Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 117
  1. Post #1

1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

Więcej powierzchni, więcej mocy, więcej roślin czyli:

Medycznych konopi uprawa kolejna..

Witajcie w mojej kolejnej fotorelacji indoor. Tym razem jeszcze lepsze warunki sprawią jeszcze więcej przyjemności. Zmieniam boxy i moc (a także typ) oświetlenia jak rękawiczki - z uprawy na uprawę ciągle coś nowego.. Ale jedno pozostało po raz kolejny nie zmienione - rośliny o działaniu typowo medycznym.

Tym razem zagościły u mnie 4 odmiany typowo medyczne (proporcja THC:CBD bardzo zbliżona) z czego połowa to 100% sativy, a druga połowa to indice. Dodatkowo postanowiłem spróbować sił z legendarną odmianą Amnezia Haze, która także posiada właściwości medyczne. Mam nadzieję, że jej ogromna moc mnie nie zniechęci do szukania kolejnych propozycji mocniej odurzających.

NASIONA
    1x Amnezia Haze (Royal Queen Seeds),
    2x Juanita La Lagrimosa (Reggae Seeds),
    2x Pineappe Kush (Royal Queen Seeds)

WYJŚCIE Z ZIEMI
    JLL i PK: 30 Październik 2016r.
    AH: 01 Listopad 2016r.

GROWBOX
    Własnej roboty szafa o wymiarach: 67x45.5cm, 140cm wysokości (0.30m2).
    Relację z budowy szafy możecie znaleźć tutaj

OŚWIETLENIE
    2 panele FireFlyLed 70W
    Ustawione barwy na weg: 5-3-0, 5-4-0, 5-5-0 | na flo: 5-5-5

WENTYLACJA
    Wlot: wentylator komputerowy 120mm (płynnie regulowany).
    Wylot: wentylator kanałowy Black Orchid fi 125 TURBO 240m3/h (płynnie regulowany).
    Mieszający: Advanced Star Eco Fan 4W na klipsie.

DONICZKI
    4x kwadratowe 5l.
    1x okrągła 5l.

ZIEMIA
    Typowa pod LED`y mieszanka Light Mix (BioBizz oraz resztki Plagron`a).

PREPARATY/NAWOZY
    Biohumus [raczej nie będzie potrzebny, ale kto wie..],
    Bio-Bloom (BioBizz),
    Bio-Heaven (BioBizz),
    Top-Max (BioBizz),
    SuperVit (Hesi),
    Canna Cure (Canna),
    Asahi SL,
    VooDoo Juice (Advanced Nutries),
    Finisher (Advanced Nutries),
    Lemon Kick (Plagron)*

TRENING
    Tym razem będę bazować na toppingu lub FIM`ie. Raczej będę stronić od LST bo mam dużo wysokości a szerokości już niezbyt (i tak roślinki będą się krzaczyć pod tym oświetleniem). Ewentualnie pomyślę o defoliacji na kwitnieniu (jak ZIELONA zalecała).

MIERNIKI
    Stacja pogody, pH-metr od GHE, oraz już wcześniej wspomiany Lemon Kick do zbijania pH.

FILTR
    Prima Klima 180-240m3/h fi 125

PLANOWANY UPDATE
    Tym razem będę pilnował aby regularnie odświeżać fotorelację gdy tylko będzie widoczny progres.

ALBUM ZDJĘĆ
    Wszystkie zdjęcia z całej uprawy znajdziecie TUTAJ

ZDJĘCIA

Zdjęcia z dzisiaj:

Roślinki rozwijają się pozytywnie, chociaż nie wiem czy nie powinny być nieco większe. Tak czy inaczej z dnia na dzień widzę ogromną różnicę.
    Na razie nie posiadam nawilżacza, więc robię regularne opryski z CannaCure i SuperVit - dla odżywienia roślinek, oraz z obawy przed pasożytami bo kilka muszek ostatnio zauważyłem.

Oby tym razem plon był bardziej owocny niż poprzedni. Zamiar jest taki, aby nie przedłużać po raz kolejny uprawy do kolosalnego terminu i ściąć Amnezie Haze przy 40-50% dojrzałości. Dlaczego? A bo ta odmiana naprawdę bardzo długo kwitnie. Zresztą jej moc by mnie sponiewierała jak nigdy, a takiego działania nie lubię. I tak temat z średnią dojrzałością będzie mocny, więc spodziewam się go jeszcze posiadać przez kolejne 2 uprawy 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

Moje wcześniejsze zakończone fotorelacje:
    Green-O-Matic - PCBox 0.06m2
    Auto AK MUTANT - PCBox 0.06m2
    AK472 - BassBox 0.06m2
    2x CBD Blue Shark - BassBox 0.12m2
    Auto Bubble + Auto Kali Mist - PCBox 0.11m2
    2x ComPassion - BassBox 0.12m2

Zapraszam więc do zaglądania, komentowania i wspierania w tym projekcie.

...

Przeczytaj o tym więcej:

1 0

2. Post #2
    super projekt, daj Boże żeby przed 100 nym dniem się wyrobił1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] pozdro
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    2 0

3. Post #3
    będzie genialnie, lookam zawsze 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

4. Post #4
    Dzięki 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Pierwsi obserwatorzy w kilka chwil heh
    Jeszcze zapomniałem o informacji odnośnie rozmieszczenia..
    A więc tak: w okrągłej donicy rośnie Amnezia Haze, dwie przednie to Pineapple Kush, a dwie z tyłu Luanita La Lagrimosa.
    0 0

5. Post #5
    zrób koniecznie tak jak masz te dni w tej odjazdowej tabelce to zeby na podobnym looku były nazwy kwiatków xD
    1 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Paweł Wąski Zobacz posta
    zrób koniecznie tak jak masz te dni w tej odjazdowej tabelce to zeby na podobnym looku były nazwy kwiatków xD
    Przecież tam nie ma 30 roślin tylko 5 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Z czego w okrągłej doniczce (tylko jedna jest taka) rośnie Amnezia Haze. Ale zobaczę, może coś ogarnę tylko muszę pogadać z moim grafikiem hehe
    Ewentualnie w Paincie będę przy roślinie dawał nazwę.
    0 0

7. Post #7
    jak robisz oprysk z super vit to w jakich proporcjach mieszasz z woda?
    "...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
    0 0

8. Post #8
    Ooo prosze prosze, ktoś w końcu ma Pineapple Kush, a ja sporo o tej odmianie szukałem ostatnio i nic. Interesuje mnie wszystko L4nceR 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Na teraz np. to jak ona stoi z zapachem ?
    pasjonat
    0 0

9. Post #9
    Lamce4 wow co robi 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]zobaczysz moj nowy projekt 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

10. Post #10
    SuperVit te same proporcje co na opakowaniu

Zrób koniecznie i będzie profeska z tymi opisami - nie ważne czy 1 czy 20 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] liczy się końcowy super pro outlook 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    0 0

11. Post #11
    L4nceR odpisywac nie nadazy tak go pytaniami zasypali 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Paweł Wąski Zobacz posta
    SuperVit te same proporcje co na opakowaniu
    to 1 kropla na 4,5 litra wody to starczy mi na 3 uprawy in door 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

12. Post #12

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez Fubar Zobacz posta
    Ooo prosze prosze, ktoś w końcu ma Pineapple Kush, a ja sporo o tej odmianie szukałem ostatnio i nic. Interesuje mnie wszystko L4nceR 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Na teraz np. to jak ona stoi z zapachem ?
    Dobrze że pytasz.. Od 3 dni już pachnie w pokoju.. Nie chcę na razie filtra zużywać, więc postawiłem na AirWick taki automatyczny co ok. kwadransa psika. Wszystkie oprócz Amnezji lekko pachną. Jak się wchodzi to od razu wiadomo o co biega 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Nie wiem co to będzie za miesiąc czy podczas kwitnienia, ale domyślam się, że jak filtr sobie nie poradzi to całe osiedle dowie się o moim hobby 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Jak miałem 2 CBD Blue Shark`i bez filtra to tak ostro waliły, że sąsiad z góry czuł na balkonie 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Na szczęście nie zlokalizował dokładnego źródła zapachu 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

W razie czego możesz zadawać pytania na bierząco np. PW czy tutaj. Lubię pomagać, a samych listów związanych z problemami i doradzaniem mam prawie tysiąc w skrzynce 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Będę musiał ją za niedługo opróżnić 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

SuperVit dałem 2 krople na 5l. wody (BobBudowniczy tyle dawał i ja wcześniej też). Z tego baniaczka 5-litrowego odlałem 0.5l. do spryskiwacza i dodałem CannaCure. To chyba najlepsze rozwiązanie. Reszta wody służy mi do podlewania krzaczków.
    Efekty zwłaszcza po ostatnich zdjęciach widać.
    1 0

14. Post #14
    ja jeszcze nigdy nie robilem oprysku z super vit i nie wiwm jakie sa efekty ale teraz na pewno przetestuje...jak czesto robisz oprysk?
    0 0

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez Master! Zobacz posta
    ja jeszcze nigdy nie robilem oprysku z super vit i nie wiwm jakie sa efekty ale teraz na pewno przetestuje...jak czesto robisz oprysk?
    Ogólnie oprysk robię codziennie, bo witaminy wchłaniają się przez liście prawie natychmiast. CannaCure jest organiczny, więc też nie powinien wywoływać problemów.
    Tak często ponieważ wszystkie 3 sativy mają takie twarde, szorstkie listki. Pewnie przez słabą wilgotność (40-50% bo większej nie dam rady). Obydwie JLL mają przebarwienia na niektórych - domyślam się, że przez pasożyty, ale nie jestem przekonany. Widać to na zdjęciach. Cały czas obserwuję czy coś się nie dzieje.
    0 0

16. Post #16
    Zajebisty projekt *__*
    kibicuje ! 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

17. Post #17
    jeszcze palenie nie doschło po poprzednim grow a tu już następny i to w 19 dniu, elegancko
    widzę że nie marnujesz czasu 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    również jestem ciekawy tego pinneapple kush, powodzenia życzę i trzymam kciuki 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

18. Post #18
    ojjj będę zaglądał 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    poczytalem posty i aż przypomniałem sobie ze gdzies w szafce mam supervit 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] czas go odkurzyć i skorzystać 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

19. Post #19
    Pięknie to wygląda, L4nceR rób filtr kurde żeby przypału nie było :P Będe bacznie obserwował!
    0 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez Swiezaczek Zobacz posta
    jeszcze palenie nie doschło po poprzednim grow a tu już następny i to w 19 dniu, elegancko
    widzę że nie marnujesz czasu 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    również jestem ciekawy tego pinneapple kush, powodzenia życzę i trzymam kciuki 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    No tak bo pestki w easy plugs`ach jak już pokazały łebki to za jakieś 2-3 dni ścinka ComPassion`ów i wrzucenie nowych roślinek do docelowych donic, więc mam uprawę po uprawie 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

Na obu JLL zauważyłem, że od wnętrza palców największych liści zielony pigment jakby zanika.. Nie wiem czy to wina genów (bo tylko te dwie mają tak) czy 2 krople SuperVit w oprysku oraz doglebowo to za dużo. Ale chyba druga opcja odpada, bo Pineapple Kush`e mają piękną barwę i listki są normalne.

Chcę wentylator mieszający umieścić jakoś na ziemi, a do rurki na ściance na "wieszaku" wieszać wilgotny ręcznik w celu poprawy wilgotności. Wtedy oprysków nie musiałbym robić tak często.

Jutro na części roślin przeprowadzę FIM, na reszcie Topping. Z odciętych 2 szczytów (prawdopodobnie z Pineapple Kush) chciałbym zrobić klony w doniczkach z puszek po piwie, aby się nie zmarnowały. Zresztą nie wiem czy się przyjmą, korzenie rozwiną. Zawsze to dodatkowe doświadczenie z klonami.

Tylko tutaj pytanie: mam dawno już zakupiony ATA RootFast - czy da radę go użyć do klonów jeszcze przed wsadzeniem do gleby? Tzn. końcówkę łodygi zamoczyć w kubeczku z wodą i z jakąś małą dawką tego preparatu i poczekać, aż zaczną się korzenie tworzyć? I wtedy do gleby. Po prostu nie chcę kupować specjalnego preparatu bo i tak całą szafę mam zapełnioną już nimi, a być może się zniechęcę do klonów i po co to ma znów leżeć.
    Byłbym wdzięczny za odpowiedź na ten temat.

Po przeprowadzeniu zabiegu wrzucę UP`a! Oby nie przedłużył się do Wtorku 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

--- Dodano ---

BobBudowniczy, cieszę się że znów jesteś i wróciłeś do gry 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Miło mi będzie jak będziesz także zaglądać hehe
    0 0

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl