Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52
  1. Post #1

6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar

Witam Wszystkich !

Za moim oknem Wiosna na pełnej pizdzie , wiec nie ma na co czekac poprowadze dla was fotorelke z kilku odmian napewno będą tez foty z innych spotów gdzie będzie wiele wiecej krzaczków wiec zapraszam do odwiedzania . 6/6 pestek wykiełkowało czyli są godne polecenia ;)

-> Nawóz na WEG <- Purin d'ORTIES
    -> Nawóz na FLO <- KB

1.Purple Kush - Buddha Seeds -- 100% fiolet
    2.Black Jack x AK47 - Hidden Garden's
    3.Black Jack x Auto Mazar - Hidden Garden's
    4.Ivory Ice - VirusSeeds
    5.Nanuki - VirusSeeds
    6.Pandora x AK47 - VirusSeeds

6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar

Dzien 8

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    powodzenia z fartem zapowiada sie ciekawie !!
    ''Kto nie ryzykuje szampana nie pije ''
    0 0

3. Post #3
    Pięknie wszystko wygląda na razie 6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar Piąteczka mistrzu 6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar
    Świeżak ;)
    0 0

4. Post #4
    Fajnie sie zapowiada, na pewno bede obserwowal.Mam pytanie do ciebie,bedziesz roslinki przesadzal do gleby,czy do wiekszych donic docelowych juz na spocie?
    0 0

5. Post #5
    roslinki będą w doniczkach 1,2 L bo wiekszych nie umiałem dostac . po za tym mieszkam w miescie i nie chce biegac z łopatą i workami z ziemią . krzaczki sadze tak zeby mi sie nie nudziło . a konkretne spoty będe wklejał w sezonie ;)
    0 0

6. Post #6
    Git lecisz Ziomuś :P Powodzenia i z Fartem Bez Przypału 6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar
    0 0

7. Post #7
    o przypał sie nie boje , prędziej zeby kros krzaków nie zajebał ;)
    0 0

8. Post #8
    6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar Git git :P Kiedy UP ? bo pewnie zerknę 6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar
    0 0

9. Post #9
    Dzis zrobiłem te ostatnie fotki ;) w tym tygodniu będzie UP jak juz będą na spocie ;) mysle ze w czwartek ;)
    0 0

10. Post #10
    ok 6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar ale nie małe troszkę jak na 8 dni ?
    0 0

11. Post #11
    czy ja wiem . wyglądają okey , one są od wyjsca z ziemi cały czas za oknem , ale jak widac nie są wyciągnięte ;)
    0 0

12. Post #12
    Ładnie się zapowiada ,czekam na aktualizację ,życzę samych damek i z fartem do końca pozdro. 6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar
    0 0

13. Post #13
    Wszystkie nasiona FEM wiec muszą byc damki . heehee
    0 0

14. Post #14

15. Post #15
    bedziesz w doniczkach je trzymal czy bezposrednio do ziemi?
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez Buhasz Zobacz posta
    bedziesz w doniczkach je trzymal czy bezposrednio do ziemi?
    Wczesniej o tym wspomniał ;)
    0 0

17. Post #17
    Dzien 13 , nie co małe jak na swój wiek ale to wszystko dlatego ze od kiełka stały na parapecie za oknem gdzie słonce swieciło od 14dopiero do zmierzchu ;) teraz są na spocie jak widac black jack x ak47 cos nie odpowiada , teraz krzaczki są juz na spocie będą miały słoneczko od switu do zmierzchu więc teraz ruszą dupy w góre ;)6 AF FEM Purple Kush , Ivory Ice , Nanuki , Pandora x AK47 , Black Jack x Auto Mazar

0 0

18. Post #18
    ładnie ładnie.. Będę tu zaglądał, łap bucha na zachęte !
    0 0

19. Post #19
    Dzien 21 , zdaje mi sie ze są bardzo małe jak na tyle dni ;/ moze ktos sie wypowie ;) mile widziane komentarze ;)

no i ta która na cos choruje najprawdopodobniej jest to przelanie , od przedaszenia na spota pogoda była do dupy praktycznie wiekszosc czasu padało i było zimno!! teraz pogoda sie poprawiła
    0 0

20. Post #20
    Co do wielkości to raczej i tak nic teraz nie zrobisz, chociaż i tak jeszcze to nie dramat, ważne że mają teraz słońce przez cały czas to powinny ładnie rosnąć, nie wiem czy nie kończy Ci się miejsce w doniczkach
    "Wszystko co umieszczam na tym forum jest wytworem mojej wyobraźni i nie ma żadnego związku z rzeczywistością"
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl