Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Problem z hps nie działa

witam Kupiłem LAMPĘ HPS 250w i Odblysnik gwint E40 wszystko podłączyłem wtyczkę z oprawka kablem 2 żylowy bez uziemienia odblysnik zamontowanym lampę podłączam a ona nie działa co zrobiłem źle czy potrzebuje jakiegoś zasilacza ? 230v nie starczy?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

3. Post #3
    Nie da się tego jakoś ominąć czy zrobić domowym sposobem ?
    0 0

4. Post #4
    Niestety nie...kolego jak zabierasz sie za takie to poczytaj troche prosze. Chociaz te podstawy zebys wiedzial co w trawie piszczy i nie lal wody prosto z kranu Problem z hps nie działaProblem z hps nie działa
    "...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
    2 0

5. Post #5
    Problem z hps nie działa Problem z hps nie działa Problem z hps nie działa sorry ale musialem Problem z hps nie działa jw musisz kupic jakis zasilacz typowo pod hps
    Jak juz kupisz to uziemienie podepnij
    0 0

6. Post #6
    https://brilum24.pl/pl_PL/p/Stateczn...8lAaApR88P8HAQ czy to wystarczy czy muszę dokupić coś jeszcze
    0 0

7. Post #7
    Problem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działaProblem z hps nie działa
    Cytat Zamieszczone przez Master! Zobacz posta
    Niestety nie...kolego jak zabierasz sie za takie to poczytaj troche prosze. Chociaz te podstawy zebys wiedzial co w trawie piszczy i nie lal wody prosto z kranu Problem z hps nie działaProblem z hps nie działa
    NADMANGANIAN POTASU (KMNO4)
    0 0

8. Post #8
    Kupiłem zapłon kostki statecznik zamówiłem czy to już wystarczy
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez grower3370 Zobacz posta

poównaj z obrazkami jaki układ masz i życze miłego składania https://forum.nasionakonopi.pl/312,s...html#post38043
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez grower3370 Zobacz posta
    pokaz ten statecznik - bo jesli kupiles polelektroniczny, to nie musisz zaplonnika i kondensatora uzywac. Jesli masz zwykly, bedziesz potrzebowal kondensator mocy biernej, 45uF http://www.tme.eu/pl/details/i660u64...3UUBoC3v_w_wcB

Jak ja to lubie jak ludzie najpierw kupuja, a pozniej pytaja czy to o to chodzi Problem z hps nie działa
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl