Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 76
  1. Post #1

1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Jest to moja pierwsza uprawa
    Nasiona: Sweet Tooth i Tutankhamon,Sklep GreenHay
    Growbox: 40x40x80 cm
    Oświetlenie: 3xLED 28W FS 2100lm
    Wentylacja: Wtłaczający wentylator komputerowy 12cm,2 otwory wytłaczające bierne (jak pomidorki urosną to w otwory zamontuje wentylatory komputerowe 2x8 cm),jeden wentylator mieszający 8cm
    Ziemia: Naturen Terra Humus ziemia do ziół
    Donice: 3L,donica zrobiona z chlebaka plastikowego obklejona pomarańczową taśmą malarską dla SweetTooth, 4L zrobiona z puszki po angielskich cukierkach dla Tutan 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    Nawozy: Na WEG - Biohumus Super Forte,FLOW - jeszcze nie kupiony
    Filtr węglowy: Narazie brak

Witam serdecznie.Jako początkujący jestem pewny że popełniam sporo błedów dlatego postanowiłem zrobić FR i posłuchać Waszych rad ;)
    Sweet Tooth(ten w dużej donicy) siedzi w boxie 6 dni.miałem z nim problemy przy kiełkowaniu ponieważ wychodził tydzień.
    Tutan wrzucony wczoraj do boxa a kiełkowanie trwało 2 dni ;) do kiełkowania używam EazyPlugz. Poniżej pare fotek ;)

EDIT!!
    Moj Dron ktorego zdjecie widnieje pod nr 1 zdaje egzamin...wiatraczek nie dosc ze miesza powietrze to w dodatku chłodzi ledy ktore juz sie tak nie grzeją jak wcześniej 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    Poza tym Tutek zostal przesadzony poniewaz zauwazylem ze w EP zabrakło wilgoci...podlałem oby dwie dziewczyny po 100ml z Biohumusem ;) czekam do jutra i czekam na opinie ;)
    PozdrO
    Załączone obrazki

Przeczytaj o tym więcej:

9 0

2. Post #2
    dobry ten wehikuł świetlny hehe
    powodzenia, miłej fazy z uprawy
    1 0

3. Post #3
    Albo dużo czytałeś przed startem albo to nie jest Twoj pierwszy raz 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] Tak czy inaczej, powodzenia i niech ten grow da Ci dużo radosci 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] pzdr
    1 0

4. Post #4
    Miałem afa tutenkhamona. Świetna odmiana. Plon powyżej przeciętnej, zapach przepiękny. Pyramid seeds ogólnie kozackie pestki robi 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] Też z green haya miałem. Rozumiem, że Ty akurat masz normalne pestki, nie automaty? Powodzenia w uprawie. Pozdro
    1 0

5. Post #5
    Ciekawe jak wyjdzie z tą lampką LED, będę obserwował i powodzenia 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

Ujebało ci się śmigło w dronie 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    1 0

6. Post #6
    Fajny boxik ile świecisz dziewczyną bo widzę że Tutankhamon jest w 2 wersjach i tylko jestem ciekaw czy tez kupiłeś auto. Swoja droga Sweet Tooth to fajna odmiana chętnie zobaczę jak ci pójdzie, aaa masz dziury w tych doniczkach? Powodząka będę lukał 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]

0 0

7. Post #7
    To jest moja pierwsza uprawa.Czytalem duzo zeby nie zadawac glupich pytan ;) Oby dwa pomidory to AutoFemi.Dziury zrobilem w donicach ale szczerze dopiero wczoraj bo jakos mi to umknęło :/ Narazie swiece 24/0 ale wlasnie chcialem sie dopytac kiedy moge zmienic na 12/12 lub 18/6?? A smiglo w dronie soe nie ujebalo tylko to jest miejsce na dodatkową żarówke w razie Wu 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2]
    Dzieki za zagladanie ;)
    3 0

8. Post #8
    Podoba mi się to że dużo czytałeś, masz automaty czyli świecisz im albo 24/0 (mało osób tak świeci rośliny tez musza czasem spać ), 20/4 (Najczęściej spotykane, duży plon a roślina ma czas odpocząć) i wersja bieda 18/6 ( Ja tak świece bo żona mi więcej nie pozwala 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] )
    1 0

9. Post #9
    Witam.Na wstępie odrazu ci powiem że te żarówki mają prawdziwy pobór mocy 5 watt nie tak jak wypisują 28 watt wiem bo sam sprawdzałem.Na wega bardzo dobrze się spisują na flo trochę gorzej.W takim boxie jak ty miałem ich 10 więc oby nie było za mało światełka u ciebie.Przy takim światełku topy nie były dość zbite dlatego zostawiłem te żarówki tylko do doświetlania.Z ciekawością będę śledził jak ci to wyjdzie.Pozdrawiam Mroczny
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    1 0

10. Post #10
    Ładnie się zaczyna, lecz też pierwsze co pomyślałem czy aby na pewno aktualne oświetlenie wystarczy na cały okres uprawy? Od razu pojawiła się myśl o wkręceniu 4tej żarówki led skoro slot na nią jest.
    I nie znalazłem informacji czy masz czym zmierzyć wartość ph roztworu.
    1 0

11. Post #11
    Mroczny fakt ze koles mial te zarowki 5,18 i 28.Nie mam czym zmierzyc ale typ sam na nich uprawial i ponoc mu wystarczyly.Ph nie mam czym zmierzyc ale mam dolomit wiec ph powinno byc ok.Zobacze jak roslinki sie czują pod tym swiatlem jeszcze tydzien a jak bedzie kiepsko to dodam cfl tylko niewiem czy mozna mieszac te zarowki z ledami. Evidox dzieki za podpowiedz bo czytalem o FP ale gdzies mi to ucieklo a na tel ciezko sie przeszukuje tematy ;) takze dzisiaj zmienie na 20/4.Dojade do domu to odrazu zajrze co tam w donicach piszczy i wrzuce foty ;)
    0 0

12. Post #12
    To ci odrazu powiem ze 3 na ten metraż napewno nie wystarczą.Przyczaj u mnie na profilu w albumie jest jedna roślinka na zdjeciu spod tych 10 żarówek na 0.16m.Po ile te żarówki kupowałeś.Ja ich teraz używam jako dopałki do cobów bo mają 660nm w sobie.Te chyba co masz nie mają deepreda?
    Pomogłem? Postaw blanta

0 0

13. Post #13
    Zarowka kosztowala 39 zl ale placilem mniej bo bralem 3.One sa FullSpectrum czyli biebieskie i czerwone jesli o to Ci chodzi.Jak FP ustawie na 20/4 to wiatrak tez ma byc wylaczony przez te 4h??
    0 0

14. Post #14
    Uuu brachu u chinczyka 10 zeta byś zapłacił na ali. Full spectrum są inne 28 diod mają jeszcze z białym i ir.Te są czerwono niebieskie 18 diod smd?Jaki zakres czerwonego koloru?Może być włączony 24 h.
    Pomogłem? Postaw blanta

0 0

15. Post #15
    Tutan dzien 3 (weg)
    ST dzien 9 (weg)

Sweet w jeden dzien ładnie urósł a Tutek narazie pnie sie w góre.wlaczylem im troche powietrza chociaz od ST najwieksze liscie sa troszke pofalowane :/ co o tym sądzicie??

0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez DonPerignon Zobacz posta
    Zarowka kosztowala 39 zl ale placilem mniej bo bralem 3.One sa FullSpectrum czyli biebieskie i czerwone jesli o to Ci chodzi.Jak FP ustawie na 20/4 to wiatrak tez ma byc wylaczony przez te 4h??
    Nie podałeś wilgotności, jeśli masz mało wilgotności np.40% to możesz zostawić wyłączone na nocy ale jeśli masz dużą wilgotność np.60+ to zostaw włączone żeby była wymiana powietrza

Pofalowane liście mogą być od wilgoci z gleby, nie podlewa się roślinki pod łodygę a daleko od niej by ruszyła korzenia i się rozrastała
    0 0

17. Post #17
    Wilgotnosc 65...temperatura 25 ;) jaka odleglosc lamp od roslin? Teraz mam 12-16 cm...chyba za nisko co Panowie??
    0 0

18. Post #18
    Cieplej muszą mieć, 27 dzien 20 noc tak sie staraj utrzymac. Daj nizej lampkie i ta miske tu usun i nawilzacz powietrza wstaw. No i tak jak pisali wyzej dokup cos oswietlenia bo nie wyda na tym dziekuje pozdrawiam
    0 0

19. Post #19
    To co byscie polecili zeby dołozyc do boxa?Cos na 4 wolne miejsce w dronie czy moze nowe gniazdo zrobic i dac cfla? Nawilzacza nie mam a czytalem gdzies ze miska z wodą nie szkodzi.Nie ze sie czepiam ale sa ludzie z gorszym sprzetem i w pc boxach wyhodowali calkiem niezle pomidory ;) takze mysle ze dopoze jeszcze jedna zarowke i proboje ... narazie nie chce inwestowac wiekszej kasy wiec musze poradzic z tym co mam ;)
    EDIT
    ST dzień 11
    Tutan dzień 5

ST troszke urósł a Tutek chyba ma sie dobrze . Zdjecia wrzuce jak wroce z pracy bo nie mialem czasu.Na moje oko dzisiaj bedzie 3 pietro u ST i moze mnie skrytykujecie ale dolna czesc lisci chce poddac DEFOLIACJI.Na ten temat tez czytalem duzo i podobno wczesne stosowanie tej techniki mniej stresuje rosline w pozniejszym stadium ;) dzis pora na dopalacza UltraForte.Mam zamiar lac po 150 ml roztworu.Wystarczy czy za duzo?? dalej nie dostalem wskazowek co do swiatla...czekam i pozdrawiam ;)

Edit
    Dodalem na 1 dobe zarowke + wlaczylem 2 wiatraki lecz pod inny zasilacz i w sumie stwierdzam ze w boxie jest tornado 1x Sweet Tooth , 1x Tutankhamon - 3xLED 28W FS 2100lm [0,16m2] zasilacz zasilaczowi nierówny ;)
    Dodam 3 fotki...3 zdjecie przedstawia ST przed zabiegiem a 1 po zabiegu ;) dodam ze lst zadziałało o dziwo w 4 godziny a na efekt Defoliacji poczekam do jutra ;)

0 0

20. Post #20
    ST dzień 16
    Tutan dzień 10
    Witam!
    Pomidorki rosną jak narazie bez problemu.Od wczoraj postanowilem dac im odpoczac i wylaczam lampy od 23 do 5 rano...z rana dodaje zarowke 60W do mojego drona no i sytuacje powtarzam.Niewiem moze cos Was niepokoi ;) czekam na opinie ;) PozdrO

1 0

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl