Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 122
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cytat Zamieszczone przez Stary Zgreed Zobacz posta
    No to spoko...ale moim zdaniem jak już pokazały preflowery to się nie trenuje rośliny,bo to zaburza naturalny proces kwitnienia,podobnie z używaniem Asahi,które używane podczas flo może spierdolić nam całą robotę,na flo polecam Tytanit.
    Z dzisiejszym dniem zakończyłem trening jedyne co teraz będę robił to równał odrosty sznurkami jak jakiś się za bardzo wybije.Tytanit posiadam będę używał go od czasu zawiązania kwiatów przez rośline.Od dziś oprysk vitarace tylko będzie szedł.Dzięki za cenne uwagi.Pozdro
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    2 0

2. Post #42
    DZIEŃ 32
    Chyba przydałby się lekki fryzjer.Ciąć czy nie ciąć o to jest pytanie?Drugie pytanie do osób które miały amnezja haze auto od holendra.Moja coś bardzo powoli zbiera się do kwitnienia.W haze auto to normalne?
    MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171008_125305.jpg
    Pomogłem? Postaw blanta

9 0

3. Post #43
    Nic nie tnij! Zostaw niech sobie rosną.
    Nie mają za dużo azotu w sobie? Coś taka za zielona.
    1 1

4. Post #44
    Cytat Zamieszczone przez KWKZ Zobacz posta
    Nic nie tnij! Zostaw niech sobie rosną.
    Nie mają za dużo azotu w sobie? Coś taka za zielona.
    E tam co ty gadasz. Moje dostają systematycznie fryzjera i im to na dobre tylko wychodzi. Cały dół jest obciety i wiatraki które zasłaniaja odrosty.
    2 0

5. Post #45
    To jest odwieczny dylemat MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    Na następnego growa to chyba wsadzę 2 takie same pestki i przetestujemy fryzjera i brak fryzjera MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    1 0

6. Post #46
    Wstrzymam się jeszcze z fryzjerem niech odrosty trochę jeszcze pojdą do góry wtedy wytnę najmniej rokujące i liście przysłaniające preflowery a co do azotu to KWKZ masz może trochę racji podleje je teraz 2x woda.
    Pomogłem? Postaw blanta

1 0

7. Post #47
    DZIEŃ 36
    Jak mi w tej uprawie nowej lodówki nie rozjebie będę szczęśliwy.��Ma ktoś jakieś pomysły jak nad tym zapanować żeby nie rosło wszerz? Bo mi się skończyły...W niedziele ubdate z poszczególnymi roślinami /mam okazję popstrykać zdjęcia/zapraszam wszystkich zainteresowanych.
    MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171013_212413.jpg
    Pomogłem? Postaw blanta

9 0

8. Post #48
    Bardzo fajnie to wygląda. Raczej nie zastopujesz "natury". Może po prostu zostaw tak i te największe wiatrakowe ścinaj?
    1 0

9. Post #49
    Cytat Zamieszczone przez Imlerith Zobacz posta
    Bardzo fajnie to wygląda. Raczej nie zastopujesz "natury". Może po prostu zostaw tak i te największe wiatrakowe ścinaj?
    Nie chciałbym zabardzo wycinać tych wiatraków bo w automatach i tak ich jest mało a w razie niedoborów będzie miała z czego ciągnąć.Będę wycinał te które nie będą brały udziału w fotosyntezie takie od dołu zwisające to może się trochę przerzedzi bo w sumie jeszcze nic nie ciołem.
    Pomogłem? Postaw blanta

2 0

10. Post #50
    DZIEŃ 38
    Witam.Wrzucam zdjęcia roślinek tak jak obiecałem.Temperatura 18\20 noc 25/27 dzień.Wszystkie już ruszyły i wszystko jest ok.Podlane biooblom w małej dawce i pryskane vitaracem.Jedynie 2 rzeczy mnie martwią pierwsza wilgotność nie mogę jej zbić w dół.W dzień na właczonych lampach jest 70%.Nie zakładałem jeszcze filtra więc jest dla mnie wielką niewiadomą jak zmienią się warunki w lodówce.Mam nadzieję że wilgotność trochę spadnie bo jak zbudują dziewczyny topy to może być problem z pleśnią.Zauważyłem również błąd z mojej strony w uprawie.Za duże doniczki dałem i mi krzuny już się nie mieszczą.Przy następnym projekcie do poprawki.
    Rośliny wszystkie razem po moim LST wypuściły koło 28 w miarę równych odrostów.I zmartwiło mnie to trochę.Wiem wiem pomyślicie wariat im więcej tym lepjej. No niby tak ale im dłużej trwa uprawa tym bardziej mnie martwi że tego tam nie upcham.Mieliście kiedyś takie myśli?Jak to u was się skończyło? Liczę na wasze podpowiedzi.Jak nikt nic sensownego nie doradzi lęcę dalej i nic nie ruszam.Lodówka 0,22m.Teraz zdjęcia poszczególnych panien.Piona all lecimy dalejMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171014_190904.jpg MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171014_190920.jpg MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171014_191321.jpg MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171014_191344.jpg MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171014_191444.jpg MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171014_191526.jpg MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171014_191605.jpg MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171014_191632.jpg MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171015_102803.jpg MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka-20171015_102816.jpg
    Pomogłem? Postaw blanta

8 0

11. Post #51
    dobry trening MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka niezły busz jak są razem tworzą hehe
    1 0

12. Post #52
    To było do przewidzenia ze tak to bedzie wygladac, najbardziej rozsądnym wyjściem byłoby usunięcie przynajmniej jednej rosliny, wilgotnosc pewnie spadnie, zrobi sie luźniej, beda lepiej doświetlone, w sumie same plusy ale zal wyrzucać rosliny :p
    Ciągnij do konca zobaczymy jak to wyjdzie MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    2 0

13. Post #53
    Cytat Zamieszczone przez Zielonylisc Zobacz posta
    To było do przewidzenia ze tak to bedzie wygladac, najbardziej rozsądnym wyjściem byłoby usunięcie przynajmniej jednej rosliny, wilgotnosc pewnie spadnie, zrobi sie luźniej, beda lepiej doświetlone, w sumie same plusy ale zal wyrzucać rosliny :p
    Ciągnij do konca zobaczymy jak to wyjdzie MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    3#post https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post420646 MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka

MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    Jakby te 2 większe na mniejsze zamienić, tak czy siak by było ciasno.
    Ale może lepiej by było zapanować nad tym, dasz radę tak myślę ale będzie ciężko.
    Najważniejsze że zdrowe MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    2 0

14. Post #54
    Teraz to mozna gdybać...jedyna opcja to puscic na takiej pow 4 bez treningu, wtedy by sie pomieściły i bez męczenia sie z lst, gdzie i tak większość mniejszych odrostow pojdzie do kosza z braku miejsca, nie daj Boże jak plecha sie rzuci...chytry traci 2x jak to mowia :p oczywiscie nie jestem czarnowidzem MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    0 0

15. Post #55
    Cytat Zamieszczone przez Zielonylisc Zobacz posta
    Teraz to mozna gdybać...jedyna opcja to puscic na takiej pow 4 bez treningu, wtedy by sie pomieściły i bez męczenia sie z lst, gdzie i tak większość mniejszych odrostow pojdzie do kosza z braku miejsca, nie daj Boże jak plecha sie rzuci...chytry traci 2x jak to mowia :p oczywiscie nie jestem czarnowidzem MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    4 bez treningu na takiej powierzchni by tak samo wyglądały tzn też byłby busz i nie wiadomo jakby poszły w góre
    chyba najlepiej będzie jakieś 2 sezony fast flow posadzić przełączyć na flo kiedy odpowiednio zapełnią powierzchnie albo nawet jedna roślinka MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka

--- Dodano ---

oczywiscie odpowiednio większe wtedy dać donice
    2 0

16. Post #56
    Siema.
    Trochę dziś nad tym myślałem przy niedzielnym rosole jak to pomieścić MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka .Coś zabłysło i uświadomiłem sobie że od 00 seeds 2 autosy są szybkie i jest jeden haze .Powinna być ze 2/3 tygodnie różnica między nimi przy ścince.Według producentów.Więc nie może być tak źle jak w czarnym Mrocznym scenariuszu.Zobaczymy jak będzie.
    Dzięki za wszelkie sugestie każdy jakiś pomysł podsunął. Leci blant.Przy następnym projekcie na pewno skoryguję donice.Każdy uprawia po swojemu i to jest w tym piękne.Dlatego kocham to hobby bo można je rozwijać i dążyć do doskonałości.Jednak zostawię tak jak idzie.Nic nie usuwam. Jak to się mówi niech NATURA robi swojeMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałkaJak liści nie będą potrzebowały to zgubią same.Następny up po założeniu filtra bo już trochę jebieMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka. Pozdrawiam Mroczny.
    Pomogłem? Postaw blanta

3 0

17. Post #57
    od donicy do już najwyżej jak sie da zawieszonej lampy jest 70 cm?
    0 0

18. Post #58
    Cytat Zamieszczone przez Ryjek Zobacz posta
    od donicy do już najwyżej jak sie da zawieszonej lampy jest 70 cm?
    Dokładnie.W lodówce jest takie utrudnienie przez występek na dole.Nie można wszystkich roślin równo puścić. Jak chce 4 rośliny posadzić w niej to 2 muszą być nie większe jak 30 cm i 2 nie większe jak 50 cm bo jeszcze potrzebuje 20 cm od lampy do szczytów odstęp.Będę starał się tego trzymać różnymi sposobami jak większe porosną.
    Pomogłem? Postaw blanta

1 0

19. Post #59
    No jest niezły busz, oby wszystko obyło się bez problemów MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    1 0

20. Post #60
    Cytat Zamieszczone przez Halinka Kiepska Zobacz posta
    No jest niezły busz, oby wszystko obyło się bez problemów MROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    Halinka jak będą problemy to coś zaradzimy.Nie ma sytuacji bez wyjściaMROCZNE AUTOMATY x 4\ 100 watt COB 4000k plus dopałka
    Pomogłem? Postaw blanta

0 0

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl