Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. Post #1

  Na czym podwiesić odbłyśnik ??

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam otoz mam blache do pieczenia wywiercilem w niej otwory,wsadzilem lampki Na czym podwiesić odbłyśnik ?? Ale co mam to przymontować od górnej strony blachy,żeby to zawiesić na tym łańcuchu ? Myślałem,zeby zgiac gwozdzie,ale to trzeba/by bylo lutować ? a ja nie mam narzedzi

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Na czym podwiesić odbłyśnik ?? pytanie jak wymagające konferencji naukowej, ja jebe. Zrób dziurę w blasze byle szpicem i wsadź drut albo coś w ten deseń. Chyba że masz hartowaną formę do hardcorowych wypieków. Ewentualnie daj komuś do spawania tylko powlekaną blachę będzie ciężko z łańcuchem zespoić. Lutowanie odpada.
  .
  0 0

 3. Post #3
  Elo! Zrób otwory u góry i na dole blachy po obu stronach w ściankach,żeby były na przeciwko siebie,przeciągnij przez te otwory coś na czym chcesz powiesić ten odbłyśnik i wyreguluj wysokość i tanim kosztem i jak w Twoim przypadku bez narzędzi,masz gotowe ! Pozdrawiam!

  0 0

 4. Post #4
  Nie lepiej haczyki ? prosta rzecz i zawieszasz o tyle ogniw ile potrzebujesz Na czym podwiesić odbłyśnik ?? haczyki maja gwint wiec mozna je wkrecic Na czym podwiesić odbłyśnik ??
  0 0

 5. Post #5
  ja kupilem 4 smycze dla psa z funciaka Na czym podwiesić odbłyśnik ?? odcialem kawalek i lancuchy jak ta lala Na czym podwiesić odbłyśnik ?? a do odblysnika daj wkrety jak wieszaki i nie ma problemu .
  Sadzic , Palic Zalegalizowac !<wodna>
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl