Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. Post #1

przepis na Makumbe

Makumba jest bardzo smacznym i zdrowym sposobem przyjmowania konopii.

Składniki:

- 1litr tłustego mleka [ponad 3% tłuszczu].
    - troche tłustego masła [1/2 standardowej kostki].
    - 5g dobrego palenia, mozna wiecej przy slabszym sprzecie. (nadają się również odpady typu liście przytopowe czy gałęzie)

Sposób przyżądzenia:

wlewamy litr tłustego mleka do gara i wsypujemy marihuanę. Po zagotowaniu się dodac masła. Następnie gotujemy na wolnym ogniu przez około pół godziny - duża część może się wygotować, ale nie należy się tym martwić. Mleczko po odcedzieniu, od ziółka i ochłodzeniu wywaru, nadaje się do natychmiastowego spożycia lub do wypieków. Nie należy przekraczać jednak dawki 1-2 szklanki na głowę ze względu na moc . Poza tym trzeba pamiętać, iż efekty pojawią się średnio po 1-2h od zażycia.

Zobacz też: https://forum.nasionakonopi.pl/292,pr...kakao-drx.html

Smacznego

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    byle do konca wakacji i robie makumbe z lisci X1-indica X1-sativa X1-hindu kush af X1-blue berry af przepis na Makumbe ale bd mial faze ja pierdole przepis na Makumbe tylko jebana kwestia czasu
    ...pomogłem?
    Postaw blanta
    Ktoś Ci naruszył krzaczka? TNIJ i spierdalaj!! lepiej mieć coś niż nic!!!!!
    Poradniki:
    Makumba
    http://forum.nasionakonopi.pl/292,pr...a-makumba.html
    Mikroskop za 3ZŁ!!!
    http://forum.nasionakonopi.pl/310,ja...tml#post249866
    Czym wykleić GrowBox % odbijalności światła
    http://forum.nasionakonopi.pl/72,bud...tml#post250247
    0 0

3. Post #3
    Dosyć często to robiłem ale niewiedziałem że to sie Makumba nazywa. W sumie, dobra nazwa.
    0 0

4. Post #4
    Taki przepis jak dałeś to na ile osób średnio wystarcza żeby każdy miał faze.?
    0 0

5. Post #5
    Ugotuje makumbe zostanie jej duzo to jak ja zabezpieczyc aby wypic kolejny raz ???
    0 0

6. Post #6
    Chyba w butelke od mleka przelać i do lodówki tak jak z zwykłym mlekiem przepis na Makumbe

Don't drink and drive smoke and fly
    0 0

7. Post #7
    Tak ktoś z rodziny pojdzie zrobic sobie płatki z mlekiem i odpały beda przepis na Makumbeh przepis na Makumbe
    Czyli w szczelnym zimnym miejscu ? przepis na Makumbe
    0 0

8. Post #8
    smakuje jak gówno... lepiej obgotować pierw roślinę w samej wodzie żeby wypłukać chlorofil, dopiero potem w mleko.
    1 0

9. Post #9
    Ja nigdy nie narzekałem, po prostu świeży ziołowy smaczek przepis na Makumbe
    0 0

10. Post #10
    ja dalem marsa i było zajebiste przepis na Makumbe
    0 0

11. Post #11
    Mieszanki cukierków i batonów + kawa to dla mnie konieczne dodatki.
    0 0

12. Post #12
    To jest prawdziwe lekarstwo !

Nie smaczne ale skuteczne przepis na Makumbe
    0 0

13. Post #13
    Jak wygląda bomba po tym? i czy można na przykład golną sobie w robocie? xd
    0 0

14. Post #14
    nie polecam ci tego do roboty przepis na Makumbe
    0 0

15. Post #15
    czyli jak po grzybach się domyślam
    0 0

16. Post #16
    a powiedzcie mi czy makumne lepiej robic z suszu czy z zielonego??
    bede miał duzo odpadów( ze dwa wiadra ) i naraz nieprzerobie tego na bank, miałem hasz robic ale z tym roboty jest sporo (met. lodowo-wstrząsowa) a z makumba to latwizna.
    Posusze sobie wiatrakowe liscie i łodygi a potem z nich robic makube bedę przepis na Makumbe
    0 0

17. Post #17
    możesz robic zaraz po kosie

--- Dodano ---

hasz jest łatwo zrobić tą metodąi lepiej zrobić to niz makumbe
    Nie ma takiej siły by nam palić zabronili
    my te topy wciąż kruszymy tak od wielu lat
    0 0

18. Post #18
    Ja wczoraj wypilem pol litra makumby... efekt rzyganie + bomba ktorej jeszcze nigdy nie doświadczylem po thc... istna masakra
    0 0

19. Post #19
    hasz jest łatwo zrobić tą metodąi lepiej zrobić to niz makumbe
    a liści i łodyg nie powinno się wysuszyć chociaż tydzień zanim się zrobi hush?
    0 0

20. Post #20
    tak, trzeba wysuszyć
    Nie ma takiej siły by nam palić zabronili
    my te topy wciąż kruszymy tak od wielu lat
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl