Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 101
  1. Post #21
    czesc probowales pryskac ASTVIT ja wykończyłem spider mite tym
    1 0

2. Post #22
    No fajniutkie krzaczki Ci rosna
    Powodzonka 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    0 0

3. Post #23
    Cytat Zamieszczone przez bushmen2008 Zobacz posta
    czesc probowales pryskac ASTVIT ja wykończyłem spider mite tym
    Może spróbuje ale ten sposób który teraz używam się sprawdza jak na razie natomiast problem jest w tym że czasami ciężko coś znaleźć na jebaju.com albo amazłomie.com nie to co w polsce bo oni mają tutaj bardzo ograniczony zakres produktów, głównie bazują na swoich markach no i w sumie bronią swojego rynku w ten sposób, dziwne to jest bo jak się na nich patrzy to większość wygląda na debili a rząd mają dużo mądrzejszy od polskiego 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    0 0

4. Post #24
    Mam takie pytanko troszkę poza tematem 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED można w Holandii w domu sadzic? Słyszałem że nie można pod lampą? A jeżeli można to jaka ilość?
    0 0

5. Post #25
    Pod lampą nie ale na parapecie można bo to naturalnie jest, jak masz kilka roślin i tematu max ze 20g i żadnych innych dowodów że handlujesz itd to nic ci nie zrobią może będziesz pod obserwacją i mandat oraz destrukcja sprzętu do uprawy, musisz zawsze mówić że to dla siebie w celach naukowo leczniczych 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LEDOgólnie można mieć 5 roślin i nic za to nie ma, trzeba też dobrze żyć z sąsiadami.

--- Dodano ---

Szybka wzmianka co u panienek. Dostały lekkiego deficytu magnezu i cynku. Koncoweczki listków delikatnie zbladły dosłownie 1-3 mm i to nie wszystkie. Dostały świeżą pożywkę na blumata 7,5l wody Plus 9ml ATA Zyme zobaczymy do soboty jak zareagują i wtedy up.
    0 0

6. Post #26
    Jutro up a tymczasem dam zdjęcia jak wyglądają te końce roślin może coś podpowiecie 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED niektóre są blade, niektóre idą w dół a niektóre i to i to....? na 25 sztuk gdzieś z 5 to ma a reszta ok.
    25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0504.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0505.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0506.jpg
    0 0

7. Post #27
    Dodam że wszystkie warunki w normie a podlewanie 95% sama woda.

Ktoś coś podpowie bo nic się nie zmienia 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED zamieniłem lampy miejscami HPS><LED oberwałem dolne odrosty i liście aby energia poszła do góry.
    0 0

8. Post #28
    Masz dokladnie ten sam problem co ja
    u mnie to bylo zbyt obfite podlewanie. + ledy za nisko.
    Doczytalem tez ze podobne objawy ma niedobor siarki.
    tydzien nie podlewalem, podnioslem ledy i jest lepiej. Tzn, nie postepuje, a czy sie naprawi to zobaczymy
    Ledy dalem metr nad plantami
    I know that people talk about me I hear it everyday
    But I can prove you wrong cos I'm right first time
    Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
    Bring on the girls
    Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse
    1 0

9. Post #29
    Witam, daje upa ale z braku czasu tylko taki ogólnikowy.

Dzień 35 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED

Panny mają się dobrze choć widać pewne niedociągnięcia z którymi walczę i proszę o sugestie.
    Obserwuje je codziennie zmieniam trochę warunki i staram się im pomóc aby się rozwijały jak najlepiej.
    Sprawdzałem w jednej jak korzenie się rozrosły to powiem że kozak prawie perfekcyjnie polecam Aero poty robią robotę - moje są własnej konstrukcji,
    zdjęcia korzeni jednak nie mam bo nie miał mi kto potrzymać donicy zdjęcia są ogólnikowe bez opisów, next time będzie lepiej jak poproszę kogoś o pomoc w pstrykaniu fotek 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    Dostały po 2ml Ema5, Ema Farma i Terra Leaves-bo ma trochę azotu a wydaje mi się że im brakuje z deka 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED

TEMP 28-24
    WILGOTNOŚĆ 40-50%
    PH GLEBY 6,4-6,7

.

Sprawdziłem dziś PH gleby i jest 6,7-6,9 więc za duże chyba, będę powoli je korygował.
    Zamówiłem Sensi Cal mag extra i Superthrive zrobię oprysk zobaczymy, lampy podniesione na 50cm.
    Wyjmę blumata na 1-2 dni i zobaczę czy się cokolwiek poprawi a potem woda z dużą dawką nawozów po przesuszeniu gleby powinny chlać jak dzikie.
    Dziś doszły radiatory zasilacz do COB itd więc wkrótce montaż i więcej światła dla Panienek bo jak na razie mają jakieś 560 waciszy

25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED

25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0504.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0505.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0506.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0507.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0508.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0509.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0510.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0511.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0512.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0513.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0514.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0515.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0516.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0517.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0518.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0519.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0520.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0521.jpg
    3 0

10. Post #30
    Cytat Zamieszczone przez Highlander Zobacz posta
    Masz dokladnie ten sam problem co ja
    u mnie to bylo zbyt obfite podlewanie. + ledy za nisko.
    Doczytalem tez ze podobne objawy ma niedobor siarki.
    tydzien nie podlewalem, podnioslem ledy i jest lepiej. Tzn, nie postepuje, a czy sie naprawi to zobaczymy
    Ledy dalem metr nad plantami
    U mnie też nie postępuje jak na razie ale dziwię się że w ogóle się pokazało, donice pięknie dotlenione, gleba bogata w minerały, korzenie dobrze rozwinięte więc trochę nie kumam co im brak. 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    0 0

11. Post #31
    Cytat Zamieszczone przez MJmafia Zobacz posta
    U mnie też nie postępuje jak na razie ale dziwię się że w ogóle się pokazało, donice pięknie dotlenione, gleba bogata w minerały, korzenie dobrze rozwinięte więc trochę nie kumam co im brak. 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    mogę snuć domysły jedynie że to kwestia zbyt nisko powieszonych ledow. Widzialem juz nie raz u ludzi ktorzy na ledach jada, takie same objawy. Ale dopiero teraz kiedy sam mam ledy, jestem w 99% przekonany że to wlasnie zbyt intensywne swiatlo, zbyt blisko roslin. Odnosnie moich panienek, nowe liscie sa pozbawione tych symptomow.

Wyobraz sobie ze zamiast leda masz HPSa. Spektrum jest kazdy wie jakie - 90% nie nadaje sie do niczego i tylko nabija rachunek. A teraz ledy dla odmiany - masz pelne spektrum, i to intensywne, nawet jak dasz leda 1.5m nad pannami, to i tak dostana wiecej swiatla niz z HPS 20cm od szczytow. Co za tym idzie - nie boj sie podniejsc jeszcze wyzej lampy - bo wyniki - czysto teoretycznie, powinny byc 2 razy lepsze niz w przypadku HPS. Za duzo swiatla to tez nie dobrze. A dwa, im wyzej, tym bardziej rownomierne naswietlenie powierzchni boxa + (moim zdaniem) lepsza penetracja. Nawet z tego wzgledu ze swiatlo odbija sie od scianek znacznie bardziej (wiecej odbic) jesli jest wysoko, co za tym idzie więcej kątów, coraz to bardziej poziomych, czyli wiecej swiatla dociera do dolnych partii rosliny.

Ponizej wklejam mój artystyczny twór - jak ja to widze. Niektorzy powiedza zapewne że to juz filozofia na sile, jednak pamietajcie - kąt padania = kąt odbicia. Fotony nie poruszają się po krzywej, a po linii prostej. stad uwazam ze moja teoria jest sluszna. I pomimo że roslina ma swiatlo mniej intensywne, to dostaje go tak naprawde wiecej i to we wszystkie partie

Oczywiscie jest to schemat w uproszczeniu

25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    2 0

12. Post #32
    Ten problem o którym mowa zniknął praktycznie występuje teraz tylko u 2 roślin może mają słabe geny albo te akurat potrzebują więcej światła a inne mniej, panel odsunięty i jest lepiej a w weekend będę znowu obrywał dolne partie i polecam tobie też to zrobić energia idzie wtedy bardziej w górę i problem powinien się skończyć ja dodałem im też do papu trochę minerałów jednorazowo 1ml/1,5l wody. Trzeba słuchać naszych panienek i starać się je zrozumieć a wtedy będzie dobrze 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    0 0

13. Post #33
    no u mnie widac jeszcze slady i jakies pojedyncze nowe ogniska, ale jest zdecydowanie lepiej juz - przelaczylem swoje na flo, co za tym idzie dostaly potezna porcje nawozow juz pod flo tez, ale w dawce z butelki. Teraz podleje je 3/4 dawki. moze to tez cos da. Ale widze juz jak pieknie sie topy rozjasniaja - lada dzien zawiaza sie kwiatostany 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED jutro porobie fotki jakies moze i upa zrobie 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    0 0

14. Post #34
    Witam wszystkich
    Dziś podwiesiłem na szybko COB panel, na razie same COBy x3 jeden panel, moc całkowita panelu jak na razie 325W i mogę śmiało rzec że te Citizeny jak w chooooooooooooooooooooj dużo światła 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LEDnawet powiedział bym że mój panel na pewno dorówna HPS 600w bo 400w to od razu widzę że bije na łeb na szyję, jak zmontuje drugi panel to pozbywam się HPSa. Panelik się praktycznie nie grzeje bo ma 22,5 stopnia więc jest ogień jutro dimmer podepne i dam więcej mocy zobaczymy jak to się będzie przedstawiać 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED Jutro będzie kolejny up także od razu zapraszam wszystkich serdecznie 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0512.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0513.jpg 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0514.jpg
    2 0

15. Post #35
    Siemka możesz zrobić zdjęcia panelu sam go robiłeś ? Pozdro
    Ładniutka zieleń 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    0 0

16. Post #36
    Cytat Zamieszczone przez Aby Z Głową Zobacz posta
    Siemka możesz zrobić zdjęcia panelu sam go robiłeś ? Pozdro
    Ładniutka zieleń 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    Tak panel sam robiłem, zieleń może być choć roślinki coś przystopowały ze wzrostem, zdjęcia panelu jak i upa wstawię jutro bo dziś się kiepsko czułem i nie dałem rady już, czas iść spać 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    0 0

17. Post #37
    Ładny lasek tam sobie wykiełkowałeś hehe
    będzie co karczować na koniec 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    0 0

18. Post #38
    Dzień 41 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED

Temperatura 22-25
    Wilgotność 39%-45%
    Nawozy od ostatniego czasu sama woda odstana a także:
    jednorazowo Ata terra 4ml/1l, Ata PK 13/14 0,7ml/1l, Plagron sensation 1ml/1l, Ata Zyme 1ml/1l

Rośliny czerpią pożywkę z butelek 1,5l x3 od teraz zmieniam trochę system dawkowania nawozów a będzie to wyglądało tak:
    Butle napełniam samą wodą i czekam do wypicia przez panny wszystkiego czyli jakieś 2 dni. Butlę napełniam do pełna ponownie tyle
    że z pełną gamą połowy dawki nawozów i ponownie czekam do wypicia wszystkiego.
    Zrobiłem reorganizajcę growroomu, poprzestawiałem panny oberwałem dolne odrosty i sporo wiatrakowych liści, zaczynają się powoli pojawiać niedobory
    znowu więc stąd zmiana na większe dawki nawozów. Cały ten busz teraz wygląda lepiej a światło dociera wszędzie, kilka panien dostało trening Super Cropping,
    po jednym dniu widzę że się już zbierają do góry więc jest dobrze. Jednak wiem że przy takiej ilości roślin lepiej następnym razem dać jedną bądź dwie odmiany
    a na pewno będzie łatwiej ogarnąć bo każda panna inaczej rośnie, na koniec fotorelacji podam mniej więcej charakterystykę każdego gatunku.
    Niestety moja kobieta nie miała czasu mi pomóc aby porobić zdjęcia poszczególnych gatunków więc tylko takie ogólnikowe oraz najładniejsze szczyty oraz zdjęcia panelu dla
    "Aby z głową" mam nadzieję że takie wystarczą, fotografowanie nie idzie mi najlepiej.
    Zastanawiam się czy kolejnego grow nie robić na nawozach naturalnych bo jak patrzę na fotorelacje innych użytkowników to jakoś bardziej mi się podobają, nie wiem dlaczego 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    albo uprawa w kokosie się zobaczy, tymczasem zapraszam do obejrzenia mojego zielonego ogrodu 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0512.jpg
    stary panel poszedł na razie w odstawkę
    25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0513.jpg
    liście po obrywaniu
    25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0514.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0515.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0516.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0517.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0518.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0519.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0520.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0521.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0522.jpg
    ogólnikowe plus parę szczytów
    25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0523.jpg
    panel COB od góry (nie jest jeszcze skończony całkowicie)
    25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0524.jpg
    panel od dołu
    25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0525.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0526.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0527.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0528.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0529.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0530.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0531.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0532.jpg25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED-dsc_0533.jpg
    Ogólne foty
    Miłego oglądania 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    3 0

19. Post #39
    Zajebiscie to wyglada , niczego im nie brakuje . Teraz je karm tylko i zwiększaj o troszeczkę dawki a za kilka tyg bedzie grubo...25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    0 0

20. Post #40
    O skubany jak ten duży panel odpalisz to będzie "kolorowo" 25xAUTO Fem 1,69m growroom własna konstrukcja HPS+LED
    Jedna uwaga dlaczego ciągle liście te twoje planty mają do dołu ? Za sucho,mokro czy robiłeś zdjęcia zaraz po włączeniu lampy ?
    0 0

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl