Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Jak Podlaczyc zarówke HPS?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam chce wam pokazac moja zarówke 400w Chcialbym aby ktos mi udzielił rady jak ja w prosty sposob podlaczyc do pradu zeby swiecila bo ja sie chyba nie podłacza w taki sam sposob jak zarówki codziennego uzytku . jesli by bylo mozna to prosze o zdj na ktorych bylo by to wyjasnione w punktach Jak Podlaczyc zarówke HPS?
  Załączone obrazki

  Przeczytaj o tym więcej:

   0 0

  • Post #2
   Gość
   Jak Podlaczyc zarówke HPS?

   1-zaplonnik
   2-statecznik
   3-kostka
   4-kostka
   5-lampa sodowa

   Kabel koloru niebieskiego to kabel oznaczony literką "L"
   Kabel koloru czarnego to kabel oznaczony literką "N"
   Kabel koloru żóltego to uziemienie.
   Koniec żóltego kabla podlanczamy do blachy odblyśnika jako uziemienie.


   Tu jeszcze dodaje schemat podlączenia lampy HPS dodatkowo z kondensatorem mocy biernej punkt nr. 6, dzięki któremu rachunek za prąd jest mniejszy.

   Jak Podlaczyc zarówke HPS?   Ź/o: #.com
   0 0

  Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

  Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl