Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    No to pewnie masz racje, moze za bardzo ponioslo mnie z defoliacja itp..naczytalem sie tego za duzo. Nic nie bede teraz scinal do konca i mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle. Bede wiedzial na przyszlosc. Dzieki za odzew i upomnienie Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    0 0

2. Post #42
    Siema!

Dzień 52 Temp- 23-29 RH: 40-55%

Purple: 33 dzien flo: Wszystko dobrze, tylko troszkę za dużo nawozów.

Diesel: 30 dzien flo
    : To samo, odpuszczę na razie nawóz, 2 razy podam wodę.

Haze: 29dzien flo. Co mogę powiedzieć. Masakra z tej roślinki, zjebałem, bo ojebałem wiatrakowe (jak we wszystkich), najbardziej cierpi. Schnie, fioletowa, nie kwitnie. Trudno, zetnę ją wraz ze ścinką tych "zdrowych", chyba, że jakoś pokaże, że walczy. Mam opcje, żeby zrobić green dragona z niej Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w

Może głupie pytanie, ale co myslicie o tych zdrowych? Chodzi mi mniej wiecej o wynik waszym okiem? Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w Pozdrawiam.

Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w

2 0

3. Post #43
    Jakie oswietlenie takie plony
    0 0

4. Post #44
    Cytat Zamieszczone przez BraciSięNieTraci Zobacz posta
    Jakie oswietlenie takie plony
    Co oświetlenie? Jest złe? Przecież to 250 W CFL, czyli tyle dobrze obliczyłem lumeny do rozmiaru boxa.

Tutaj jeszcze foty macie:

1 0

5. Post #45
    DZIEŃ 65 TEMP 25-29 RH:30-40%

Purple: 46 Dzien Flo - Ładnie rośnie, juz powoli wysysa całą energię z liści.

Diesel: 43 Dzien Flo - glowny top juz szybko dojrzewa, tak samo robia sie zolte liscie i powoli dojrzewa.

Haze 40 dzien flo - nic sie nie zmienilo od 20 dnia kwitnienia, scinam wtedy, kiedy inne pojda.

Dobra, sytuacja wygląda tak, że trichomy są całe mleczne, a w niektórych miejscach też brązowe. W tamtym tygodniu podlałem nawóz i troche popalone są. Jak myślicie, robić już flusha 2 tyg czy jeszcze nie?

3 0

6. Post #46
    Tak na moje oko,to delikatny flush i możesz jeszcze potrzymać 10-14 dni na samej wodzie...oczywiście jak wytrzymasz tyle...hehe
    BIO-Power Fanatic
    1 0

7. Post #47
    Tak jak Zgreed napisal,max 2 tygodnie i kosa.Ja osobiscie dalbym im tydzien na samej wodzie i nozyczkiAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    1 0

8. Post #48
    Dzięki Panowie za pomoc.
    0 0

9. Post #49
    AKTUALIZACJA I ŚCINKA!
    Siema, nadszedł czas ścinki. Na początku należą się podziękowania też Wam za aktywność i pomoc. Szczególnie Stary Zgreed, Marco Polo, Tsubasa i też innym. Dziękie wielkie chłopaki!

Auto Haze: 45 Dzień Flo - sciąłem już, bo kruche się topy robiły. Zdążyłem wysuszyć, wyszło gdzieś około 5g. Bardzo słaby wynik, dużo błędów. Przede wszystkich scinanie liści od razu, w dużej mierze to przez to, od poczatku flo nie pokazywała nic, kompletna porażka. Moje zdziwienie, że miała trichomy brązowo - mleczne. Bardzo dużo żywicy, kleiła się niemiłosiernie. Próbowałem ją trochę i powiem, że... bardzo mocny stuff, naprawdę jako Haze robi robotę, żałuję że tak mało, ale no trudno, zjebałem. Już w słoiku siedzi Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w

Auto Purple: 54 Dzień Flo - ścinka. Zobaczymy ile wyjdzie, mam nadzieję, że powyżej 10g. Ładny kolorek, pierwszy mój fiolet, miłe dla oka. Również mogło być o wiele lepiej, zakładałem na początek po 25-30g z krzaka i naprawdę mogło by tyle wyjść, gdyby miały skąd pobierać energie. Trichomy: Na niektórych topach brąz - mleko, na innych mleko. Dam znać ile wyszło jak się wysuszy.

Auto Diesel: 53 Dzień Flo - ścinka. Jeden najwyższy TOP robił się żółty i kruchy, więc też ściąłem. Jeszcze jej nie próbowałem, jak wysuszę to zobaczymy czy działa. Również zakładam powyżej dyszki i mogło być lepiej.

Podsumowanie i subiektywne wnioski: Moim zdaniem do dupy uprawa, myślałem TAK, a robiłem inaczej. Za dużo naczytałem się o jebanej defoliacje i źle zrobiłem. Teraz tylko gdybać i gdybym kiedyś robił kolejna uprawę lepiej się przygotuje. Na pewno zainwestuje w nawilżacz, cal mag i zrobie osobny temat jak wyciągnąc najwiecej. Zapytam się od podstaw w co zainwestować, jakis ukorzeniacz, poczytam dokładnie o korzeniach, jak je zabezpieczyć itp.. Na pewno kolejna uprawa będzie z pestkami GGS, ponieważ są tanie i ludzie wychwalają je + to polski producent, także życzę mu sukcesów Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w Dzięki za wysłuchanie i widzimy się za tydzień. Peace!
    2 0

10. Post #50
    Siema, ostatnia aktualizacja.

No to tak, wysuszyłem wszystko ładnie i podaje wyniki:

Auto Purple (Bulk Feminized) - 14g

Auto Haze (Bulk Feminized) - 6-7g

Auto Diesel (Bulk Feminized) - 10-11g

Uprawa bardzo kiepska, jestem mega niezadowolony z ilości suszu. Z mojego boxa i swiatla moglem o wiele wiecej wyciagnac. Nastepnym razem zepnę dupe i postaram sie chociaz na te 25g.
    Dzięki wszystkim za pomoc.

Skoro nie mogę napisać w dziale SMOKE REPORT, to dam tutaj info

Auto Haze: Mocno klepie, wbija w fotel, co czasami lubie, gdy przychodzę do domu wieczorami. Nie gryzie w gardle.
    Auto Purple: Szybko faza wchodzi, tutaj czuć takie 50/50, zalezy jak funkcjonujemy w danym dniu. Trosze gryzie w gardle.
    Auto Diesel: Przewaga Sativy. Jakoś nie mam za często odczuć sativowych, ale po spaleniu tego stuff'u czuć energie.

Tutaj mam jeszcze zdjęcie ciasteczek i masła konopnego:

Pierwszy raz coś zrobiłem z suszu i powiem wam, że nigdy się tak nie ujarałem paląc, jak jedząc niedawno ciasteczka(Wiem, że jedząc pochłaniamy prawie 100% THC. Mega sprawa. Można przenieść do zakończonych. Do zobaczenia Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    1 0

11. Post #51
    Nie wazne ile wazne ze swoje +zyskales jeszcze niezbedne doswiadczenie na przyszlosc, graty i smacznego Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    2 0

12. Post #52
    Wynikiem się nie przejmuj bo to nie są wyścigi, najważniejsze że swoje i jest doświadczenie które zdobyłeś a będzie coraz lepiej.
    Dzięki za dużo zdjęć rośliny, korzenia jak i porządny opis Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    Też będę robił ciastka bo jest sporo dobrych opinii o nich, jeszcze kolejna od ciebie tylko mnie motywuje do wykorzystania "odpadków".
    Smacznego kolego i do następnej fotorelki Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    Pozdro.
    1 0

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl