Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Jakie lampy od ziarna po początek kwitnienia?

Elo, witam, postanowiłem załóżyć w szafie obok coś co pozwoli na dobry rozwooj pestek w dorodne okazy gotowe na kwitnienie w szafie głównej...

Miejsce jest dość ograniczone, kwadrat 50x50, wysokosc 180. moze dac to na dwa pietra w tej szafie, tylko musze znalezc jakies spoko lampki co moge podwiesic nad doniczkami z młodymi...
    Myśle CFL albo świetlówki...cokolwiek energooszczednego i nie dającego ciepła..i co starczy by oświetlic po 5 młodych na piętro, razem 10.

Proszę o konkretne linki jak wiecie gdzie szukać. Ja się poddaje...

No i zapraszam na blant.
    Jakie lampy od ziarna po początek kwitnienia?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

• Post #2
      A podaj tylko wymiary szafki Jakie lampy od ziarna po początek kwitnienia?
      0 0

• Post #3
      wyedytowalem, ale to jakies 50x50 na 180 wysokie
      0 0

• Post #4
      To daj na każde piętro po 4-5 tych cfl 23 w one chyba maja tornado philips i będzie git nie bedą sie wyciagaly ani nic Jakie lampy od ziarna po początek kwitnienia?
      0 0

• Post #5
      Jakie lampy od ziarna po początek kwitnienia?-img_0936.jpgszafa w poziomie....
      0 0

• Post #6
      no tak ale w co je wkrecic te 4-5 zarowek? Czy by tam mi miejsca starczylo...zwykly jakis zyrandol wystarczy?
      0 0

• Post #7
      Daj te cfl co napisałem bedą ok Jakie lampy od ziarna po początek kwitnienia?
      0 0

• Post #8
      cool, dzieki
      0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl