Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 77
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cytat Zamieszczone przez Scierwiszon Zobacz posta
    Ładnie ale czy nie za nisko to słoneczko teraz?
    Około 40 cm. Jaki masz pomysł?

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Scierwiszon Zobacz posta
    Ładnie ale czy nie za nisko to słoneczko teraz?
    Około 40 cm. Jaki masz pomysł?
    0 0

2. Post #42
    UP 17 dzień VEG

Dżemdobry,

Panny piekne, zieloniutkie, oby tak dalej - problemem było przelanie a nie pH. jak pisałem, dzisiaj dziewuszki poszły do gleby. Postanowiłem zrobić lst wszystkim trzem panienkom. Niech się odbiją to zastanowię się co dalej. Na pewno defoliacja tak za tydzień - i systematycznie co tydzień fryzjer - oraz na jednej chciałbym przetestować FIM albo topping. Jakie macie doświadczenia z tymi treningami?

A poza tym:
    podlane po 330 ml woda + terra grow + pure enzym + power roots (zgodnie z zaleceniami producenta)
    temp: 28 foto 22 noc
    wilgotność: 50-60%
    pH: 6,6 - 6,7
    2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    3 0

3. Post #43
    przez topping czyli sciecie czubka bedziesz mial dwa odrosty a w fimie czubek przycinasz i masz wiecej niz dwa odrosty
    pamietaj to automaty , wiec nie mozesz tego zrobic za pozno i tez jedni prawią że tego sie nie powinno robic i w drugą mańke , przetestuj zobacz i wyciągniesz własne wnioski
    2 0

4. Post #44
    Zrobię FiM. Człowiek uczy się na błędach 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    0 0

5. Post #45
    UP 19 dzień VEG

Eloszka. Dziewczyny ładnie odbiły się po lst i idą jak torpedy 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 no i stało się... zrobiłem jednej FiM. Wierzę, że będzie piękna i dorodna. Jak to mówią: kto nie ryzykuje - nie pije szampana.

4 0

6. Post #46
    Po topie roślina sie spoko zbiera powiedziałbym ze dostaje speeda hehe zapodaj jej asahi sl
    0 0

7. Post #47
    Ryzykownie z tym FIM, trzymam kciuki że się opłaci 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    0 0

8. Post #48
    Cytat Zamieszczone przez Zielonylisc Zobacz posta
    Po topie roślina sie spoko zbiera powiedziałbym ze dostaje speeda hehe zapodaj jej asahi sl
    co to asahi sl? 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    0 0

9. Post #49
    Cytat Zamieszczone przez Cardcarp Zobacz posta
    co to asahi sl? 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    Asahi to taki biostymulator, kokaina w płynie dla naszych dziewczyn, robi cuda gdy nasze ślicznotki przezywają stres.
    1 0

10. Post #50
    UP 22 Veg

Siema. Panny rosną. Jutro kontynuuję lst - dzisiaj odbijałem Francję w Call of Duty :P Podlane zestawem canna zgodnie z tabelą od producenta. Wilgotność 60%, temp: 26 stopni. Wszystko jest w porządku. Robi się busz także chyba razem z lst zrobię jednej fryzjera 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 Najważniejsze jest to, że FiM zadziałał i panienka odbiła (chyba :P) 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 zobaczymy co z tego będzie - jestem dobrej myśli! Bless.

4 0

11. Post #51
    UP 26 veg 1 flo

Siemanko. Wrzucam upa. Panny rosną aż miło patrzeć. Jedna na 99% pokazała preflowery (proszę potwierdźcie). Podlewam canna zgodnie z tabelą. Ostatnie podlanie sama woda (chciałem je przepłukać przed flo :P). Wszystko w porządku. Kontynuuję lst. Jutro fryzjer bo już się mały busz robi. FiM zadziałał. Pozdro!

--- Dodano ---

UP 26 veg 1 flo

Siemanko. Wrzucam upa. Panny rosną aż miło patrzeć. Jedna na 99% pokazała preflowery (proszę potwierdźcie). Podlewam canna zgodnie z tabelą. Ostatnie podlanie sama woda (chciałem je przepłukać przed flo :P). Wszystko w porządku. Kontynuuję lst. Jutro fryzjer bo już się mały busz robi. FiM zadziałał. Pozdro!

5 0

12. Post #52
    Wszystko fajnie zieloniutko...tylko Fim Ci nie wyszedł...ale odważyłeś się spróbować.
    BIO-Power Fanatic
    1 0

13. Post #53
    Cytat Zamieszczone przez Stary Zgreed Zobacz posta
    Wszystko fajnie zieloniutko...tylko Fim Ci nie wyszedł...ale odważyłeś się spróbować.
    Życie. Ważne że żyje 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 na pewno nie przestanę próbować :P

--- Dodano ---

Siemanko.

Po pierwsze: zamontowałem filtr węglowy bo czuć było w całej chacie i... jest zajebisty. Zero zapachu 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 jestem pod wrażeniem.

Po drugie: proszę o pomoc w postawieniu diagnozy wtf? chodzi o te żółknące liście. Nic wielkiego tylko jeden liść ale lepiej dmuchać na zimne.

Z góry dzięki i w ten wyjątkowy dzień życzę wszystkim, żeby nasz piękny kraj stał się Zielonym Królestwem Świata! Niech Żyje Wolna Polska!

2 0

14. Post #54

15. Post #55
    Cytat Zamieszczone przez Tsubasa Zobacz posta
    Lampa za nisko.
    Pewność? 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    0 0

16. Post #56
    Cytat Zamieszczone przez Cardcarp Zobacz posta
    Pewność? 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    Tam masz panel 150 w ledison tak.? Ja mam takie 3 i wiem że za blisko nie mogą być. Jaką masz odległość od szczytow?
    0 0

17. Post #57
    Cytat Zamieszczone przez Tsubasa Zobacz posta
    Tam masz panel 150 w ledison tak.? Ja mam takie 3 i wiem że za blisko nie mogą być. Jaką masz odległość od szczytow?
    Tak dokładnie. Może z 30 cm?
    0 0

18. Post #58
    Powiem Ci tak. Ja je cały czas trzymałem na wysokości ok 50 cm od szczytow i nie było żadnego przypalenia.
    0 0

19. Post #59
    Naprawdę długo wegetowały jak na Lowryder #2, troche dłużej poczekasz z harvestem ale będzie on napewno większy 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    Darowałbym sobie tego FIMa ale zawsze warto spróbować, jak AF leci jak torpeda to czasami nawet od razu puszcza odrosty bez stresu
    Mogłeś troche mocniej im poprawiać LST jak były mniejsze, ale i tak jest ładnie. 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    1 0

20. Post #60
    UP 30/5 FLO

Siema Mordy.

Poszedł dzisiaj fryzjer, bo robiła się już dżungla 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 od dzisiaj raz w tygodniu będzie obcinał 20 - 30% wiatraków. Każdy kwiat będzie cały czas miał dostęp do światła - może kontrowersyjnie ale lecę z tym tematem bo nos czuje sukces.
    Btw. wszystko w porządku, kwitną stokrotki, lecą w górę, także leda trochę podniosłem. Jeżeli widzicie coś niepokojącego to proszę o info :P podlewane zestawem canna terra zgodnie z zaleceniami w tabelce.

Z fartem!
    Przed:
    Po:
    Poszło :P:
    2 0

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl