Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 78
  1. Post #1

2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam Witam i o zdrowie pytam 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2

Po ostatnim sukcesie z odmianą Lowryder #2 Auto wracam do Was z tą samą odmianą w ulepszonej wersji 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 wcześniej popełniłem kilka błędów, a panienki miały spartańskie warunki w przypałowej szafie (na szczęście uprawa dotrwała końca i do tej pory mogę cieszyć się super tematem ) : https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...0w-5000lm.html

Postanowiłem zainwestować w namiot, filtry i nawozy:

21.02.2017 przyszły na świat dwie dziewczynki Lowryder #2.

NASIONO: LowRyder 2 Auto Fem, geny "Santa Maria x Lowryder

GROWBOX: Diamondroom 50 x 50 x 120

OSWIETLENIE: LED Osram 50W i 5000lm

WENTYLACJA: https://www.growtent.pl/product-pol-...m-170m3-h.html

ZIEMIA: Uniwersalna do kwiatów 5.5 - 6.5 pH + dolomit

TRENING: zastanawiam się

NAWOZY: zestaw Cana Terra https://www.growtent.pl/product-pol-...w-nawozow.html

DONICZKA: 5l kwadrat

TEMPERATURA: 25 - 27'C, wilgotność 50-65%

FOTOPEID: 20/4

MUZYKA: Klasyka z winyla

I od razu do Was pytanie. Kto stosował ten zestaw nawozów? Jakie wrażenia? Jak myślicie robić im trening czy zostawić takie jakie je matka natura stworzy? (box jest wysoki). I jeszcze w sprawie filtra węglowego: jaka jest skuteczność takiego zastosowania? będzie bez przypału?
    [IMG]2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2[/IMG]

Przeczytaj o tym więcej:

5 0

2. Post #2
    Sam uzywam nawozow Canna.Stosowane rozsadnie daja rade2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    PS.Na Weg-u mozesz usunac filtr z boxa,na tym etapie jest zbedny-podlaczysz gdy zaczna kwitnac2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    1 0

3. Post #3
    Box nawet jak dla auto może być za niski. Koledze Racuchowi auto porosły na metr.. Trening nigdy nie zaszkodzi, ale to już Twój wybór. Zobacz jak się będzie sytuacja rozwijać. Tak na marginesie to bardzo porzadny box, mam od tej samej firmy tylko troszkę większy.
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez Tsubasa Zobacz posta
    Box nawet jak dla auto może być za niski. Koledze Racuchowi auto porosły na metr.. Trening nigdy nie zaszkodzi, ale to już Twój wybór. Zobacz jak się będzie sytuacja rozwijać. Tak na marginesie to bardzo porzadny box, mam od tej samej firmy tylko troszkę większy.
    Miałem mniejszy. Możesz sobie looknąć w poprzedniej fotorelacji. 90 cm i było idealnie z LST także o to wcale się nie martwie. Chyba zrobię trening, zobaczę. Marcopolo czyli zostawić wiatrak mieszający i styknie na razie? A powiedzcie mi jeszcze jak sprawdza się taki filtr węglowy? nie wyłożyłem kapusty na marne?
    0 0

5. Post #5
    Za słaba lampa. "Mój kolega" miał ten model do boxa 40x60x100 i niestety rośliny wyciągnęło bardzo w górę i bardzo słabo kwitnęły.
    0 0

6. Post #6
    Trochę małe donie dałeś zwłaszcza że masz tyle miejsca ja bym dał 11l, też teraz robię FR na nawozach od Cana Terra i jak na razie lałem tylko ukorzeniacz ale jest różnica. Będę zaglądał 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Evidox Zobacz posta
    Trochę małe donie dałeś zwłaszcza że masz tyle miejsca ja bym dał 11l, też teraz robię FR na nawozach od Cana Terra i jak na razie lałem tylko ukorzeniacz ale jest różnica. Będę zaglądał 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    Spoko loko. Przecież przesadzę je tylko niech najpierw troszkę urosną - to nie są docelowe. A co do lampy to faktycznie może być za słaba. Ostatnio przy boxie 40x40x90 dała rady pięknie. Jak będzie pizda to będę musiał kupić jakiegoś leda.

--- Dodano ---

Jeszcze pytanie: na jak długo wystarcza taki filtr węglowy? zakładając, że będzie włączony non stop przez 2 miesiące (tj. okres kwitnienia) Co tam trzeba wogóle zmieniać? i jak często.

--- Dodano ---

A możecie mi polecić jakiegoś LEDa? Albo kogoś kto takie robi? I jaka moc musi być na 0,25m2?
    0 0

8. Post #8
    Do tego boxa bierz z Ledisona 150w.
    1 0

9. Post #9
    Co do filtra to teraz jest niepotrzebny. Załóż go jak zapach będzie intensywny. Na moim jest napisane że ma żywotność 8-12 miesięcy więc na długo mi starczy. U mnie można wymienić ten wkład węglowy także koszty będą mniejsze. A co do leda to daj ledisona ale 2x po 80 w wtedy wszystko będzie równomiernie doświetlone. U mnie chodzą te ledy i póki co jest spoko 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    1 0

10. Post #10
    Filtr węglowy jest naprawdę ważny i skuteczny 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 Nie będzie czuć zapachu roślin. Ja nawet jak bongo jaram to dmucham do boxa i 5 metrów dalej nie czuć, że ktoś jarał ;) A wcześniej to całe mieszkanie zawsze w smrodzie, aż na klatce jebało. No i trzeba ponoć co jakiś czas wymieniać ten węgiel aktywny, bo się zapycha i spada jego skuteczność. Ale to chyba raz na rok wystarczy. Mój mam jakoś właśnie rok, chodzi 24 na dobe i jeszcze działa ;) Tylko ten filtr przedswstępny (biały materiał) wypada co jakiś czas przeprać, bo łapie tyle kurzu że masakra.
    1 0

11. Post #11
    Co do filtra to teraz jest niepotrzebny. Załóż go jak zapach będzie intensywny. Na moim jest napisane że ma żywotność 8-12 miesięcy więc na długo mi starczy. U mnie można wymienić ten wkład węglowy także koszty będą mniejsze. A co do leda to daj ledisona ale 2x po 80 w wtedy wszystko będzie równomiernie doświetlone. U mnie chodzą te ledy i póki co jest spoko 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    Panowie,

czy chodzi Wam o to? https://ledison.com.pl/pl/p/Halogen-...-COB-4000K/235
    A co sądzicie o tym? https://archiwum.allegro.pl/oferta/u...212262843.html Nie wystarczy?

P. S. 150W led to nie za dużo?
    0 0

12. Post #12
    powodzenia kolego, bardzo fajny boxik 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    widze że mamy roślinki w jednym wieku hehe
    pozdro
    1 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez Ryjek Zobacz posta
    powodzenia kolego, bardzo fajny boxik 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    widze że mamy roślinki w jednym wieku hehe
    pozdro
    Pamiętam że służyłeś zawsze dobrą radą podczas mojej ostatniej uprawy - liczę na pomoc i przy tej 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    1 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez Cardcarp Zobacz posta
    Panowie,

czy chodzi Wam o to? https://ledison.com.pl/pl/p/Halogen-...-COB-4000K/235
    A co sądzicie o tym? https://archiwum.allegro.pl/oferta/u...212262843.html Nie wystarczy?

P. S. 150W led to nie za dużo?
    Wcale nie za dużo. Właśnie o tego ledisona chodzi.
    0 0

15. Post #15
    cenowo spoko całkiem 150 zł luz blues. a ten UFO? Fajnie jak świeci na fioletowo :P
    0 0

16. Post #16
    Zrobisz jak zechcesz. Ja Ci mogę polecić tego ledisona bo mam go u siebie. Co do tego ufo to chyba jeszcze nie widzialem go z żadnej fotorelacji.
    0 0

17. Post #17
    Zrobisz jak zechcesz. Ja Ci mogę polecić tego ledisona bo mam go u siebie. Co do tego ufo to chyba jeszcze nie widzialem go z żadnej fotorelacji.
    Czyli kupić 2x 80W?
    0 0

18. Post #18
    że tak zapytam.. tam te filtry pasywne przy podłodze na focie są zamknięte 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 pootwierałeś?
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Ryjek Zobacz posta
    że tak zapytam.. tam te filtry pasywne przy podłodze na focie są zamknięte 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 pootwierałeś?
    tak otwarte 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 były zamknięte :P
    1 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez Cardcarp Zobacz posta
    Czyli kupić 2x 80W?
    No ja bym brał 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    0 0

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl