Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 79
  1. Post #1

Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Dzieńńńńńń dobry!!! A nie już po 18... Dobryyyyyy wieczórrrr!!! (jest rano jak to piszę)

Tym sympatycznym akcentem chciałbym się pochwalić moim tajemniczym ogrodem i rozpocząć fotorelacje z uprawy.

Zarzekałem się też w jednym z komentarzy, iż zrobię dla eksperymentu defoliacje i mam zamiar słowa dotrzymać.

A wiec: czas... START!!!

NASIONKA FEMINIZOWANE:
    3x Cheese od Dinafem (pięknie idzie)
    3x Critical + 2.0 od Dinafem (jeszcze piękniej idzie)
    4x Og Kush od Dinafem (obecnie już 2 a za chwile pewnie jeden, masakra te nasionka)
    3x White Widow od Dinafem (no rosną)
    3x Special Kush od Royal Queen Seeds (były w gratisie wiec postanowiłem zatkać nimi dziurę po OG

BOX:
    HOME BOX par+ 120x90x185

ŚWIATŁO:
    1 x Lampa MH 400W Cultilite
    1 x Lampa HPS 600W Osram Vialox NAV-T Super 4Y

ODBŁYŚNIK:
    1 x Adjust-A-Wings AVENGER Medium 97% + spreader

WENTYLE:
    1 x Prima Klima fi125mm 420m3/h, regulacja obrotów, czujnik temp.
    1 x Wentylator AXIAL-FLO Ř125
    1 xAdvanced Star 8W - wentylator mieszający z klipsem

FILTR WĘGLOWY:
    1 x Prima Klima filtr węglowy Industry-Line 125mm - 360-460mł/h

DONICE:
    12 x kwadratowe 11l

ZIEMIA:
    Canna Terra Proffesional + 1l perlitu + 1l na dno karamzytu

WODA:
    kranówka odstana z ph7 zbijam na 6,3 kwaskiem cytrynowym

NAWOZY:

Terra Vega 1L- nawóz do gleby, faza wzrostu.
    Terra Flores 1L- nawóz do gleby, faza kwitnienia.
    PK 13/14 1L- wzmacniacz kwitnienia.
    Cannazym 1L- nawóz wzbogacający podłoże.
    Rhizotonic 0,5L- dla bujnych korzeni.
    Canna Boost 0,25L- stymulator kwitnienia.

MIERNIKI:

PH-02 z auto kalibracją
    Adwa AD204 EC Tester

NAWILŻACZ:
    5,2 L elektroniczny z wbudowanym jonizatorem i higrometrem (do tej pory nie mogę znaleźć nazwy)

TRENING:
    Wiatrak
    Defoliacja (jak wszystko dobrze pójdzie)

CO2:
    jakieś tam padsy co niby miesiąc trzymają ale chyba kupię niedługo butle 8 kg z reduktorem i gra gitara

DZIEŃ 1

Nasionka trafiły do szklaneczek z wodą mineralna na 24h akurat miałem Żywca :P

DZIEŃ 2

Większość się otworzyła nie licząc tych co już się nigdy nie otworzą i otwarte trafiły na ręcznik papierowy i do ciemnego.

DZIEŃ 3

Chyba 6 puściło elegancki ogonek i trafiły do donic 11l reszta została w ręcznikach.

DZIEŃ 4

Reszta wstała choć jedna wdowa bardzo nieśmiele i jeden OG ale z nimi to już będą wiecznie problemy. Oczywiście wszyscy bez wyjątków trafili do doniczek 11l i do BOXA.

DZIEŃ 5,6,7
    w cieple palnika gazowego i nawilżacza 95% wilgotności przez niestety zbyt długo o jeden dzień wstawały sobie nasionka. Wstali wszyscy oprócz jednej wdowy i obu OG.

DZIEŃ 8, 1 października

Maleństwa lekko po wyciągane trafiają pod lampę na wysokości ok 100 cm warunki w namiocie ustalone na 60% wilgotności i 28-30 temp w dzień i 23 w nocy niestety nie mogę zejść niżej ale będzie dobrze ;)

DZIEŃ 9

rh:62%/67%
    t: 29/23

Po udzieleniu wsparcia kładącym się roślinką zauważyłem, że OG się przebija JUPIII Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w

DZIEŃ 10

Kurr... wszystkie się kładą... ale czek... czek... kolejny OG wstaje Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w

Wrrrrróć... Wdowa też wstaje Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w

DZIEŃ 11

No coś się tam listków pojawia ale na tych podpórkach to to wygląda trochę z dupy...

DZIEŃ 12

Ja to pier... tak być nie może... google.pl... wyciągnięte roślinki co robić... zakop po listki w ziemi... ja pier... sam na to wpaść nie mogłeś geniuszu ?

DZIĘŃ 13

Jak to wszystko ładnie wygląda... rośnie, puszcza listki, nie kolebocze się na strony wszystkie, podoba mnie się to Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w

DZIEŃ 14 (7 dzień pod lampami) 7 października

Choć maleństwa dopiero co wstały i puściły liście (te 3 opóźnione w rozwoju :P ) nie dostają taryfy ulgowej te same warunki co reszta ale to i lepiej bo się nie wyciągną jak tamte od braku światła :P

DZIEŃ 17

Pomijając, że gdzieś tam poczyniłem próby reanimacji nasion OG to z 4 jak wcześniej pisałem wstały tylko 2 te co wyszły z ziemi z dużym opóźnieniem wiec postanowiłem brakujące miejsce w jednej donicy zastąpić gratisami 3xSpecial Kush wiadomo: szklanka, papier i tak jakoś rzucone od niechcenia miały kiełkować w namiocie zakryte tylko kartonikiem od światła, mówię sobie: no jedna chyba wstanie co nie ?

DZIEŃ 18

No coś tam ogonek pokazało gdzieś mniej więcej w tym czasie może wcześniej bo wydarzenia miały miejsce gdzieś w przeciągu tego okresu, ogonkiem w dół do ziemi i dzida mam komplet doniczek. Reszta roślinek idzie jak szalona, choć chyba coś się z gangsterzyną dzieje...

DZIEŃ 19

No proszę Special wystawił łepek z ziemi Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w a niech rośnie Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w Co jest do cholery z tym OG ?

Dzień 20

Ładnie to wszystko idzie, aż miło popatrzeć Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w Kur... tam w papierze są jeszcze 2 pestki :P Moje zaskoczenie było ogromne gdy w prawie wyschniętym ręczniku zobaczyłem 2 potężne ogonki Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w no i co ja mam teraz z wami zrobić ? kurde pleśń na nich jest, na tych ogonkach... a chu... niech się dzieje do butelek po Żywcu trochę ziemi, dziura palcem, desant w przepaść, zakopane, woda nara pa... A i bym zapomniał od dnia 14 zacząłem delikatnie nawozić resztę dziewczyn jak karze producent EC gdzieś w okolicach 0,9 do 1 i jak na razie to leje je co dziennie po trochu, tak jakoś nie wiem czemu...

Dzień 21 14 października (moje urodziny)

Zakładam tu konto bo to co się dzieje z tym OG to jest do niczego nie podobne, szukam pomocy której niestety nie otrzymuję :/
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171014_095256.jpg
    tam za tym suszkiem krzywym jest drugi OG co się ma całkiem dobrze

Zacząłem podlewać co 3 dzień (ale to już jakoś wcześniej) i wszystko jest z roślinkami ok pną się ku górze, wyglądają na zdrowe nie licząc tej czarnej owcy... Speciale nie maja taryfy ulgowej ( te w butelkach co dziś chyba trafiły w donice) dostają nawozy jak reszta, światło też już od dawna na 60-70 cm i jakoś nie licząc jednej zmęczonej to się mają zajebiście Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w

DZIEŃ 23 16 dzień pod lampami 16 października (dzisiaj)

Zrobiłem fotki stanu obecnego i w końcu mogę wam pokazać co mi się przez ten czas udało osiągnąć Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w

BOX i jego wentylacje:
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094058.jpg
    wgrałem różne kombinacje tego zdjęcia i zawsze jest tak położone :P
    Widok odprzodowy:
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094207.jpg
    Moja duma:
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094242.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094303.jpg

A oto panienki od prawej:
    3 Wdowy

Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094316.jpg
    3 Crity + 2.0
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094323.jpg
    I tu się zaczyna kombinacja: najbliżej Special co pierwszy i jedyny jak na razie trafił w dużą donicę
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094420.jpg
    Za nim 2 OG
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094344.jpg
    Na skraju lewej 3xCheese
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094402.jpg
    I jeszcze bardziej na skraju lewej :P 2 speciale te tak od niechcenia wrzucone (jeden z nich pewnie zastąpi krzywusa OG już nie długo)
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094412.jpg

Jeszcze na koniec fotki z dołu i będę mógł zakończyć na dziś moje wypociny (plus edycja postu żeby to jakoś wyglądało :P ) no i chętnie odpowiem na wszelkie pytania i dopowiem to o czym zapomniałem.
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094446.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-20171016_094435.jpg

Pozdrawiam serdecznie brać growerów !!!

Przeczytaj o tym więcej:

6 0

2. Post #2
    DZIEŃ 23 16 dzień pod lampami 16 października C.D.

rh: 62%
    t: noc 25 strasznie grzało dzisiaj i w dzień czyli teraz 30

Witam serdecznie, z faktu, iż niedawno zaczął się dzień dla moich roślinek dokonałem odpowiednich zabiegów upiększających.
    Tak oto Critical + 2.0 oraz Cheese straciły 4 ogromne jak dla nich wiatraczki.
    Obecnie wyglądają tak:

Critical
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171016_180953.jpg

Cheese
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171016_181222.jpg

a i jeszcze jedno :P krzywego OG też ogoliłem bo to może mu tylko pomóc bo już mu nic nie zaszkodzi :P
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171016_180531.jpg

A tak po nocce miewa się całość :D
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171016_181422.jpg

POZDRO

0 0

3. Post #3

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez benger Zobacz posta
    Nie działają zdjęcia Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    Dziwne mi się wszystkie pokazują... A które wszystkie czy z ostatniego ?
    0 0

5. Post #5
    Post #2 - z tego postu żadne zdjęcie mi nie działa nie wiem jak innym
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez benger Zobacz posta
    Post #2 - z tego postu żadne zdjęcie mi nie działa nie wiem jak innym
    Nie wiem czy to, że je wgrywałem to mi się pokazują czy co bo mam za każdym razem. Zamknę stronę i najwyżej dam je jeszcze raz.

No i u mnie wszystko gra :/ Ciekawe jak inni...
    0 0

7. Post #7
    No i mi te zdjęcia nie działają
    0 0

8. Post #8
    Jak masz prywatny album to widzisz tylko ty ...
    Albo błąd jakiś na forum...
    0 0

9. Post #9
    Tym razem dodało się bez błędów jak ostatnio wiec to i może wina forum, może nie. Mam nadzieje, że teraz wszystko działa pozdrawiam.
    0 0

10. Post #10
    Miałem ten sam problem z criticalem od dinafem co Ty z og kushem. Ziemię też mam tą samą co Ty. Problem jest taki że ta ziemia jest zbyt mocna dla niektórych odmian od dinafem. U mnie pomogło przelanie kilkoma litrami wody i parę opyskow z asahi.
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20170924_091422.jpg Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171016_145745.jpg
    2 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez Tsubasa Zobacz posta
    Miałem ten sam problem z criticalem od dinafem co Ty z og kushem. Ziemię też mam tą samą co Ty. Problem jest taki że ta ziemia jest zbyt mocna dla niektórych odmian od dinafem. U mnie pomogło przelanie kilkoma litrami wody i parę opyskow z asahi.
    Fakt wygląda jak mój zupełnie ;) wiec widzę, że jest do uratowania, a już chciałem go wyautować :P No to dziś dzień lania wiec i ja go zleje tylko to naprawdę dziwne, że jeden jedyny wrzucił przenawożenie (czy tam innego rodzaju nadmiar) a reszta nie, łącznie z tymi z eksperymentów które po 2-3 dniach dostały nawóz a nie jak reszta po 10-12 dniach i to malutkie EC. Na te co późno wyszły 2x OG i jedna Wdowa to chuchałem i dmuchałem, a Specjiale jak prawdziwe zielsko rośnie mimo wszystko i to jak ;)

Jeszcze jedno Asahi SL jak często stosowałeś i jakie proporcje ?
    0 0

12. Post #12
    Trochę więcej jak 1ml na litr raz na tydzień.
    1 0

13. Post #13
    No i git a widać już zdjęcia ?
    0 0

14. Post #14
    Widać.. Wszystko jest ok Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w

--- Dodano ---

Planujesz założyć filtr węglowy?
    0 0

15. Post #15
    [/COLOR]Planujesz założyć filtr węglowy?[/QUOTE]

Nie a po co ?
    0 0

16. Post #16
    Tak tylko uwagę zwracam bo masz spora temperature a po założeniu filtra jeszcze by wzrosła. Niektórzy nie potrzebują filtra ale podczas kwitnienia jebie niesamowicie i ja sobie nie wyobrażam żeby wtedy filtra nie było.
    0 0

17. Post #17
    Tak tylko uwagę zwracam bo masz spora temperature a po założeniu filtra jeszcze by wzrosła. Niektórzy nie potrzebują filtra ale podczas kwitnienia jebie niesamowicie i ja sobie nie wyobrażam żeby wtedy filtra nie było.
    jaja se robie przecież mam, jest w opisie i na zdjeciu ;)
    0 0

18. Post #18
    Żartowniś Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w teraz to on jest niepotrzebny i szkoda go używać bo tylko traci wydajność.. Zobaczysz że temperatura o kilka stopni spadnie jak go ściągniesz bo jednak prawie 30 stopni to troszkę dużo..
    0 0

19. Post #19
    Żartowniś Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w teraz to on jest niepotrzebny i szkoda go używać bo tylko traci wydajność.. Zobaczysz że temperatura o kilka stopni spadnie jak go ściągniesz bo jednak prawie 30 stopni to troszkę dużo..
    Chopie tak jedzie w całym pokoju zaraz po otwarciu namiotu, że masakra :P wiec niestety nie da rady bez niego :P a 30 jest ok tym bardziej, że dostarczam co2 ;) szkoda, że nie spada mi poniżej 24 w nocy no ale wszystkiego mieć nie można :P ale widziałem, że Ty masz wręcz przeciwnie niska strasznie u Ciebie jest ;) a swoją drogą szkoda, że nie trzymałeś ich dużej w tych ogromnych donicach ;) a co do defoliacji to stwierdziłem, że każda trochę ogolę choć 2 listki bardziej cieniujące wstawię fotki tak za 3 dni może 5 żeby nie spamować jak się bujną trochę a i przelałem tego OG porządnie a nie długo dojdzie asahi ls bo tu u mnie nigdzie nie mogłem dostać :/ POZDRO
    0 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez Aleksander.zielony Zobacz posta
    Chopie tak jedzie w całym pokoju zaraz po otwarciu namiotu, że masakra :P wiec niestety nie da rady bez niego :P a 30 jest ok tym bardziej, że dostarczam co2 ;) szkoda, że nie spada mi poniżej 24 w nocy no ale wszystkiego mieć nie można :P ale widziałem, że Ty masz wręcz przeciwnie niska strasznie u Ciebie jest ;) a swoją drogą szkoda, że nie trzymałeś ich dużej w tych ogromnych donicach ;) a co do defoliacji to stwierdziłem, że każda trochę ogolę choć 2 listki bardziej cieniujące wstawię fotki tak za 3 dni może 5 żeby nie spamować jak się bujną trochę a i przelałem tego OG porządnie a nie długo dojdzie asahi ls bo tu u mnie nigdzie nie mogłem dostać :/ POZDRO
    Jebac to dopiero będzie Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w a ten zapach co jest teraz to przy tamtym pikuś Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w no ale wiadomo że jak Ci śmierdzi to i ludzie w około wyczuja ten dziwny zapach, ten zapach co jest teraz to ludzie określają tak: "jebie starym capem" Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w jaką masz temperature w tym pomieszczeniu co boxa trzymasz.? Swoją drogą to ciekawi mnie jakie temperatury miałbyś w boxie podczas upałów :p O tym moim krótkim weg to już nie jedna osoba mi wspomniała Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w mam nadzieję że da się uratować Og, ja też asahi zamawiałem bo w sklepach ogrodniczych obok mnie były tylko butle 1l po 100 zł :p
    0 0

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl