Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. Post #1

Prosty schemat podłączenie żarówek

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Chce przedstawić łatwe i tanie podłączenie żarówek np. Philips Tornado

Kupujemy:
    - Jeden zasilacz z wtyczką do gniazdka i zakończeniem drucikami + i -
    - Oprawki ile nam potrzeba (2,4,6,8,10)
    - I kabel w zależności od zapotrzebowania ja na 3 oprawki kupiłem 2m i zostało mi go sporo Prosty schemat podłączenie żarówek płaciłem 1,50zł za metr więc żaden wydatek

Niestety mam już zrobione te oprawki szkoda że wcześniej nie pomyślałem o tym, musiałem korzystać ze zdj. z google

Kropki Brązowe i Niebieskie oznaczają który kolor kabelka gdzie wkładamy

Gdy spojrzymy do wnętrza oprawki widać metalowy prostokącik powiedzmy po prawej stronie, obkręcamy zarówke i w te dziurki wkładamy druciki od kabla, Jeśli mamy ten metalek po prawej to z prawej strony wkładamy brązowy drucik a po lewej niebieski

A w kolejne dwie dziurki wkładamy druciki od zasilacza do gniazdka, nw czemu na zdj. koleś wkładał na skos, ja wkładałem równolegle

Otrzymujemy juz jedną oprawke. Jak wiemy kabel ma dwa końce wieć kolejnym krokiem jest włożenie końcówki tego kabla do następnej oprawki tak samo jak na początku. Zamiast zasilacza wkładamy po prostu kolejny kabel i znowu do następnej oprawki i tak ile razy chcemy. Potem podłączamy pod prad i wszystko działa super. Polecam Prosty schemat podłączenie żarówek

Przeczytaj o tym więcej:

Nie od dziś to palę i będę to robił dalej,
    To ma tysiące zalet i to bez żadnego ale.
    Ziom podaj ognia, podpalę to jak racę
    Nam nie trzeba więcej kasy, tylko więcej THC
    0 0

2. Post #2
    Dobry poradnik tylko z twojego sie cos dowiedzialem :-) Leci Bat

|
    |
    v

http://m.youtube.com/watch?v=zJR3Eg5kh9c
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl