Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Post #1

Domowa doniczka (hodowla w szafce).

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam. Mam zamiar kupić nasiona marysi i zacząć hodować ją w domu w doniczce. Problemem jest miejsce jakie mam do rozdysponowania - jest to 40x40cm. Jaką odmianę polecacie mi kupić, w jakim sklepie (przez internet) i jakie porady w hodowli? Z góry dziękuję za pomoc.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

3. Post #3
    Polecam od siebie lowrydera. Silna roślina i mocna. Trzymam dwie w malutkim boxie i sie jakos mieszcza, a do tego miala fryzjera dwa razy, dwa razy spadly na nia cflki, lst do dnia dzisiejszego co pare dni, czasami bywalo ze dzien w dzień do tego przesadzalem ja chyba trzy razy i zero stresu także fajna odmiana i myślę ze lekko pyknie.
    1 0

4. Post #4
    Dzięki Domowa doniczka (hodowla w szafce).
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl