Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 79
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    hehe takie kurczaki były, a odbiły spowrotem Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    ile im zajęło czasu od tych kurczaków sie zalesić znowu?
    0 0

2. Post #42
    6 dni :P ciąłem w poniedziałek a fotki z dzisiaj ;)
    0 0

3. Post #43
    DZIEŃ 44 9 dzień Flo

rh: 66/57%
    t: 22/30

Ogólnie podkręciłem wiatrak i temperatura trzyma się na poziomie 30 stopni na jednym 31,5 z drugiego ;) dziś oprócz tradycyjnego podlania dodałem Guerilla juice który dostałem ostatnio do zamówienia 3ml/1l każde dziewczę dostało po litrze takiej miksturki z resztą nawozów i zobaczymy jak to będzie ;) daje fotki z przed i po goleniu bo dziś znowu doszło do tego okrótnego procederu :P tak się zastanawiam co tu jeszcze dodać ale chyba nie pamiętam :P

Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171105_160259.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171105_160311.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171105_160332.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171105_160348.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171105_160418.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171105_172011.jpg

POZDRO

2 0

4. Post #44

5. Post #45
    DZIEŃ 52 17 dzień Flo

rh: 66/57%
    t: 22/34

Witam serdecznie !!! trochę się nie odzywałem ale nie za długo ;) dla tych co uważają, że za mocno ostrzygłem ostatnim razem mam, mam nadzieję zaskakującą niespodziankę ;) z faktu etapu rozwojowego dziewczynek zamieniłem terra vege na terra flo a reszte dodatków dawkuję z tabeli canna jak wyżej pisałem i nadal daję goryla raz w tygodniu a dziś po goleniu poszedł oprysk z asahi sl i tyle słowem wstępu teraz czas zaprezentować jak to wszystko wygląda i oto zaległe zdjęcia z przed 3 dni:
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171110_160312.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171110_160322.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171110_160340.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171110_160345.jpg

Dziś już był totalny busz wiec poszła kosa no i znowu tak to wygląda:
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171113_210825.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171113_210836.jpg

A tak pierwsze owoce mojej pracy się prezentują:
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171113_210914.jpg
    Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w-img_20171113_210931.jpg

I tu ciekawostka i dla mnie, najlepiej zaaowocowały i dały najbardziej zwięzłe pączki roślinki najdalej wejścia przy tylnej ścianie ;)

POZDRO
    4 0

6. Post #46
    o jasny chuj, jaki rzeżnik Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    aleśje opitolił, to dopiero się nazywa defoliacja
    oj będę podpatrywałWdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

7. Post #47
    o kurwa! Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    zostało tylko się modlić teraz Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    1 2

8. Post #48

9. Post #49
    Panowie nie świrujcie będzie dobrze :P
    0 0

10. Post #50
    liscie to zycie , zwlaszcza te duze naslonecznione .

rosliny potrzebuja swiatla , najwazniejszego czynnika do przeprowadzenia fotosyntezy , przez ujebanie tych najbardziej pracujacych lisci roslina napewno robi stop , jak ma sie budowac i odzywiac jak nie ma czym ?
    Mozna to porownac do resekcji zoladka , takze tym sposobem odstawiles rosliny od koryta . Dla mnie porazka .
    W tym momencie sie tylko prad marnuje , po co ci tak mocne oswietlenie jak nie pada na rosliny tylko oswietla scianki boxa ? ten sam efekt bys uzyskal zmniejszajac oswietlenie 10x .
    1 0

11. Post #51
    az mi zona zaplula monitor z metra gdzies odleglosci jak to zobaczyla mowi co to zywoplot rzadki he bedzie dobrze,nie tykaj ich nie lej duzo nawozow ,moze wogole ,podniesc swiatlo troche i daj cos na stres moze asahi lub boom boom ,mozna ojebac planty tak mocn ale dopiero jak masz zamiar dac je na flo najlepiej z 2 tyg wczesniej bo to fajnie chamuje wzrost a do tego idzie w korzenie i nadplaca z plonem ,ale na flo no kurwa he ostro Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    0 0

12. Post #52
    Takim terningiem roslin nie zabijesz , dalej beda sie rozwijac prawidlowo , ale obczaj to juz 3 miesiac uprawy sie zaczyna , w ten sposob poprostu opuzniasz zbiory , no i zmniejszasz ich ilosc . Nie daj boze jak by cie dopadly niedobory czy inne hujostwo to nie masz szans obrony , rosliny uschna momentalnie , zabrales im wiekszosc skladnikow odzywczych z lisci , kiedy to pierwiastki mobilne mogly by sie przemieszczac w inne miejsce , no tak mozesz ciagnac do koncqa 2018 .
    1 0

13. Post #53
    Leć z tym opierdalaniem liści dalej, roślinki tym nie zabijesz jak już wcześniej ktoś powiedział, a przynajmniej na forum będzie jasny przykład działania defoliacji Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    Kibicuję, 5
    1 1

14. Post #54
    Cytat Zamieszczone przez Halinka Kiepska Zobacz posta
    Leć z tym opierdalaniem liści dalej, roślinki tym nie zabijesz jak już wcześniej ktoś powiedział, a przynajmniej na forum będzie jasny przykład działania defoliacji Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    Kibicuję, 5

Halinko moja kochana tylko Ty mnie rozumiesz ;) całe szczęście, że to moje roślinki a nie czyjeś bo by zawału podostawali :P mam zamiar udowodnić, że jest to bardzo skuteczny sposób na dobre i obfite plony. Zajglądałem dzisiaj na chwilę i się pięknie zawiązały pączki i w ogóle to ładnie wszystko wygląda. Dzisiaj będę podlewał dziewczyny więc zamieszczę fotkę z dnia później, chciałem po 3 dniach bo efekt widać lepiej ale i teraz będzie ok ;) pozdro
    0 0

15. Post #55
    Cytat Zamieszczone przez Halinka Kiepska Zobacz posta
    Kibicuję, 5
    Chcesz żeby kolejne liście usuwał? Jak tam za bardzo już nie ma czego.. Dużo osób się o defoliacji dobrze wypowiada, ale to trzeba robić z umiarem, czym te rośliny będą teraz ściągały energie ze światła?
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    1 0

16. Post #56
    Taki cytat znalazlem :
    W badaniach zaleznoci pomiedzy donorami i akceptorami asymilatów czesto stosuje sie zabiegi usuwania lisci, kwiatów, owoców i/lub stozków wzrostu ,ewentualnie ogranicza wzrost systemu korzeniowego .
    Działania te, podobnie jak wiatr, grad czy zerujace szkodniki, powoduja jednak ostre uszkodzenia mechaniczne roslin .
    Stres zranienia narusza wówczas drastycznie równowage hormonalna , co prowadzi do zaburzen wzrostu i rozwoju .
    Powoduje take gwałtowne zmiany w zaopatrzeniu organizmu w produkty fotosyntezy gdy pojawiajacy sie niedobór lub nadmiar asymilatów moze wpływac na intensywnosc
    fotosyntezy i wielkosc oraz kierunek transportu zwiazków organicznych .
    Wymienione reakcje roslin uzaleznione sa zarówno od genotypu i etapu ich rozwoju jak i od warunków srodowiska .

Sory ze ci tu zasmiecam Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    2 0

17. Post #57
    Oj panie ale je opierdoliłeś.Nigdy nie robiłem tego treningu ale z tego co się orientuję usuwanie liści zaczyna się od góry stopniowo lecąc w dół co jakiś czas.Ciekawe z czego będą pobierały w razie niedoborów.Osobiście za chlastaniem liści to ja nie jestem. Ciekaw co ci z tego projektu wyjdzie.Oby nie odbiło się to na plonie bo dość dużo roślin tam masz.Ale jak chlastasz to chyba wiesz co robisz czy pierwszy raz ten trening stosujesz?Będę zaglądał co ci tam porośnie.Pozdro Mroczny
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    0 0

18. Post #58
    Oczywisce ze mozna liscie wyciac , ale z dolnych i srodkowych parti rosliny , wtedy dziala na nia to stymulujaco i moze naprawde dac fajny efekt , ale to co tu sie stalo napewno negatywnie wplynie , poprzez wydluzony czas i mniejszy plon .
    Chcac miec rosliny wysokie pod sam sufit a nie stosowadz dziwnych metod mozna zrobic oprysk z kwasu giberelinowego i uzyskamy podobny efekt z tym ze roslina nie bedzie okaleczona , bedzie mogla normalnie sie ozdywiac i oddychac . Mozna tez stymulowac wzrost
    stosunkiemi swiatla miebieskiego do czerwonego jak ktos ma monochromatyczne ledy .

Aleksander ty sie nie martw tym , terqaz zadbaj by gorne liscie szybko sie odbudowaly , nie przypalaj , odbija w miare szybko bo warunki masz dobre , co widac po stanie roslin przed fryzjerem , bedzie dobrze i sam jestem ciekaw jak to wyjdzie Ci .
    Czekam niecierpliwie na kolejne fotki Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w
    0 0

19. Post #59
    O kurwa Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w czegoś takiego nie widziałem, zaglądam z ciekawości. Widzę że tutaj dużo osób neguje i popiera to twardymi naukowymi argumentami, natomiast autor wątku idzie w zaparte. No ciekawe jak to wyjdzie. Serio. Jeśli nawet uprawa za bardzo się nie uda. To eksperyment przeprowadzony kurwa 10/10
    2 0

20. Post #60
    Jeszcze raz czytam i niedowierzam Wdowy, Serki, Krity nieszczęsne Gangsterzyny i przypadkiem Super Kushe 1m2 400w/600w Rozumiem w pozniejszym etapie to robic... ale teraz.... No jeszcze raz klikam i oczy mam otwarte, bardziej niż normalnie ale chcę zobaczyć ten efekt końcowy ;)
    0 0

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl