Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Problem z hps nie działa

witam Kupiłem LAMPĘ HPS 250w i Odblysnik gwint E40 wszystko podłączyłem wtyczkę z oprawka kablem 2 żylowy bez uziemienia odblysnik zamontowanym lampę podłączam a ona nie działa co zrobiłem źle czy potrzebuje jakiegoś zasilacza ? 230v nie starczy?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

3. Post #3
    Nie da się tego jakoś ominąć czy zrobić domowym sposobem ?
    0 0

4. Post #4
    Niestety nie...kolego jak zabierasz sie za takie to poczytaj troche prosze. Chociaz te podstawy zebys wiedzial co w trawie piszczy i nie lal wody prosto z kranu Problem z hps nie działaProblem z hps nie działa
    "...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
    2 0

5. Post #5
    Problem z hps nie działa Problem z hps nie działa Problem z hps nie działa sorry ale musialem Problem z hps nie działa jw musisz kupic jakis zasilacz typowo pod hps
    Jak juz kupisz to uziemienie podepnij
    0 0

6. Post #6
    https://brilum24.pl/pl_PL/p/Stateczn...8lAaApR88P8HAQ czy to wystarczy czy muszę dokupić coś jeszcze
    0 0

7. Post #7
    Problem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działa
    Cytat Zamieszczone przez Master! Zobacz posta
    Niestety nie...kolego jak zabierasz sie za takie to poczytaj troche prosze. Chociaz te podstawy zebys wiedzial co w trawie piszczy i nie lal wody prosto z kranu Problem z hps nie działaProblem z hps nie działa
    0 0

8. Post #8
    Kupiłem zapłon kostki statecznik zamówiłem czy to już wystarczy
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez grower3370 Zobacz posta

poównaj z obrazkami jaki układ masz i życze miłego składania https://forum.nasionakonopi.pl/312,s...html#post38043
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez grower3370 Zobacz posta
    pokaz ten statecznik - bo jesli kupiles polelektroniczny, to nie musisz zaplonnika i kondensatora uzywac. Jesli masz zwykly, bedziesz potrzebowal kondensator mocy biernej, 45uF http://www.tme.eu/pl/details/i660u64...3UUBoC3v_w_wcB

Jak ja to lubie jak ludzie najpierw kupuja, a pozniej pytaja czy to o to chodzi Problem z hps nie działa
    I know that people talk about me I hear it everyday
    But I can prove you wrong cos I'm right first time
    Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
    Bring on the girls
    Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl