Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
 1. Post #1

  AK47 problem nie kielkuja !

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam all , mam taki problem . Zamówiłem na stronie nasionka AK47 indoor , wsadziłem do wody wszystko ładnie pięknie , gdyby nie to że czekam już prawie 14 dni i nic :/ ;( Od czego to zależy ? Czy powinienem poczekać dłużej , czy to wina nasion ? Niech doświadczeni , wypowiedzą się . Z góry dzięki .

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Nie chcę Cię martwić, ale to nieuniknione. Najprawdopodobniej nic już nie wyrośnie. Opisz szerzej jak postępowałeś z nasionami, warunki w jakich były w czym i ile trzymałeś je w wodzie.
  "Niebezpieczeństwo jest dla męża odważnego piękne jak zachód słońca" - Eurypides
  0 0

 3. Post #3
  Gość
  "Jeżeli zaraz po zakupie nasion, paczka przyszła i od razu wrzuciłeś pestki do wody" To możesz sobie odpuścic w ogole uprawe. Bo nie wykiełkują i nie od tego się od razu zaczyna AK47 problem nie kielkuja !
  A jeżeli tak nie zrobileś to po prostu trefne pestki które nie wykiełkowały.
  0 0

 4. Post #4
  Więc tak , dostałem je i i po kilku godzinach nakrętka od słoika ( mało profesionalne ale podobno wystarczy ) 6 warstw chusteczki nasionka i jedna warstwa chusteczek . Jeśli popełniłem błąd już na początku to możecie powiedzieć jaki ? ;) I po tygodniu nie było efektów więc dałem je do wody bezpośrednio , ale niestety nic się nie wydarzyło .
  0 0

 5. Post #5
  Gość
  po otrzymaniu przesylki musza one troszke odlezec zanim zaczniesz cos z nimi robibc, po tym czasie wrzucasz je w ciemnym miejscu na wilgotne waciki, badz najpierw do wody i jak "utona" rowniez w ciemni na wilgotne waciki, po 14 dniach jak nie ma kielka to nasiona w kubelek, niestety...
  0 0

 6. Post #6
  Aha , niektórzy twierdzą że powinny znajdować się w lekko nasłonecznionym miejscu . W takim razie nie pozostaje nic innego jak kolejne zamówienie i miejmy nadzieje że tym razem się uda AK47 problem nie kielkuja !
  0 0

 7. Post #7
  Gość
  nie pestki bron boze na slonce... polecam sklep holenderskisku.pl lub f2seeds.fr.pl
  0 0

 8. Post #8
  mi pestki z f2seeds puściły mały kiełek i nie chciały dalej kiełkować, ale ja teraz zamówiłem z takiej jednej strony i pestki zajebiście kiełkują
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl