Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. Post #1

Automat w doniczce

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema nieznalazłem na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie wiec opisze je tutaj
    wiec mam 3 automaty Auto Passion 2x Hindu Cush
    I czy wyrosna w doniczce 15 litrowej czy to troche zamało ?
    Za pomoc blant.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Tak wyrosną tylko każdy niech będzie osobnej 15l doniczce
    0 0

3. Post #3
    wszystkie 3 chcesz w jednej doniczce???
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

4. Post #4
    W osobnych
    1 doniczka około 15 litrów na 1 roślinke.
    pytam sie czy to nie za mało na 1 roślinke na np Auto Passion
    0 0

5. Post #5
    nie styknie bedzie miała elegancko zadbaj tylko o dobre odprowadzenie wody
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

6. Post #6
    moja roslinka ma juz 2 tygodnie i 3 pieterka duzo lisci w doniczce 0.3l
    moge ja odrazu do 15 litrowki wstawic czy sie nie przyjmie
    oczywiscie 15l doniczka mam zamiar trzymac na dworzu.
    0 0

7. Post #7
    jasne ze możesz a nawet powinieneś juz
    0 0

8. Post #8
    dzieki bo moj znajomy sie przywalił ze powinnienem do troszke wiekszej i tak stopniowo bo coś nie tak będzie.
    a co ty o tym sądzisz Automat w doniczce ?
    0 0

9. Post #9
    automaty najlepiej odrazu dawac do docelowej doniczki jak wykiełkuje ograniczas jej stresu i w af szybko korzenie rosną
    0 0

10. Post #10
    okej czyli przesadzić z z 0,3l do 15 ?

--- Dodano ---

bo moja doniczka ma 0.3l roslinka juz ma z 15 cm
    moge odrazu do 15 litrowej nic nie będzie?
    0 0

11. Post #11
    Gość
    Nic się nie stanie.
    Możesz śmiało przysadzać.
    0 0

12. Post #12
    A czy można posadzić af w 5l wiadrach ?
    0 0

13. Post #13
    Gość
    Raczej nie, tzn. roślina wyrośnie, ale nie licz na duże plony, bo korzenie nie będą mogły się rozwijać i zatrzymają wzrost rośliny.
    Już lepiej daj do ziemi.
    0 0

14. Post #14
    spokojie CI sie rozwiie w 7 litrowej donicy Automat w doniczce)
    POMOGŁEM?? POSTAW BLANTA !!!
    1 0

15. Post #15
    Ok, a jaki efekt na automacie wyjdzie jak mam ja w 2.2 l donicy ? Jakie będa rzeczywiste konsekwencje tego ze nie jest duża donica ?
    0 0

16. Post #16
    Takie, że korzenie nie będą miały miejsca i urośnie Ci mała roślinka niezdolna do utrzymania dużego plonu więc da Ci go mało.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl