Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

Czemu tak wolno rośnie?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema. Mam dwa BlackMaster af fem.

1sza została wsadzona 15.06, obecnie 13.07 ma 10cm. Liście wyglądają dobrze, żadnych przebarwień, jest w 7l doniczce, wcześniej była w małej, przesadzona tydzien temu.

Czemu tak wolno rośnie?Czemu tak wolno rośnie?

2ga: czasowo podobnie, tyle że dłużej kiełkowała i wychodziła, ma 6.5cm
    Czemu tak wolno rośnie?Czemu tak wolno rośnie?

Podlewam je od niedawna, jak narazie jedna mała dawka Biohumusem.
    Co o nich sądzicie, czemu tak słabo im idzie?
    Nasłonecznienie bezpośrednie raczej 3/4 dnia

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Hmm... Co ile je podlewasz wodą i biohumusem ? I sprawdzałeś ile ma ph ta twoja ziemia jak przesadzałeś ?
    0 0

3. Post #3
    W jak małej była wcześniej? Możliwe jest że za długo zwlekałeś z przesadzeniem,dlatego tak wolno rosła bo nie miała miejsca na korzenie.Jeśli mam rację to teraz powinno wszystko wrócić do normy po przesadzeniu.
    0 0

4. Post #4
    mi sie tez wydaje ze za dluga ja trzymales w malej doniczce. Czy jak ja przesadzales to korzenie byly juz dobrze rozwiniete??
    0 0

5. Post #5
    Podlewam co 2-3 dni, różnie, na oko. Doniczki mają dziury duże na dole więc pewnie nie jest przelana? No chyba, że spadnie deszcz to częściej:P
    Ziemia miała ph książkowe, bo była kupna, z lekką dosypką naturalnej w której rosną warzywa z powodzeniem.

grzesiekkk chyba masz racje, bo musiałem wyjechać i powinienem przesadzić, ale ludzie z forum radzili, żeby jak nie mam czasu to ją zostawić w małej, bardzo małej

zajebana była cała korzeniami, także korzeni nie brakujeCzemu tak wolno rośnie? i chyba faktycznie ta mała doniczka zjebała, okaże się niedługo.

Czyli nie zjebałem strasznie? Mimo tego, że to automat to będzie sobie dalej rosła w góre i wielkich efektów ubocznych nie będzie?
    0 0

6. Post #6
    no to sam sobie odpwoiedziales, Jak byla cala korzeniami upchana to jak miala sie rozwijac dalej?? Ja tam ejstem leniwa i po przygodach z malymi doniczkami juz wiecej ich nie uzywam tylko wsadzam od razu do docelowej i nich sie dzieje co chce.

co do tego czy sie ogarni czy nie no to raczej sie ogarnie Czemu tak wolno rośnie? ona juz powinna zaczac kwitnac..
    0 0

7. Post #7
    Ja też nie lubie małych, ale na początku musiałem, bo miałem troche komplikacji:P
    Nie pali mi się więc mam nadzieje, że nie będzie kwitnąć tylko podrośnie do tego 50cm Czemu tak wolno rośnie?
    Jedna w ciągu 8 dni podrosła 5cm więc chyba jest nadzieja:P
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl