Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. Post #1

Ile i kiedy mam naświetlać swoją roślinkę?

Mam pytanie BOX już został zbudowany jest on wymiarów zwykłej domowej szafki na ubrania tyle że przedzielony na pół. Zamontowałem w nim świetlówkę 15W zwykłą lampkę 60W świetlówkę 20W Żarówkę halogenową 35W (W chuj ciepła daje boję się o nią i myślę czy jej nie usunąć) i jeszcze jedną świetlówkę 15W. Wszystko ładnie wietrzy wiatrak 230V z okapu nad kuchenką Ile i kiedy mam naświetlać swoją roślinkę? Środek został pokryty folią aluminiową. Powinno mi starczyć tego światła Ładnie się wszystko odbija a jak otwieram szafkę w nocy to w pokoju jest jasno jak w dzień Ile i kiedy mam naświetlać swoją roślinkę? To wszystko co mogłem poradzić na obecną chwilę z moją hodowlą. Teraz zapytam co ile i na ile odpalać te światło i czy zacząć cykl od razu po pierwszym dniu sadzenia?
    Moja roślinka to White Widow x BlueBerry

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl