Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. Post #1

Ile dni??

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Ile dni trzeba czekać na wyjscie kielka zasadzonego w ziemi?? Ile czasu mu potrzeba na przebicie?? jak wrzucalem kielek do ziemi mial jakies 3 mm
    0 0

2. Post #2
    kazda pestka wychodzi w innym tempie z ziemi,mysle ze od 2-5 dni to max i roslinka juz pnie sie do slonca
    0 0

3. Post #3
    Gość
    7 dni może zając wychodzenie z ziemi, jeśli po tym czasie nie wyjdzie to wiadomo jak postapić Ile dni??
    0 0

4. Post #4
    najpierw jak się wyłoni to (bynajmniej u mnie tak było) pojawią się nasionka wystrzelone w góre na łodygach ale po 2-3 dniach roślinki sobie poradziły ze skorupkami nasionek i pospadały z wyjątkiem jednej to z drobna pomocą została uwolniona od skorupki i odżyła bez problemu
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

5. Post #5
    Lepiej po prostu wykiełkować w wodzie moim zdaniem Ile dni??
    0 0

6. Post #6
    Gość
    od 2 do 7 dni wszystko zalezy od jakosci pestek stadium kielkowania i glebokosci wkopania ich, jesli wylezie ci z ziemi ze skorupka na lisciach pierwotnych telikatnie je usun ;)
    0 0

7. Post #7
    To zależy od fenotypu rośliny.
    0 0

8. Post #8
    zapytam jeżeli chodzi o wkopywanie... czy jak widać delikatnie pestkę parapeciak to źle??...minimalnie czyli szpilka od pineski,
    0 0

9. Post #9
    Gość
    pestka z kielkiem powinna byc pod ziemia okolo 1 cm i sama powinna wyjsc ;)
    0 0

10. Post #10
    A ja włozyłem kiełek 1,2 -1,5 cm do ziemi wczoraj to kiedy tak wyjdzie? dzisiaj jeszcze nie bylo widać myślicie ze jutro albo pojótrze? Ile dni?? Ile dni??Ile dni??Ile dni??Ile dni??Ile dni??Ile dni??Ile dni??Ile dni??

--- Dodano ---

Dzisiaj nadal nie ma :/ odpowie ktoś bo sir martwię ze zjebalem Ile dni??
    "Co twoje to moje a co moje to nie ruszaj "

0 0

11. Post #11
    Gość
    Aleś to Lisu odkopał, złota łopata... Ile dni?? Kiełek może i 3 dni siedzieć pod ziemią, spokojnie. Nie rozgrzebuj nic tylko.
    0 0

12. Post #12
    Jutro mija 3,5 dzień bo 7 mają pk południu sądziłem do ziemi kiełek 1-1,5cm potem 1,5 to 8 maj 2,5 dnia to 9 maj k jutro 3 dni tsk to jak nie wyjdzie to co ? :/
    "Co twoje to moje a co moje to nie ruszaj "

0 0

13. Post #13
    Co do pomysłu kiełkowania metodą na wacik-zdania tu są podzielone.
    My generalnie zalecamy(a zwłaszcza dla osób mniej doświadczonych) "wrzucać" bezpośrednio do ziemi ze względu na fakt, iż przy przenosinach z wacika do ziemi bardzo łatwo(nawet niechcący) kiełek uszkodzić.
    A zatem Instrukcja postępowania:

-Na samym środku doniczki robisz niewielki dołek- wielkości opuszka palca,
    -ziemię podlewasz, nasiono wsadzasz bezpośrednio z paczki
    -delikatnie przysypujesz 4-5mm warstwą ziemi.(powyżej 1cm to już trochę przesada, cała akcja wybicia może trwać długo) Ile dni??

Całość systematycznie zwilżaj, najlepiej opryskiwaczem, by nie naruszyć cieniutkiej warstwy ziemi i nie odsłonić nasionka.

Przy zastosowaniu tej metody i dobrych nasionach kiełkowalność ok 90-95%!

Powodzenia! :harvest:
    0 0

14. Post #14
    GROWPLANET nie ma to jak fachowe doradztwo growshopu jak uprawiać gandzie. Jebnicie sie w łeb i wykasujcie posty bo jak ktos kto nie powinien tego przeczytać zobaczy to jesteście pozamiatani. Pozdrawiam!Ile dni??
    0 0

15. Post #15
    niestety musze sie zgodzic z kolegą wyżej Ile dni?? Ktoś się chyba zapędził za mocno z radami xD
    0 0

16. Post #16
    a infolinie macie?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl