Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 76
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Niewiem co sie dzieje...ale dzisiaj z rana kiedy otworzyłem boxa to normalnie zapachniało :o przeciez to raczej nie mozliwe przy tak wczesnych dziewczynach...czyzby ledy przyspieszaly flo?
    0 0

2. Post #22
    To zależy od odmiany u mnie np. Critical+2.0 zaczął już pachnieć w 2 tygodniu życia i musiałem filtry zakładać a teraz jak jest na Flo to miazga, zapach przypałowy ale przyjemny 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    1 0

3. Post #23
    Podobno kawa tez jest dobra do boxa.Testował ktos??a Moze inne pomysly zeby zniwelowac zapach oprocz filtra na jakis czas??
    0 0

4. Post #24
    Testowałem do suszenia. Jak kupisz bardzo mocną kawę, najlepiej jak kupisz ziarenka i zmielisz sobie sam, bo pomoże
    1 0

5. Post #25
    ST 19
    Tutan 13

Roślinki rosną (chociaz niewiem czy nie za wolno jak na ten dzien ale mysle ze sami to ocenicie)
    Dzisiaj dziewczyny byly u fryzjera i teraz juz wiem ze ST tak ladnie juz pachnie poniewaz przy scinaniu liścia az chcialo sie go stopić 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    Nie udalo sie przesadzic roslin bo oczywiscie w kazdym markecie juz powoli sezon swiateczny i nawet glupiej doniczki nie mozna kupic :/
    Na lodydze ST ladnie widac kolejne odrosty takze mysle ze na dniach sie rozkrzaczy ;)
    1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

0 0

6. Post #26
    Nie obcina się liści na wegu zwłaszcza w tak wczesnej porze życia roślin, hamujesz tylko ich wzrost i rozwój po przez stres jakim jest ucinanie liści. Dla początkujących dobrym treningiem jest lst , zwiększa plon przy najmniejszym stresie dla rośliny.
    1 0

7. Post #27
    Evidox widac ze nie sledzisz mojej relacji od początku :P

--- Dodano ---

Prosze porownac roslinke ze zdjec sprzed paru godzin.Dobry fryzjer polepszy dlatego trzeba duzo czytac i efekt bedzie super ;) wiem ze sa mity o tym ze rosliny sie stresuje...ale jak ktos wie kiedy i jak to na dobre pomidorkowi wyjdzie ;)

1 0

8. Post #28
    ST 24
    Tutan 18

Witam.Roslinki rosna ale niewiem czy w dobrym tępie :P Czy ST juz kwitnie?Mi sie wydaje ze chyba zaczyna ;) ponizej foteczki oraz zdjecie nowego domownika AK47 auto ;)

1 0

9. Post #29
    Weź te zdjęcia poobracaj 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] Ładne pomidorki. 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    0 0

10. Post #30
    ST 33
    Tutan 27

Witam!Rośliny sobie kwitną ale chyba zrobiłem wielki błąd i kilka dni temu podlałem dziewczyny nawizem na weg :/ nie widzialem za bardzo różnicy we wzroście wiec pomyslalem ze chyba nie kwitną jeszcze :/
    Ogolnie nie wyglada źle lecz myśle ze Tutanowi lepiej sie podoba w moim boxie niz ST :P Moj wykielkowany AK biestety poszedl do piachu bo przez 4 dni nic sie nie dzialo i byl w kształcie muszelki (nie robiłem fotek bo widzialem ze pare takich przypadkow na forum juz bylo)
    2 dni temu pojawila sie mała pleśń w doniczkach wiec powybierałem ziemie i wywaliłem narazie wiatrak wtłaczający na kilka dni.
    Dziewczyny były juz pare razy u fryzjera ;)
    Pytanie dla Starych Wyjadaczy...ile mniej wiecej moze byc jeszcze do ścinki??Nie pytam po to bo juz jestem głodny harvestu tylko mam ochote na ziarenko NIE AUTO 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    Pozdrawiam

A co do zdjęć to niewiem dlaczego mam obrócone :/

2 0

11. Post #31
    Na poczatku kwitnienia konopiom nie zaszkodzi wieksza dawka azotu zawarta w nawozie na wegetacje, niektorzy nawet robia tak umyslnie zeby pobudzic ja jeszcze do wzrostu i przedluzyc troszeczke wegetacje a opoznic kwitnienie, jezeli Ci to przeszkadza przeplucz ziemie woda, a tak ogolnie na moje oko to one jeszcze nie zaczely kwitnac.
    Do scinki 40-50dni 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    1 0

12. Post #32
    Mi to nie przeszkadza ;) wręcz przeciwnie niech sobie podrosną.Jak bede w domu to zrobie fotki poza boxem i moze lepiej bedzie widac ;) ja osobiscie nie umie jeszcze okreslic czy kwitną ale oznak płci nie widze ale moge sie mylić 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

--- Dodano ---

Sorry ze w boxie ale pomidorkom nie chce przeszkadzac bo urosły przez te kilka godzin ;)
    Wiec jak?Kwitną czy nie??
    1 0

13. Post #33
    Szukaj wloskow przy lodygach i na szczytach, ja tam nic nie widze 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] nie kwitna i ladnie rosna dziewczynki 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    1 0

14. Post #34
    Jak na 33 dzien to dziwne ze Sweet nie kwitnie ale niech sobie rosną 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] dzieki za pomoc ;)
    0 0

15. Post #35
    Ładnie rosną , cierpliwości ci życzę 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] panienki pewnie zaczną kwitnąć jak będziesz spał hehe żeby rano ci niespodziankę zrobić 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] pozdrawiam będę śledził twoją fotorelację 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    1 0

16. Post #36
    Jeśli to Twoja pierwsza uprawa, to słuchaj grzecznie rad i się nie wymądrzaj bo zabawnie to wygląda potem ;) Evidox miał rację mówiąc, że cięcie liści roślinom, które mają 4 listki jest bez sensu. Na logikę. Upierdzielasz im 25% powierzchni fotosyntezy. I widzę, że stale je maltretujesz upierdalając im co pare dni po parę liści. To mogło mieć wpływ na to, że teraz nie kwitną. Ja czasem zrobię fryzjera jak jest potrzeba, ale ze 2,3 razy podczas życia rośliny w dniach 40-80 jak liście zasłaniają topy, a nie maltretowanie od narodzin. Za bardzo się wczułeś, a uwierz, że bez sensu jest je co chwile macać, podlewać, przycinać. To są podstawowe błędy. daj im pożyć spokojnie. Powodzenia.
    2 0

17. Post #37
    no moim zdaniem też bez sensu w pierwszym okresie weg ciąć cokolwiek.. to że tam w czternastym dniu załóżmy, cztery wiatraki zasłaniają wszystkie odrosty to nie jest żaden problem..
    roślinka ma przecież jeszcze około trzech miesięcy na rozbudowanie grubych pędów, na któych będą wisieć sute pąki, a dla konopii do poprostu od hooya czasu..
    1 0

18. Post #38
    Ja ich nie macam i nie podlewam codziennie.Pisalem pare postow wczesniej ze eksperymentuje z fryzjerem wiec to jest moj wybor i nie widze nigdzie ze sie wymadrzam bo nikomu rad nie daje ani nie krytykuje zadnej odpowiedzi/osoby wiec wyluzuj zanim kogos pouczysz
    0 0

19. Post #39
    Nie dziw się że jeszcze nie kwitną jak je w tak młodym wieku potraktowałes nożyczkami i to nie raz jak sam napisałeś. Już jest na tym forum jednen fryzjer który gole łodygi zostawia... Nie powtarzaj jego błędów. Może i coś tam czytałeś ale widocznie odrobinę za mało. Koledzy chcą dla Ciebie dobrze więc po co się bulwersujesz.
    1 0

20. Post #40
    Wiadomo ze czlowiek uczy sie na bledach ale widze ze jedna osoba napisala o cięciu i juz zaczyna sie dyskusja niepotrzebna robic. jutro wrzucam foty bo dzis nie dam rady ale wg mnie dziewczynom jest coraz lepiej...tylko te kwitnienie :/ czy jest mozliwosc ze nie dostalem automatow tylko sezony?mial ktos taki przypadek?Bo dziewczyny przez 2 dni urosły w uj a włosków dalej nie ma 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    Tsubasa a Ty najpierw lajkujesz nic nie pisząc a teraz uwagi po poscie ktory napisal Galnik...juz widze jaka tu demokracja 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

Pozdro i dzieki
    0 0

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl