Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam! Kolejna aktualizacja:
    Dzień 23

4 DZIEŃ FLO Auto Purple: No ona już solidnie kwitnie, jakos nie pachnie za bardzo, moze dobrze, moze nie, zobaczymy. Podypałem ziemie, upchałem i się zobaczy Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w Fajnie wychodzi po toppingu, szczyty idą w górę. Zdjęcia Purple:
    Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w

1 DZIEŃ FLO Auto Haze: Witam, tutaj najmniejsza roślinka, jeśli chodzi o wysokość i jest najdalej od światła. Chciałbym się zapytać o te końcówki. Takie troszkę żółto-jasne, co to może być. Foty:

1 DZIEŃ FLO Auto Diesel: Tutaj raczej nie mam problemów, zaczeła kwitnąć, najbardziej zagęszczona i powoli dolne szczyty po LST idą w góre. Zdjęcia::

Zapraszam do dyskusji.
    1 0

2. Post #22
    Napisz jak je nawoziłeś przez ostatnie dni.I czy odpowiednie ph pożywki bo ze zdjęć tego się nie dowiem
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    0 0

3. Post #23
    No to tak:
    Purple, wczoraj dostała 1 dawkę burzy kwiatów. Polowa zalecana dawki 0,5/ja dalem na 1,5 litra. Podlalem 0,500ml
    Haze: dostala przedwczoraj biogrowa ostatniego gdzies 300ml
    Diesel: Wczoral podlalem 0,400ml wody.
    Sprawdzalem ph i wyszla gdzies 6,1 - 6,3
    0 0

4. Post #24
    Nie rozumię.Masz bioblooma nawoziłeś organicznie a tu nagle na flo burza kwiatów? Zbyteczna i tylko może przyspożyć kłopotów z podłożem.Ta haze wygląda ze zdjęcia na braki potasowe.Sprawdzałeś ph roztworu którym podlewasz ? Regulujesz ph wody też oczywiście ? Jeśli jesteś pewny co do ph to po nawozie na flo powinno się poprawić.Pozdro
    Pomogłem? Postaw blanta

1 0

5. Post #25
    Proszę:
    Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-www.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-qqq.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-ss.jpg
    0 0

6. Post #26
    Cytat Zamieszczone przez Mroczny Pomiot Zobacz posta
    Nie rozumię.Masz bioblooma nawoziłeś organicznie a tu nagle na flo burza kwiatów? Zbyteczna i tylko może przyspożyć kłopotów z podłożem.Ta haze wygląda ze zdjęcia na braki potasowe.Sprawdzałeś ph roztworu którym podlewasz ? Regulujesz ph wody też oczywiście ? Jeśli jesteś pewny co do ph to po nawozie na flo powinno się poprawić.Pozdro
    Mroczny, nawozilem na weg biogrow, a skoro jest flo to zaczynam nawoz na flo, prawda? Tak sie chyba to robi.

@EDIT:
    No skoro braki potasowe, to bede podawal niedlugo nawoz na flo, poniewaz juz kwitnie.
    0 0

7. Post #27
    Wyglada to jak lekkie przenawozenie,
    Na flo trzeba bylo jechac dalej na organiku.
    1 0

8. Post #28
    Przenawożenie, to chyba przez biogrow, moze za duzo dalem, zobaczy się. W kazdym razie dzieki za pomoc.
    0 0

9. Post #29
    Przenawożenie nawozami na weg nie objawia się jasnymi końcówkami.Bioblomm od czego masz to chyba nawóz na flo? Będziesz go mieszał z burzą kwiatów?Powodzenia w uprawie.Tyle w tym temacie.Pozdro
    Pomogłem? Postaw blanta

0 0

10. Post #30
    Nie bede go mieszal. W ktorym zdaniu tak powiedzialem? Jeszcze ani razu go nie uzylem
    0 0

11. Post #31
    Siemka!
    Dzień 27
    TEMP 25-29 RH: 40-55%,

Na wstępie chciałbym podziękować osobom, które pomogły mi podczas problemów z dziewczynami. Min Stary Zgreed, H3nry, Ugader itp.. Dzięki chłopaki Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w

Auto Purple 27 D/ 8 Day Flo - No to tutaj na szybko. Duży deficyt azotu spowodował, że stałą się strasznie zielono-zółta, nie dopilnowałem, chociaż to się stało z dnia na dzień. Jest największa, najlepiej rośnie. Zrobiłem pierwszy w życiu topping i zajebiscie mi wyszedł (moim zdaniem)

Auto Haze 4 Dzien FLO - jest strasznie malutka, zapewne już nic nie urośnie, bawię się z lampą, żeby dostała jak najwięcej światła, a inne trochę odciągam od sobie. Nie ma z nią na razie dużych problemów.

Auto Diesel 5 Dzien FLO - Roślinka ładnie rośnie, jedyna, która nie miała w ogóle genetycznych problemów. Duża jest, rozkrzaczyła się po LST i myślę, że będzie cudeńko, zaraz po PURPLE. Pozdro

A tu całość:

Mam jeszcze jedno pytanie: Waszym zdaniem mogę używać technikę defoliacji już dla nich? Pozdrawiam
    1 0

12. Post #32
    Ja bym sobie odpuscil zabawe w defoliacje,nie masz tam az takiej gestwiny,ponadto one rozkrecaja sie z kwitnieciem,wiec moim zdaniem jak najmniej stresu terazAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    Zamiast bawic sie lampa,podstaw jakies podstawki pod te najmniejsze aby wyrownac wysokosc szczytow.PowodzonkaAuto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    1 0

13. Post #33
    No w sumie masz racje, dzieki wielkie znowu Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w
    0 0

14. Post #34
    Witam, kolejny UPDATE

DZIEŃ 32

Purple 13 dzień FLO - bardzo fajnie idzie, już liście się "farbią" naprawdę ładnie to wygląda, kolorek super będzie, topki też robią się fioletowe. Jakoś dałem sobie radę z deficytem dzięki Stary Zgreed Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w Idą do przodu
    Diesel 10 dzień FLO - widać, że główna łodyga jest najatrakcyjniejsza, ale daje też duże szanse na inne rozgałęzienia
    Haze 9 dzień FLO - no tutaj najmniejsza wielkościowo roslinka, ale tez fajnie kwitnie.
    Ogólnie to zacząłem od czasu do czasu ścinać liście, żeby nie zasłaniały male szczyty i niekiedy ścinam, obok kwiatów, więc troche pomajstrowałem z defoliacją. Tutaj zdjęcia i pozdrawiam:
    Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-allu.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-diesel.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-ewqe.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-haze.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-purp.jpg Auto diesel, purple, amnesia xxl, haze | cfl 250w-purpe.jpg
    2 0

15. Post #35
    Witam wszystkich. Szybko aktualizacja co i jak.
    TEMP 23-27 RH: 45-55%

Dzień 44
    Purple 25 dzien flo. Ładnie rośnie juz nawet widze brazowe wloski, nie ma juz zadnych z nia problemow.

Haze: 21 dzien flo. Nie widac, jakby miala ten dzien, mysle, ze kwitnienie gdzies sie zatrzymalo 2 tygodnie przed. Ktos mi polecal, na fioletowe wloski cal maga, na razie nie moge zamowic, wiec dalem cos co zawiera wapn. Zobaczymy

Diesel 22 dzien flo. Bardzo grube topy sie robia i rowniez nie ma z nia problemow.

2 0

16. Post #36
    Co one takie gołe...jeszcze nawet połowa flo nie mineła...
    BIO-Power Fanatic
    0 0

17. Post #37
    Cytat Zamieszczone przez Stary Zgreed Zobacz posta
    Co one takie gołe...jeszcze nawet połowa flo nie mineła...
    Co jakiś czas liście fryzjera robię
    0 0

18. Post #38
    Ja nie wiem,kto komu taką głupotę polecił,jak golenie rosliny na pałe w zaawansowanym flo i w dodatku na automacie...one już teraz nie mają zbytnio z czego budować topów...steżenie nawozów i ilosć samej wody też pewnie masz taką samą jak wtedy gdy roslina,jeszcze była nie ogolona...a to kolejny błąd.
    BIO-Power Fanatic
    0 0

19. Post #39
    Ale az tak zle to nie wyglada, jak na zdjeciu, bo wiekszosc lisci poszla do scinki zolta, a niektore poszly, bo zaslanialy dolne szczyty. Ta purple tak wyglada, bo jest po toppingu i po prostu wszystkie paly poszly w gore ile sie da.
    0 0

20. Post #40
    Jak roslina deko szwankuje ze wzrostem czy pokazuje deficyty,to się jej jeszcze nie osłabia fryzjerem...liście żółtawe były,ale pewnie nie odpadały same,czyli roślinie były jeszcze i takie potrzebne...mówisz,że nie jest tak źle...ale one takie ogolone jak na tydzień przed ścinką...a ona jeszcze musi minimum 20 dni kwitnąć,za chwilę przenawozisz,popali roślinę,zachamuje puchnięcie i na konieć lipa.
    BIO-Power Fanatic
    1 0

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl