Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 114
  1. Post #61
    No wreszcie doczekales sie,supcio ze zakwitly wszystkie-teraz tylko bedziemy czekac az beda puchly.1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

Ps.Usowaj te wypierdki z dolu,szkoda marnowac potencjalu rosliny na drobnce!
    1 0

2. Post #62
    Zgadzam się z tym co napisał Ted wyżej i raczej po raz kolejny nie zobaczymy u Lancera grubych pałek. Szkoda.
    0 0

3. Post #63
    Lancerku, do klonowania kup sobie kostki z wełny mineralnej 15 sztuk kosztuje 8 złotych. Tam tlenu jest zawsze pod dostatkiem. Co do chemii to w wodzie ukorzeniacz, na liscie ukorzeniacz też i rzecz jasna Clonex czy inny hormon wzrostu korzenia po cięciu przed wsadzeniem do kostek. U mnie 100% klonów się tak przyjmuje. Kluczowa jest temperatura. 21 stopni najlepiej pomaga rozwijac sie korzeniom w chlodniejszym miejscu bedzie to wolniej w cieplejszym moga zgnic. Chemii polecam uzyc jesli zależy Ci na czasie. Ona nie jest niezbedna bo rośliny świetnie wykształciły sobie umiejętność wegetatywnego rozmnażania jednak takie specyfiki przyspieszają ukorzeniania. A temperatura o ktorej wspominałem i wilgotność na poziomie minimum 70% cały czas są kluczowe. Jeśli używasz szklarenki uważaj na leżące na sobie listki. Dochodzi do zaparzania i powstawania pleśni.
    Zamiast kostek jak mimo wszystko Ci szkoda siana, możesz uzyc perlitu jest znacznie wydajniejszy i tańszy poza tym uzywasz go jak liaforu wielokrotnie. Polecam klony. Uprawa z nasion jest straszna!!! 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] 2x dluzej to trwa moim zdaniem ;p

aha.. misiu kolorowy. Nie chodzi o pleśń, która to faktycznie pojawia się na wierzchu ziemii a chodzi i zakazenie grzybami korzeni. (Brązowieją wtedy i nie rozwijają sie poprawnie). Chodzi dokladnie o grzyby z rodzaju Sphytum i sphagnum. Chyba tak to sie pisze ... Poczytaj zrozumiesz ocb i moze doszukasz sie problemu. Kolejny raz podpowiadam: mineral magic w prochu od General hydroponics rozwiązuje sprawe po pierwszej aplikacji. Ale sam musisz ustalić czy to wlasnie to czy sie moze myle- szczerze to życze Ci zebym się mylil. Przez grzybice masz 30% plonu z tego co mogles uzyskac.
    ,, ...Ofiaruje mojej dziewczynie wszystkie kwiaty Holandii... "
    1 0

4. Post #64
    Dziękuję za rady dot. klonowania - przydadzą się na przyszłość, ale na razie nie mam zamiaru się w to bawić.
    Po tym grow jak wcześniej wspomniałem chcę powrócić do starych dobrych automatów (tym razem 6 roślin).

Cytat Zamieszczone przez Radoskór Zobacz posta
    Zgadzam się z tym co napisał Ted wyżej i raczej po raz kolejny nie zobaczymy u Lancera grubych pałek. Szkoda.
    Dlatego tak uważasz? Żebyś się nie zdziwił kolego bo roślinki idą wzorowo - obserwuję kwiaty i z indic jestem zadowolony. Sativy.. wiadomo, potrzebują więcej czasu i będą troszkę luźniejsze. Ale jak nie będzie dużych problemów to myślę, że wynik zaskoczy nawet sceptyków.
    0 0

5. Post #65
    Ja tam licze ze nie mam racji i tak jak piszesz sa to niedobory a raczej pozostalosci po nich. Jesli idą ladnie i listki sie nie skrecają ani nie zółkną na nowych szczytach to raczej nie masz grzyba. Mają być tęgie pały. Powycinaj od spodu. Zostaw glowne szczyty i bedzie pierdolniecie !!
    PS. Nie zniechecaj się do klonów jak Ci raz wyjdą nie bedziesz chcial robic inaczej ;p
    0 0

6. Post #66
    Cytat Zamieszczone przez Miś Ted Zobacz posta
    Ja tam licze ze nie mam racji i tak jak piszesz sa to niedobory a raczej pozostalosci po nich. Jesli idą ladnie i listki sie nie skrecają ani nie zółkną na nowych szczytach to raczej nie masz grzyba. Mają być tęgie pały. Powycinaj od spodu. Zostaw glowne szczyty i bedzie pierdolniecie !!
    PS. Nie zniechecaj się do klonów jak Ci raz wyjdą nie bedziesz chcial robic inaczej ;p
    Może jak ziomek będzie robić out i się zgodzi to ściągnę sobie z jego krzewów kilka klonów.
    Grzyb to na pewno nie jest. Nowe szczyty idą wzorowo. Właśnie zastanawiam się czy robić coś na wzór lizakowania albo po prostu wycięcie wszystkiego spod spódniczek aby moc szła tylko w górę. Asahi bym im zafundował po tej depilacji, tylko różne krążą opinie o używaniu tego preparatu w czasie kwitnienia.
    0 0

7. Post #67
    Tnij te spody sie stresem nie przejmuj. To jest podstawa srogich pal. Juz poznawo na asahi. ale jesli dostaly na indukcji jakas dawke albo chociaz na koniec wega to ono w nich jeszcze siedzi takze spokojnie.. sa jakby stresopancerne ;p
    1 0

8. Post #68
    Od kiedy to Asahi "siedzi" w roślinie ponad 24h? Odsyłam do lektur 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

Ale z doświadczenia wiem jaki popcorn i tak z dołu wyrasta. Juanity niemalże zatopiły spód, więc jutro podczas ciemni powycinam. Lepiej teraz niż robić to w okresie puchnięcia kwiatków.
    0 0

9. Post #69
    Miałem na myśli to że zabezpiecza rośline przed stresem na dłużej, a przez slowko "siedzi" na pewno nie mialem na mysli okresu karencji, może zle sie wyrazilem. i'm so sorry

Im szybciej wytniesz tym wiecej energii pojdzie w gorne partie. Potem kazdego wypierdka ktory Ci wypusci na dole urywaj czy tam ucinaj. Dbaj o to po prostu zeby na spodach nic sie nie pojawialo.
    1 0

10. Post #70
    W następnej uprawie użyj biotabsów w 50% dawce - nie pożałujesz. Krzaki rosną bezproblemowo.
    0 0

11. Post #71
    W następnej uprawie użyj biotabsów w 50% dawce - nie pożałujesz. Krzaki rosną bezproblemowo.
    To jest uprawa pod LED w specjalnie słabej glebie. A te Biotabsy źle mi się kojarzą. Może kiedyś jak zainwestuję w COB`y.
    0 0

12. Post #72
    Ty w kazdym poscie na kazdym forum tylko biotabsy reklamujesz ? 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    I know that people talk about me I hear it everyday
    But I can prove you wrong cos I'm right first time
    Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
    Bring on the girls
    Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse
    1 0

13. Post #73
    Pierwszy raz ich używam i się zajarałem ich zajebistoscią. Krzaki zielone jak ......., malenka na innych nawozach chorowała, dałem biotabs odrazu ożyła. I używam takiej samej lampy jak ty Lancer, więc nie peniaj, odrzuć złe skojarzenia i idź po wydeptanej ścieżce przez innych growerów.
    0 0

14. Post #74
    [...] odrzuć złe skojarzenia i idź po wydeptanej ścieżce przez innych growerów.
    ...zwłaszcza tych, którzy mają nabite 22 posty i nie wiedzą dokładnie do czego służą BioTabs`y 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Wstaw fotorelację to zobaczymy jak tam roślinki się trzymają pod tym cudownym specyfikiem. Szkoda tylko, że wiele osób nie umie uprawiać i upiernicza krzaki przy nieumiejętnym dawkowaniu wspaniałego BioTabs`a. Trzeba by ich naumić, więc rozsyłaj dalej tą radosną nowinę ziom 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    5 0

15. Post #75
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    ...zwłaszcza tych, którzy mają nabite 22 posty i nie wiedzą dokładnie do czego służą BioTabs`y 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Wstaw fotorelację to zobaczymy jak tam roślinki się trzymają pod tym cudownym specyfikiem. Szkoda tylko, że wiele osób nie umie uprawiać i upiernicza krzaki przy nieumiejętnym dawkowaniu wspaniałego BioTabs`a. Trzeba by ich naumić, więc rozsyłaj dalej tą radosną nowinę ziom 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Dziekuje 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] ja tak w twarz nie potrafilem
    Bring on the girls
    3 0

16. Post #76
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    Weź choć raz zbierz z pół grama z wata a potem oceniaj kumatość czyjąś po ilość postów. Na razie nie jesteś wstanie za każdym razem, nie mieć żółtych liści na vegu. Odbijam ekspercie.
    1 0

17. Post #77
    Weź choć raz zbierz z pół grama z wata a potem oceniaj kumatość czyjąś po ilość postów. Na razie nie jesteś wstanie za każdym razem, nie mieć żółtych liści na vegu. Odbijam ekspercie.
    Słowa "pierwszy raz ich używam" (biotabsów), "dałem biotabs i od razu odżyła" świadczą albo o boskiej mocy tego specyfiku i przywracaniu zmarłych do życia, albo o bardzo ubogiej wiedzy na temat uprawy. Patrząc po ilości postów zgadnij co obstawiam. Ale co ja tam wiem..

Dlatego piszę, rozsyłaj wszystkim info podania BioTabs`ów niezależnie czy mają popalone rośliny, czy niedobory, czy korzenie gniją lub znajduje się pleśń w glebie. Wtedy każdy będzie zbierał nawet 2g/W i będą używać go do wszystkiego. Sam bym chętnie zobaczył czy BioTabs`y nadają się zamiast cukru do herbaty albo zamiast śmietanki do kawy.

Zakończmy ten głupi offtop bo nie ma co się spinać. Może przy któreś z następnych upraw powołam się na BioTabs`y i zobaczymy co potrafią 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

18. Post #78
    Bio Tabsy to takie tabsy z ekstraktem z sasafrasu uprawianego organicznie ?? 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Bring on the girls
    0 0

19. Post #79
    Jeba... biotabsy. Tego trzeba naprawde umiec uzywac i sie znac z roslinami dobrze. Pokaz no misiu kolorowy jak tam Ci idzie
    1 0

20. Post #80
    Cytat Zamieszczone przez Miś Ted Zobacz posta
    Jeba... biotabsy. Tego trzeba naprawde umiec uzywac i sie znac z roslinami dobrze. Pokaz no misiu kolorowy jak tam Ci idzie
    W Poniedziałek miał być spóźniony UP, ale w związku z tym, że w tym tygodniu mam napięty harmonogram to postaram się coś koło Piątku zarzucić nowymi foteczkami.
    Na pocieszenie taki oto obrazek..

1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]-chowaj-ziola-krzyzowcy-jada-tylko-swiatowid-moze-mnie-sadzic.jpg

1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl