Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 77
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    nawozy masz w opisie "Cana Terra", a pod linkiem który tam wkleiłeś są nawozy Plagronu 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    jeśli masz te plagronu po wstrzymaj się z ukorzeniaczem z 4 dni, nie tak jak radzą na stronach grołszopów, że pełna dawka od 1 dnia..
    Zacznij od połowy dawki. A jeśli ogólnie chodzi o te nawozy są bardzo dobre, ale trzeba je wyczuć, bo łatwo przedobrzyć.. 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    green sensation drogi jak hooy, ale robi robote to trzeba przyznac..
    0 0

2. Post #22
    dokup drugi panel led Cob 50W z ledisona, będzie po 50 W na roślinke i na bank styknie do automacików 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    1 0

3. Post #23
    Cytat Zamieszczone przez benger Zobacz posta
    dokup drugi panel led Cob 50W z ledisona, będzie po 50 W na roślinke i na bank styknie do automacików 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    Cieżko będzie zmieścić. Kupię 150W Ledisona i będzie uniwersalna na wszystko 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 dzięki za rady.

--- Dodano ---

Kupione :P
    0 0

4. Post #24
    Przyszły 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2

Od kiedy zaczynać i jakie dawki na początek? Boostera Hesi dostałem w gratisie. Przyda się?

2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    0 0

5. Post #25
    Ja na tych samych nawozach jadę. Sprawdzają się dobrze 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    1 0

6. Post #26
    Cytat Zamieszczone przez Cardcarp Zobacz posta
    Przyszły 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2

Od kiedy zaczynać i jakie dawki na początek? Boostera Hesi dostałem w gratisie. Przyda się?

Ja mam ziemie Canna terra Professional i przez pierwsze 14 dni od pojawienia się listków lałem 1ml Roost na 1L i widziałem efekty a plancik nie odczuł dyskomfortu. Po 14 dniu dawkuję wedle tabelki 1 tydzień(jedynka u góry) 2,5ml Grow, 0.11ml EC (Tego specyfiku nie mam), 1ml Roost, 1ml Pure Enzym tylko to ci padałem tu na 1L wody bo w tabeli jest na 10L wody nie jebnij się 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2-terra.jpg
    1 0

7. Post #27
    UP: 4 dzień VEG

Siemanko,

w święto poczty dotarł do mnie ledison 150W 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 Kozak! Sami looknijcie. Jedno pytanie: temperatura wzrosła do 31 stopni 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 jak to zbić?
    4 0

8. Post #28
    Spora ta lampka.
    Sposobów na zbicie masz kilka:
    -wlot pasywny gdzieś na dole
    -mocniejszy wyciąg
    -dodanie wentylatora/ów mieszających (nie widzę u ciebie ani jednego)
    - ..
    1 0

9. Post #29
    Cytat Zamieszczone przez Uagder Zobacz posta
    Spora ta lampka.
    Sposobów na zbicie masz kilka:
    -wlot pasywny gdzieś na dole
    -mocniejszy wyciąg
    -dodanie wentylatora/ów mieszających (nie widzę u ciebie ani jednego)
    - ..
    Muszę kupić wiatrak mieszający. A tak btw. to 31 stopni jest za dużo?
    0 0

10. Post #30
    Cytat Zamieszczone przez Cardcarp Zobacz posta
    Muszę kupić wiatrak mieszający. A tak btw. to 31 stopni jest za dużo?
    Też urośnie ale wypada zmniejszyć, tak czy siak mieszające powinny być i byś wtedy nie pytał bo byś miał mniejszą 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 Na WEG może i spoko jak ma wyższą, ale na FLO powinna już być niższa.Kup sobie 2 mieszające i będziesz miał sprawę załatwioną.
    0 0

11. Post #31
    Zdejmij ten filtr to temperatura spadnie od razu o kilka stopni. Poza tym termometr powinien być na ściance żeby nie świeciło na niego bezpośrednio "słoneczko" 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    0 0

12. Post #32
    filtr węglowy narazie wywal i tą skarpete po prawej stronie na dole "zakręć" 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2
    niech tylko trzy filtry pasywne zasysają powietrze do boxa.
    nie wiem o chuj chodzi, ale ciągle wyglądają jakby były zaklejone 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 nie miałem nigdy tego modelu boxa
    1 0

13. Post #33
    Ryjek ma rację na zdjęciach masz ściągnięte zaciski na rękawach od wentylatorów, prawdopodobnie w tym tkwi problem za mały otwór i nie ma przepływu powietrza
    0 0

14. Post #34
    Siema.

Kurwa to jak z rybkami w akwarium 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 wiatraczek mieszajacy, nawilżacz, filtry... 😂 ale wygląda to teraz tak jak Pan Bóg przykazał 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2

Przesadzam po weekendzie. Pozdro
    3 0

15. Post #35
    UP 9 dzień WEG

Przesadziłem je dzisiaj. Wilgotność 70% temperatura 26 stopni. Wygląda to dobrze - trochę liście opadły ale może to wynikać z kilku czynników: nie było mnie 2 dni, może złe pH ziemi, a może delikatnie przenawoziłem 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 dzisiaj tylko woda.

0 0

16. Post #36
    Przesuszenie,przelanie tak samo może mieć wpływ na opadnięte liście.
    0 1

17. Post #37
    One takie jaśniutkie są ( ostatnia fota po przesadzeniu ) czy aparat przekłamuje kolory ?

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

18. Post #38
    Chyba zdjęcia trochę przełamuje bo rosną zajebiscie.

Pytanie ważne do Was. Sytuacja zmusiła mnie żeby zmienić na dwie doby okres foto na 12/12. Czy nic im się nie stanie? To automaty

--- Dodano ---

Chyba zdjęcia trochę przełamuje bo rosną zajebiscie.

Pytanie ważne do Was. Sytuacja zmusiła mnie żeby zmienić na dwie doby okres foto na 12/12. Czy nic im się nie stanie? To automaty

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez ZIELONA Zobacz posta
    One takie jaśniutkie są ( ostatnia fota po przesadzeniu ) czy aparat przekłamuje kolory ?
    Zielona ładnie rosną ale faktycznie mogą być trochę za mało zielone. Czym to może być spowodowane?

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez ZIELONA Zobacz posta
    Zielona ładnie rosną ale faktycznie mogą być trochę za mało zielone. Czym to może być spowodowane?

--- Dodano ---

Są ok. Mocna lampa led 150W także to było przekłamanie na szczęście. Ale i tak muszę sobie kupić jakiś pH metr.
    4 0

19. Post #39
    UP: 15 DZIEŃ VEG

Siemka,

panienki rosną jak na drożdżach, ale wydaje mi się, że mogło by być lepiej bo dzisiaj zakupiłem pH metr (taki z obi za 25 zł) i pH jest na poziomie 6,7 - 6,8. Jak obniżyć pH gleby? W środę jak będę miał chwilę czasu to przywalam dziewczęta do gleby 2 x Lowryder#2 Auto - LED 50W| Box 0,25m2 zastanawiam się tylko czy nie zastosować na jednej zamiast LST - toppingu. Jakie macie doświadczenia z tym treningiem? Może zrobić LST i topping?

Pozdro!
    2 0

20. Post #40
    Ładnie ale czy nie za nisko to słoneczko teraz?
    0 0

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl