak młodym wieku. Po porostu koledzy mają rację a Galnik nie pierwszy Ci o tym wspominal. Zakładasz fotorelacje po to żeby Ci koledzy pomogli a potem idziesz w zaparte że to Twoja fr i robisz jak chcesz. A na końcu się dziwisz że jeszcze nie kwitną.
    0 0

7. Post #47
    Ok Panowie koniec spiny :P Szanuje każde zdanie i porade wiec do rzeczy...
    Roślinki rosną ale z flowerem...hmmm ja sie nie znam jeszcze 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] prosze ocenic...

1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

2 0

8. Post #48
    Roślinka wygląda spoko ;) Niech sobie rośnie 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    - Buch z tobą - I wdechem twoim
    1 0

9. Post #49
    Ktory to juz dzien WEG? jeszcze sie nawet nie okresila czy jest dziewczynka i jeszcze pewnie poczekasz do tygodnia az sie przeczuci na FLO pozdro 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    0 0

10. Post #50
    SweetTooth 37 a Tutankhamon 31 dzień ;)
    0 0

11. Post #51
    Wiem ze sa "AF" czyli AutoFlowering, a Tobie chodzi o AutoFeminizowane 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] w sumie jest 1% ze wyrosnie osobnik meski, ale to bardzo rzadko sie zdaza, a mi chodzilo z ta dziewczynka ze niedlugo pokaze "cipeczke" czyli pierwsze wloski przy lodydze pozdro 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    1 0

12. Post #52
    Wiem wiem czytalem w biegu i zle zinterpretowałem ;)
    Tylko ciekawe czy roślina da rade przeżyć tak przedłużony czas? Chyba to nie ma znaczenia czy rośnie 70 czy 100 dni?
    0 0

13. Post #53
    Jak ma dobre warunki to będzie sobie rosła. Ale kiedy zakwitnie to uj wie. Dołożyłes jakieś dodatkowe światełko?
    0 0

14. Post #54
    Jeśli Ci zaczną kwitnąć w najbliższych dniach, to faktycznie będzą rosły ponad 100 dni zamiast 70-80. Miałem już takie roślinki. Ostatnio ktoś sadził AK472 w PC boxie zdaje się i też czekał ponad 100 dni. Może gdzieś znajdziesz tę fotorelację dla porównania ze swoją 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] Topki oczywiście będą, roślina "da radę przeżyć", wszystko będzie spoko. Może i nawet odwdzięczy się dużym plonem za cierpliwość ;) No tylko będziesz miał ten miesiąc czekania więcej niż gdyby zaczęła kwitnąć standardowo między 20 a 30 dniem życia. Pozdro i powodzenia. I nie zrażaj się do nas, bo ktoś Ci coś wytknął. Tu się Panowie znają na rzeczy i zawsze pomogą 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

Edit: https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...ox-0-09m2.html
    Łap link do tej fotorelacji o której mówiłem, bo na forum jest kilka podobnych, więc żeby nie było niejasności.
    2 0

15. Post #55
    Tsubasa nic nie dokladalem a myslisz zebym dolozyl? Mam zamiar kupic 2 coby ale narazie chcialbym chociaz tego boxa finiszowac bez wiekszego wkladu ;)
    Galnik luzik ... ja sie nie obrazam ;) miesiac wiecej czekania to bedzie z mojej winy to juz wiem ale poczekajmy do harvesta ... moze bedzie duzy smile ;) takze dzieki chłopaki!!! Jutro foty no chyba ze dzisiaj cos sie wydarzy ciekawego w boxie ;)
    PozdrO
    0 0

16. Post #56
    No światełka nigdy nie za wiele. Kup sobie na następne grow ledisona bo są tanie jak barszcz i będziesz miał na całą uprawę. Zobacz sobie u mnie w fr jak idzie na tych ledisonach. Tylko taki mały haczyk że promocja na te ledy jest tylko do końca roku, potem będzie trochę drożej.
    1 0

17. Post #57
    No wlasnie Ledisona mam zamiar kupic i dzieki za info to niedlugo zamawiam ;)
    1 0

18. Post #58
    ST 39
    Tutankhamon 33
    No i jak Panowie??Rośliny rosną i mysle ze ST chyba kwitnie.Zaczynają sie krzaczyc łodygi ale biewiem...prosze ocenic ;)

0 0

19. Post #59
    Cóż, ja tam żadnych oznak kwitnienia nie widzę.. Wpatruj białych włosków wzdłuż głównej łodygi.
    0 0

20. Post #60
    No to chyba koledzy mieli racje ze te ledy nie dadzą rady :/ to nie wina cięcia tylko światła bo jak dołożyłem żarówke to rośliny znowu sie wyciągnęły :/ takze na mikołaja dziewczyną trzeba zafundować Ledisona 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    Szukalem COB’ów i zauwazylem calkiem ciekawe coby liniowe...testowal ktos?tylko firma no name takze raczej chińszczyzna ;)
    0 0

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl