Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. Post #1
    Gość

Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Easy Plant XXL Automatic (Fem)

1. Pochodzenie i odmiany nasion: THC-THC.pl

2. Charakterystyka spota:

3. Planowane nawozy:
    -skorupki od jajek,
    -mocz,
    -biohomus.

4. Planowany trening: LST

5. Która to moja uprawa: Pierwsza (kiedyś trzeba zacząć Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3 )

6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:
    Raz albo dwa razy w tygodniu, jak będzie coś ciekawego.

Zdjęcia

5. Uwagi:
    1. Na ostatnim zdjęciu widać że jeden z listków jest lekko biały, jeśli ktoś wie dlaczego to można pisać w tym temacie.
    Myślę że dałem troszkę zbyt dużo wody i jest już lepiej.
    2. Ziemia ma pH 5.5-6.5 z E. Leclerc.
    3. Nasionka wykiełkowały 31-05-2013, a wyszły z ziemi dzień póżniej.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Gość
    Kolejne foty:

Niestety roślinka z białą końcówką dokonała swego żywotu, bo jeden z moich domowników dość obficie ją podlał Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3

Dzisiaj kupiłem Biohomusa Forte i przesadziłem większą pannę do butelki i za około tydzień będę dawał na spota.

Komentować Ziomeczki
    0 0

3. Post #3
    To czekam na fotki po przesadzeniu Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3
    0 0

4. Post #4
    moja dobra rada doniczka zwlaszcza na poczatku nie powinna przepuszczac swiatla korzenie tego nie lubia i jak dojda do scianek zachamuje wzrost doradzal bym dodanie dolomitu do ziemi by unormowac ph choc roslinnki maja ladny kolor pozdrawiam

a nie rozumiem dla czego w nawozach napisales mocz i skorupki jaj dolomit jest 100 razy lepszy i bardzo tani a mocz to chyba na odstraszenie na spota? pozdro i z fartem
    0 0

5. Post #5
    Gość
    Jeśli chodzi o przezroczystość doniczek, to gdzieś o tym czytałem i chyba faktycznie zakleję doniczkę taśmą ;)
    Tu jest link o moczu: https://forum.nasionakonopi.pl/159,na...ako-nawoz.html, ale myślę że będę bardziej korzystał z niego [moczu] do odstraszania, a nawoził będę jak już mówiłem Biohomusem Forte. Ostatnio kupiłem jeszcze HomusBio plus z odchodów dżdżownic i myślę, że to wystarczy ale jakby co kupię jeszcze ten dolomit Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3
    0 0

6. Post #6
    Testowałem doniczki przezroczyste i oficjalnie stwierdzam że gdy korzenie dojdą do ścianek końcówki liści zaczynają usychać i roślina staje w miejscu. Moszesz obkleić folią aluminiową, będzie to bardziej pewne rozwiązanie Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3 Z nawozów tych co wymieniłeś to te na pewno na WEG wystarczą. Dolomit to nie nawóz tylko on stabilizuje pH do neutralnego. Jeśli nie masz miernika pH to użyj dolomitu, a jeśli nie chcesz mieć problemów z niedoborami to azofoska + możesz nabyć Asahi SL którego na pewno nie pożałujesz bo odbije się bardzo korzystnie na plonie jak i na kondycji roślin.
    Powodzenia.
    Sadzić, palić, propagować xD
    0 0

7. Post #7
    dobra strona to haszysz.com i dzial wiki wszystko jest opisane tak jak przy kielkowaniu robi sie to w ciemnosci aby korzenie nie byly wystawione na slonce czy swiatlo a dokladnie kielek (korzonek) pozdrawiam bede odwiedzal i pomagal jak moge sam mam 13 roslinek i kazda hoduje w inny sposob w ten sposob chce sie jak najwiecej nauczyc w teori mysle ze jestem oczytany wszystkie tamaty na haszysz.com i innych forach studiowalem plus zwykla literarture i niedobory pozdrawiam ciesze sie ze moge w jakis sposob dac dobra rade

i dodam jeszcze jak na innych fotorelacjach tego forum o zainwestowanie 20 zl na mikoryze swietny srodek sprawia ze korzenie sa o 100x wieksze grzyby rozkladaja zwiazki na bardziej przyswajalne dla rosliny i zapobiegaja rozwoju innego grzyba gdyz zajmuja cala powierzchnie korzenia malo ludzi to stosuje a jest to lepsze niz jakikolwiek ukorzeniacz po zastosowaniu na 6 roslinach dodalem do wszystkich znacznie lepiej znosi roslina kaprysna pogode pozdro i z farcikiem
    0 0

8. Post #8
    Gość
    Wiem, całość z działu outdoor na wiki haszysz już przeczytałem i gdyby nie tamta stronka, to nawet wykiełkować nie dałbym rady Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3 Dzięki zapomoc,bo napewno się przyda. Pozdro
    0 0

9. Post #9
    Gość
    Dzień 11

Większa:

i mniejsza:

Nie są może zbyt małe?
    0 0

10. Post #10
    Moje były podobne w tym wieku, śłońce je pociągnie.
    0 0

11. Post #11
    Nie martw sie, moim stykło dziś 10 dni od momentu wyjścia z ziemi i są tej samej wielkości. Dopiero od Wczoraj dość dobrze świeci na nie słońce i widać, że dobrze się rozwijają.
    0 0

12. Post #12
    no zmiana pogody jest widoczna na roslinach ale od jutra znow nie za pieknie ma bycEasy Plant XXL Automatic (Fem) x3
    0 0

13. Post #13
    Gość
    Dzień 15
    Przesadziłem wszystko na outdoor, ale większa roślinka chyba się zestresowała i przez ostatni dzień w ogóle nie urosła,
    przez co ta mniejsza przerosła większą i zamieniły się miejscami.

0 0

14. Post #14
    ładna , pomału możesz nawóz lać
    0 0

15. Post #15
    Gość
    28 dzień
    Miałem małą przerwę, z powodu awarii komputera, więc nie było fotek, ale już wszystko OK.
    Przez kilka dni było duużo deszczu, więc trochę bałem się o roślinki.
    Jedna w tym okresie mocno urosła, druga została trochę poturbowana.
    W między czasie dałem też pierwszy raz Biohomusa (dałem maksymalną dawkę).
    Jedna roślinka zatrzymała się w rozwoju i pożółkniały jej liście ;? myślę że to do deszczu, ale piszcie swoje propozycje Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3

Pozdro ziomeczki!
    0 0

16. Post #16
    slabiutko jak na 28 dzien ..
    0 0

17. Post #17
    Gość
    Krótko mówiąc PRZEJEBANE...
    Jadę na spota z uśmiechem na twarzy patrze, ktoś zajebał planty ;/
    Jutro zostawię karteczkę z nickiem i nazwą forum i może dostanę od ziomeczka kilka gram.
    Myślicie, że gdyby za tydzień zasadził jakiegoś automata (piszcie propozycje odmian) to zdążyłby urosnąć?
    0 0

18. Post #18
    Na lajciku proponuje ak47 Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3
    0 0

19. Post #19
    Gość
    każdy automat ci jeszcze dojdzie,śmiało coś sadź,ale spota zmień,bo znowu ktoś zapierdoli
    0 0

20. Post #20
    Gość
    To mnie pocieszyliście trochę ziomeczki Easy Plant XXL Automatic (Fem) x3
    Może ziomuś okaże się spoczko i da kilka gram.
    Albo nie wróci już na spota i nie zobaczy karteczki.
    Roślinki od ostatniej foty stały co najmniej 2x większe, więc szkoda gdyby zjarał wszystko sam ;/
    Nową odmianą jaką przed chwilą zamówiłem będzie White Russian x Ak47 Automatic Feminizowane z thc-thc.pl
    Jak dostanę pestki i wyjdą z ziemi to założę nową fotorelacje i może tym razem się uda.
    I już mam upatrzonego takiego spota, że nikt go nie znajdzie ;)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl