Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52
  1. Post #1

Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Jest to moja: 2 uprawa (1 indoor)
    Nasiona: Auto Diesel, Auto Haze, Auto Amnesia XXL, Auto Purple | Bulk Feminized Seeds
    Growbox: 50x50x120 Diamond Room
    Oświetlenie: CFL 250W | Phytolite
    Wentylacja: Wiatrak mieszający | Wentylator osiowo-kanałowy Extractor 100mm / 107 m3/h
    Ziemia: Ziemia biedronkowa (5,5-6,5 PH)
    Donice: 4x5L plastikowe donice
    Nawozy: BioGrow | BioBloom | Top Max | Burza Kwiatów
    Filtr węglowy: Filtr węglowy Prima Klima Eco Line 100mm 160 - 240m3/H

DZIEŃ 5 Purple/6 HAZE, DIESEL

Witam, na razie mam 3 roślinki (Amnesia wychodzi dopiero). Diesel i Haze mają równo 6 dni, Purple ma 5 dni. Myślę, że wyglądają bardzo dobrze. Haze się niesamowicie szybko rozwija. Mój trening to: 3x LST i 1xFim (Zobaczymy jak to wyjdzie) Pozdrawiam.
    Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-dizel.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-haze.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-purple.jpg
    2 0

2. Post #2
    Podniósł bym wilgotność na Twoim miejscu... Będę zaglądał i powodzenia !!!
    Podoba się? Pomogłem? Postaw blanta
    1 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez Maciar Zobacz posta
    Podniósł bym wilgotność na Twoim miejscu... Będę zaglądał i powodzenia !!!
    Jak nie jest poniżej 40 % Rh to tragedii nie ma Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w z fartem
    1 0

4. Post #4
    Gdy namocze sobie koszulki czy tam szmaty, to wtedy jest 55-70%, tyle jestem w stanie utrzymać. Jeszcze zależy od tego, czy jest dzień czy noc Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w Dzięki.
    0 0

5. Post #5
    Dzień 9

Witam, zauważyłem kilka problemow (tak myślę, że to są problemu), dlatego proszę o pomoc.

Moje dwie roślinki maja całe fioletowe łodygi i odrosty 1 piętra liści też są fioletowe, dopiero drugie piętro już zielone i wszystko spoko. Co to może być? Bo moja trzecia ma normalnie wszystko (taka sama ziemia).
    Chciałbym się jeszcze zapytać o tą odmiane HAZE, jak na 9 dzień to jest już bardzo duża :O To nie jest jakiś mutant czasami? Pozdrawiam.

Jeszcze jedno. Kiedy im lać biogrow na weg?
    Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-allofit.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-fiolet-lodyg.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-haze.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-sdaasdasd.jpg
    1 0

6. Post #6
    wygladaja na zdrowe ale pewnosci nie mam bo zdjecia słabe. Jak to biedronkowa ziemia to możliwe ze ta suka z ostatniej fotki chce azotu ale tez pewności nie mam musisz sam ocenić czy kolor lisci jest jasnozielony bo jak tak to możesz ciut polać raz bio grow. i potem znów polać nawozu jak będzie tego chciała, lepiej nawozić jak roślina bedzie pokazywałą ewidenty braki niz przenawozić - ja ostatnio przenawoziłem i nie polecam.
    btw. w pierwszym poście "Nasiona: Auto Diesel, Auto Haze, Auto Amnesia XXL, Auto Purple | Bulk Feminized Seeds" dlaczego widze 3 rośliny zamiast czterech?
    1 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez benger Zobacz posta
    wygladaja na zdrowe ale pewnosci nie mam bo zdjecia słabe. Jak to biedronkowa ziemia to możliwe ze ta suka z ostatniej fotki chce azotu ale tez pewności nie mam musisz sam ocenić czy kolor lisci jest jasnozielony bo jak tak to możesz ciut polać raz bio grow. i potem znów polać nawozu jak będzie tego chciała, lepiej nawozić jak roślina bedzie pokazywałą ewidenty braki niz przenawozić - ja ostatnio przenawoziłem i nie polecam.
    btw. w pierwszym poście "Nasiona: Auto Diesel, Auto Haze, Auto Amnesia XXL, Auto Purple | Bulk Feminized Seeds" dlaczego widze 3 rośliny zamiast czterech?
    Aj, tamto mi probuje dopiero wyjść z ziemi. No dobra, to lepiej, jak na razie usunę z tematu. Dzieki za pomoc
    0 0

8. Post #8
    #UP
    Dzień 12/13

Temperatura 25-29 Wilgotność 55-70%

Idą bardzo fajnie, Auto Haze robią się mega odrosty, rośnie w bok, a nie góre..oby to się zmieniło. Fajny kolorek, podlałem biogrow i jest dobrze.
    Za kilka dni jednej robie już LST, bo się mi nie zmieści Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    Pozdro
    Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-allor.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-hejd.jpg
    3 0

9. Post #9
    Pomysl nad cal-mag/sól epsom bo chyba widze na "purple a" zaczyna pokazywac niedobor mikroskladnikow na dolnym lisciu. Nie jestem pewny bo foto slabe
    0 0

10. Post #10
    Znaczy w tym liściu trzeci liść ma jakby do powiedzieć upośledzenie
    0 0

11. Post #11
    DOBRY WIECZÓR!
    Dzień 15 | Temperatura 25-29 | Wilgotność 55-70%

Roślinki mają się dobrze (chyba Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w). Auto Haze i Diesel po LST. Purple Topping, juz odrosty się pojawiają. Pozdrawiam!

Tutaj pytanko: Nie są one za małe (wysokość) jak na 15 dzien? Boje się, ze zacznie kwitnac i to w takim stanie :P
    Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-all-itwe.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-hazeee.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-pyrplw.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-qqqx.jpg
    2 0

12. Post #12
    Spokojnie,podczas indukcji jeszcze sporo im przybedzieAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    1 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez marcopolo Zobacz posta
    Spokojnie,podczas indukcji jeszcze sporo im przybedzieAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    Czyli co? Rozumiem, że na kilka dni mam zmniejszyć ilość światła? (Mam 20/4) To są automaty :P
    0 0

14. Post #14
    Mozesz co najwyzej dac 18/6 ale ja bym juz im nie zmieniał czasu naświetlania. Są odpowiedniej wielkości Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    1 0

15. Post #15
    Zostaw tak jak jest/20;4/-im wiecej swiatla tym lepiejAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    1 0

16. Post #16
    Siemaneczko! Kolejna aktualizacja

Dzień 19 Temperatura 25-29 RH: 55-65%

No to zaczynamy:

Auto Purple 1 DZIEŃ FLO: Dzisiaj już liczę jej 1 dzień flo. Widzę, że na już białe włosy są na kwiatach, także dobrze jest. Mimo, że to 19 dzien, ale co tam.. Powiem wam, że auto po toppingu wygląda zajebiście. Odrosty poszły mega w góre i większość odrostów są na takim samym poziomie wielkości, także topping wg. mnie bardzo dobry na automaty (Zobaczymy później pod koniec FLO.)

Auto Haze: Najbardziej pojemna roślina pod względem rozkrzaczenia. Dobrze rośnie po LST, myślę, że ona będzie jeszcze długo w stanie WEG i bardzo dobrze, może dać najwięcej Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w

Auto Diesel: Tutaj nie ma co pisać. Trening LST, dobrze rośnie, nie ma problemów.

Pozdrawiam i fotki:
    Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-floo.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-gfd.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-gg.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-rewr-1-.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-rewr-2-.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-se.jpg
    5 0

17. Post #17
    Ladnie ida,zobaczymy co bedzie dalej.PowodzonkaAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    PS.Mozesz to 'pranie' juz wywalic poza boxa.
    1 0

18. Post #18
    Ladnie ida,zobaczymy co bedzie dalej.PowodzonkaAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    PS.Mozesz to 'pranie' juz wywalic poza boxa.
    Czemu? Wtedy wilgotnośc mi spadnie gdzies do 40%
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Imlerith Zobacz posta
    Czemu? Wtedy wilgotnośc mi spadnie gdzies do 40%
    Na FLO 40% jest idealnieAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    0 0

20. Post #20
    Na FLO 40% jest idealnieAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    Tak, masz racje, ale tylko jedna poszła w stan FLO.
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl