Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Ciastka czekoladowe z marihuana

Takie ładne ciasteczka, nie dajcie sie zmylić, to nie jest zielona herbata. Ciastka czekoladowe z marihuana

0 0

2. Post #2
    Buch się należy. Oglądałem inne przepisy tego kolesia, bardzo go lubiłem, bo ciekawie opowiadał. Ale po ciastkach z zielona herbatą, aż subskrybowałem jego kanał. Ciastka czekoladowe z marihuana

"...i oczywiście zielona herbata, ja tu mam trochę tej zielonej herbaty, hehe, bo dostałem paczkę z... zieloną herbatą." Ciastka czekoladowe z marihuanaDCiastka czekoladowe z marihuana
    0 0

3. Post #3
    HaCiastka czekoladowe z marihuanaha jebany. Teraz wiadomo czemu tak elegancko gotuje i wgl taki szczęśliwy zawsze Ciastka czekoladowe z marihuana Hahha troche jest tej herbaty Ciastka czekoladowe z marihuana
    0 0

4. Post #4
    No tak 5g na takie maselko ktos wie czy scinki tj lodygi, liscie etc tak jak przy makumbie moga byc?
    0 0

5. Post #5
    Moga być. Wtedy lejesz wody do gara masło i liscie i gotujesz az woda wyparuje i masło potem ci wchodzi, czy jakos tak, poszukaj na yt
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl