Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

Auto Mazar x3 REG

nasiona marihuany, nasiona konopi
    WITAM
    To moja pierwsza fotorelacja ale nie uprawa. Auto Mazar  x3 REG

Nasiona:3x Auto mazar od F2seeds.fr.pl
    Spot Sprawdzony i pewny Auto Mazar  x3 REG
    Nawozy Biohumus,florovit,azofoska,dolomit plankton k,melasa.
    Ziemia z biedronki
    Trening
    LST

Rosliny został wysadzone do doniczek 6L,tutaj zdjecie z 20maja około 14 dzien zycia,w czerwonym wiaderku 2x AF mazar reg a po lewej w bialej donicy 1x mazar, tam dalej w donicy passionxgold rush i reszta roslin w ziemi sezonowe ale nie przeprowadze z nich fotorelki chyba ze po scince bo mam sporo zdjeć Auto Mazar  x3 REG
    [IMG]Auto Mazar  x3 REG

Tydzien pozniej rosliny sie okresliy 2 meskie w wiaderku.... i panienka w donicy Auto Mazar  x3 REG
    Auto Mazar  x3 REG

Po 2 tygodniach nie odwiedzania spota z powodu pilnego wyjazdu zastalem kwitnącą panne Auto Mazar  x3 REG [IMG]Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG

23 czerwiec, przenioslem panne w miejsce w ktorym będzie miala od rana do wieczora slonce Auto Mazar  x3 REG I podlalem 150% zalecanej dawki planktonu k i podsypale troche plantonu S.

Auto Mazar  x3 REG

1 lipiec AF mazar zaczol szybciej kwitnac i rozwijac kwiaty po podaniu nawozu i bardzo mnie to cieszy Auto Mazar  x3 REG Podsypalem lekko dolomitem bo podlewam wodą z pobliskiego stawu wiec dolomit napewno nie zaszkodzi. Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG

15 lipiec postanowilem odlozyc nawozy i podlewac samą wodą z melasa dla jak najlepszego smaku rosliny z powodow oczywistych ze nie będe się trul tylko dlatego zeby miec pare G wiecej. Auto Mazar  x3 REG
    Auto Mazar  x3 REG Topki Auto Mazar  x3 REG

Głowny top z bliska Auto Mazar  x3 REG Smakowicie wygląda a jeszcze lepiej pachnie Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG 24 lipiec, widac ze po odstawieniu nawozow roslina zaczela pobierac składniki odżywcze z lisci i wlasnie oto mi chodzilo zeby nie koniecznie bardzo spuchla ale zachowala orginalny owocowy zapach i bardzo dobry smak bo juz mialem okazje palic mazara tylko przesadzilem z nawozami i smakowal chujowo. Tutaj zdjecia: Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG Nie bylo mnie tam tydzien więc jutro planuje pojechac z lupą na spota i sprawdzic trichomy i chyba ją ciachne jak bedzie polowa mlecznych bo nie zalezy mi na mocnej fazie tylko bardziej na codzienne palenie Auto Mazar  x3 REG

Komentarze i pytania mile widziane. Dzięki i pozdrawiam, jutro dodam Upa jak będzie kosa Auto Mazar  x3 REG

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    HARVEST

1x mazar został scięty.Tutaj macie kilka zdjęć przed kosą. Auto Mazar  x3 REG Auto Mazar  x3 REG
    Auto Mazar  x3 REG

Auto Mazar  x3 REG Jak macie jakieś pytanie to chętnie podziele się swoim doświadczeniem. Pozdrawiam
    Mozna przeniesc do zakonczonych.
    0 0

3. Post #3
    bardzo fajnie wyszedl automacik, nie masz co narzekac. Plesni za bardzo nie widac to jest dobrze
    0 0

4. Post #4
    jaki plon z mazara ?
    0 0

5. Post #5
    30g zbitego materiału.
    0 0

6. Post #6
    30g z takiego krzaczka? chyba z liscmi warzyles Auto Mazar  x3 REG albo mokre Auto Mazar  x3 REG
    0 0

7. Post #7
    Masz racje,wazylem jak bylo lekko mokrawe,w dodatku doliczylem sample wczesniej scięte,jakies 7g.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl