Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 122
  1. Post #101
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Możesz coś powiedzieć o tych cob'ach? Jak je oceniasz?
    1 0

2. Post #102
    75 dzień.
    Witam wczoraj w nocy skosiłem Cheeseberry i połowe Chocolateskunka od 00 seeds.Topy mocno oblane żywicą dość twarde.Trichomy 20/ 30 % bursztyna reszta mleczna.Nie jest źle jak na to co przeszła roślina. W czekoladzie ściołem tylko górne topy a popcorn zostawiłem żeby doszedł.Popcorn podlałem ripenem żeby sprawdzić ten specyfik jak on działa i czy naprawdę psuje smak.Amnezja i blueberry zostały podlane wodą z melasą.
    Popcornm Cs
    MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    Cheeseberry

Chesseberry przed ścinką
    MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka[COLOR="#87CB11"]
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    12 0

3. Post #103
    Tak patrząc po bryle korzeniowej...to roślinka musiała się trochę męczyć,spory przerost i na dole już brązowo zabarwione korzenie,które są oznaką procesów gnilnych.
    BIO-Power Fanatic
    1 0

4. Post #104
    Cytat Zamieszczone przez Stary Zgreed Zobacz posta
    Tak patrząc po bryle korzeniowej...to roślinka musiała się trochę męczyć,spory przerost i na dole już brązowo zabarwione korzenie,które są oznaką procesów gnilnych.
    Zgredziu korzeni przecież nie będę paliłMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałkaTo na dole brązowe to keramzyt do drenażu.W bryle korzeniowej nie zauważyłem oznak gnicia.Fakt faktem cheeseberry jak i blueberry dostały najbardziej po piździe w tej uprawie dlatego jestem szczęśliwy że dotrwał do końca i coś palenia dał.
    Pomogłem? Postaw blanta

1 0

5. Post #105
    Może ja już też jestem ślepy...następnym razem nie dawaj kermazytu...ja dawałem i przestałem...korzonkom tez to na dobre wyszło...hehe
    BIO-Power Fanatic
    0 0

6. Post #106
    Cytat Zamieszczone przez Stary Zgreed Zobacz posta
    Może ja już też jestem ślepy...następnym razem nie dawaj kermazytu...ja dawałem i przestałem...korzonkom tez to na dobre wyszło...hehe
    Ciężką rękę mam do podlewania bez keramzytu mogłyby się potopić.MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka Ale jak prawisz przy następnej uprawie sprubuję jedną doniczkę 8 litrową bez drenażu zrobić i jedną z drenażem zobaczę różnicę.
    Pomogłem? Postaw blanta

0 0

7. Post #107
    Eleganck panie kolego piętka sie należy za zmagania z przeciwnościami lodówki.
    MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałkaMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałkaMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałkaMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    1 0

8. Post #108
    Będzie palone MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    1 0

9. Post #109
    Smacznego MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    1 0

10. Post #110
    I jak tam sytuacja? Jestem ciekawy dzialania Ripena,czy cos pomozeMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka Ladne te panny Ci porosly-smacznegoMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    1 0

11. Post #111
    8K
    Cytat Zamieszczone przez marcopolo Zobacz posta
    I jak tam sytuacja? Jestem ciekawy dzialania Ripena,czy cos pomozeMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka Ladne te panny Ci porosly-smacznegoMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    Marco popcorn Csa po pierwszej dawce ripenu.Myślę że przybrał dość mocno objętościowo.Wygląda prawie jak roślinaMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka

Na weekend up po ścince bb.Pozdro
    Pomogłem? Postaw blanta

3 0

12. Post #112
    fajnie ogarniasz pod tym ledem MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    mam zamiar kupic do weg boxa przed outem taka lampke tylko ze 100 w myslisz ze da rade na box 50x50 ?
    pozdrawiam
    1 0

13. Post #113
    Cytat Zamieszczone przez APACH Zobacz posta
    fajnie ogarniasz pod tym ledem MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    mam zamiar kupic do weg boxa przed outem taka lampke tylko ze 100 w myslisz ze da rade na box 50x50 ?
    pozdrawiam
    Jak najbardziej.Na wega fajnie się krzaczą po lst przy 4000k.Nie wiem jak z 100w ale 50w trzeba tak ze 30 cm trzymać od rośliny.
    Pomogłem? Postaw blanta

1 0

14. Post #114
    89 DZIEŃ
    Witam w kolejnej odsłonie mojej Mrocznej fotorelacji.
    W pierwszej kolejności napiszę że w boxie po skoszeniu pierwszej roślinki cheeseberry zrobiło się na tyle miejsca że mogłem trochę dogiąć tu i tam pozostałe rośliny i z powrotem wróciłem do 100 watów z coba plus chińszczyzna.
    Dodam coś na temat zmiany nawozów.Nowe nawozy atami bio spisują się zajebiście ( o wiele lepjej niż nawozy biobizz których używałem do tej pory) i jestem w pełni zadowolony z postępów roślin w puchnięciu na końcówce przed kosą.Wydaje mi się że jest trochę lepsza przyswajalność minerałów.Najprawdopodobniej same regulują ph roztworu ponieważ po mieszance wody 8,7 ph plus nawozy ph spada do równego 6,0. W kolejnym projekcie rośliny polecą tylko i wyłącznie na nowych nawozach z życiem w glebie plus opryski bez regulacji roztworu octem.W 86 dniu została skoszona jako 3 blueberry. Krzak po dużych przejściach ( przypadkowo stopingowany, przypalony i ch... wi co tam jeszcze było z nią MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka) dotrwał do końca swojego żywota i mile mnie zaskoczył.Topy kamienne najbardziej zbite jak do tej pory w tym projekcie.Zapach oszałamiający jeszcze nie próbowałem materiału bo się suszy.Zamieszczam parę fotek ze ścinki.

Na placu boju została jeszcze Amnezja haze od holendra która oszałamia mnie swoim zapachem.Topy już puchną bardzo dobrze i myślę że wagowo prześcignie wszystkie pozostałe automaty. Trichomy przeźroczyste mleko.
    Zdjęcia Amnezji Haze:

W boxie siedzi jeszcze popcorn z csa traktowany ripenem. Popcorn po 2 dawkach ripenu ładnie spuchł i oblał się żywicą.Kwiaty dorównały wielkością górze lecz są mniej zbite.Czekam teraz na zrobienie flusza i ścięcie tej rośliny do końca.Dla zainteresowanych zdjęcie jednego kwiata popcornu chocolate skunka. Mam zamiar zjarać go prosto po ripenie bez flusza z ciekawości bo tyle co się naczytałem o tym ripenie że to i tamto sam się przekonam co jest na rzeczy.
    Z tego względu iż został tylko haze w boxie na dniach dołączą do niego nowe automaty na następny projekt z którym niebawem ruszę.Kolejny upik przewiduje po ścięciu Amnezji.W podsumowującym upie wrzucę zdjęcia suszu jak i wagę wszystkiego co ściąłem ratami.Może krótki smoke raport jak i moje Mroczne przemyślenia co mogłem czego nie zrobiłem i co spierdo... w tej uprawie.
    Pozdrawiam gorąco wszystkich śledzących mój mały projekcik Mroczny Pomiot
    Pomogłem? Postaw blanta

10 0

15. Post #115
    No i zajebiscie Mroczny. Ciekaw jestem jak ta Amnesia będzie kopac. Smoke raport koniecznie zamieść MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka no i ten popcorn po ripenie to też ciekawa historia MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    1 0

16. Post #116
    Cytat Zamieszczone przez Tsubasa Zobacz posta
    No i zajebiscie Mroczny. Ciekaw jestem jak ta Amnesia będzie kopac. Smoke raport koniecznie zamieść MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka no i ten popcorn po ripenie to też ciekawa historia MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    Też jestem bardzo ciekawy tej amnezji haze.Do flusha popcornu po ripenie użyję takiego o to środka i zobaczę jak wpłynie ripen na smak i zapach.
    Pomogłem? Postaw blanta

2 0

17. Post #117
    Trudne początki, ale finał bardzo na plus MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka Dałeś z siebie wszystko i dziewczyny się odwdzięczyły. Swoje Bluberry też wspominam świetnie jeśli chodzi o zapach - piękna sprawa, warto spróbować MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    1 0

18. Post #118
    Mroczny , wrzuć aktualna fotę Amnesi , próbowałes moze juz staffu z ripenem ?

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

19. Post #119
    Cytat Zamieszczone przez ZIELONA Zobacz posta
    Mroczny , wrzuć aktualna fotę Amnesi , próbowałes moze juz staffu z ripenem ?
    A więc tak. Palenie po ripenie bez flusha.
    Paląc to z moim ziomeczkiem ( Pozdro wariat ) doszliśmy do wniosku że w smaku zostawia coś podobnego do opalanej lufki i utrzymuje się koło 10 minut w buzi ( tak zwany kapeć )MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka Na pewno nie gryzie w gardło dalej dym jest łagodny. Nie ma co porównywać oczywiście smaku tego staffu z górą rośliny która była faszerowana tylko organikami.Nie odczuliśmy jakiegoś ohydztwa jak to gdzie nie gdzie czytałem po forach.Porównując do tego co zostało na krzaku przed podaniem ripenu i po ripenie z mojej strony na wielkim plus kwiaty popcornu po 2 dawkach w ciągu tygodnia potroiły wielkość.Zawsze to więcej palonka MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka

Na twoje życzenie aktualne zdjęcia amnezji haze 94 dzień od kiełka trihomy mleczno - przeźroczyste bursztynów brak
    Pomogłem? Postaw blanta

5 0

20. Post #120
    Jeszcze jej nie ściąłeś?
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl