Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. Post #1

  Raport postu autorstwa stary rowerzysta

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  stary rowerzysta raportował właśnie post.

  Powód:
  Spam. Pozatym przyda się typowi jakaś umoralniająca gadka albo banna ochłonięcie bo męczy dupe całemu forum a na pw przegina ponad poziom akceptowalny.
  Post: Konkurs na WLEPKĘ GROWSEED.PL
  Forum: Konkursy i open seedy
  Moderatorzy: Brak

  Dodane przez: mr.nikt
  Oryginalna zawartość:
  Na chwile obecną Janusz Wąsaty jest zdecydowanie na prowadzeniu .
  Reszta daleko daleko z tyłu tak daleko że jej nawet nie widać tak daleko jest z tylu.
  Chcecie dostać po łapach od administrantów forum za brak zaangażowania .
  Co z wami GoHAn i cała ferajna towarzyszy Where are you.Na czacie 24 na dobę to jest czas wisieć. TAK!
  W konkursie na wlepe forum przestraszyliście się AL to i aktywność było widać .
  Zaraz się zadzwoni do AL a wtedy zobaczycie czym pachną jego skarpety.

  Przeczytaj o tym więcej:

  2 0

 2. Post #2
  Znasz sytuacje ? Znasz. Więc za taką humorystykę powinieneś dostać w zęby normalnie. Po drugie, jak masz cokolwiek komukolwiek wypominać to nie rób nic, bo tak robią tylko... Raport postu autorstwa stary rowerzysta A Wiadro zostaw w spokoju bo przesadziłeś naprawdę grubo jak śmiesz wogle jeszcze Jej wyrzuty robić. Wstydź się bo masz czego.
  1 0

 3. Post #3
  Cytat Zamieszczone przez stary rowerzysta Zobacz posta
  ... Po drugie, jak masz cokolwiek komukolwiek wypominać to nie rób nic, bo tak robią tylko... Raport postu autorstwa stary rowerzysta .....
  Bądźmy bardziej obiektywni.... Zabraniasz mu wyrażać swoje poglądy, to dobrze że wypomina, czasem trzeba wypomnieć (ale nie lubię natręctwa), bo może ktoś ślepy jest i czegoś nie dostrzega, choć oczy ma.... pewne długi jak kolwiek się spłaca.
  0 0

 4. Post #4
  Miałam się nie wypowiedzieć, odpuścić, ale w sumie, co mi będziesz bezkarnie jechał. Ni huj. Tym bardziej, że publicznie.
  Dzisiaj pierwszy dzień od kiedy tu jestem, Mr.nikt, nie wisisz na czacie 20 h na dobę. A też masz dziecko, nieraz pisałeś, że Cię na balkon niedługo wydupczą, bo zaniedbujesz czas dla rodziny. Żalisz się, że kobieta Cię nie rozumie. Wcale się nie dziwię, Ciebie zrozumieć to trzeba mieć chyba dyplom z popierdolologi.
  Generalnie guziczek z pętelką wiesz o mnie, moich dzieciach i życiu, a się wypowiadasz, jakbyś w kuchni u mnie siedział.
  Przypomnieć Ci, kto to czegoś od kogoś chciał na początku? Czy screeny wrzucać?
  Dwa. Sam się do Zielonej odezwałeś w sprawie pestek, ja Cię o to nie prosiłam, nigdy.
  Trzy, to co do mnie dziś napisałeś na PW, podszywając się w dodatku ZA WYSŁANNIKA ADMININISTRATORÓW, było tak bardzo przegięciem, że nawet słoń by tego nie udżwignął. Żarty żartami, ale są pewne granice. Nie po to jest to forum, żeby dopierdalać sobie nawzajem, to nie jest w duchu koneserów konopi.
  Gdybyś był trochę bardziej spostrzegawczy, to byś zauważył, że nie jestem tu kosztem czasu dla dzieciaków, swoją drogą, pierdolenie takich rzeczy na forum.. słabe człowieku bardzo.
  Co Cię boli, że na czacie nikt nie chce z Tobą gadać? To się zachowuj normalnie.
  I wsadź seobie w dupę te pociski do mnie, bo spływa to po mnie jak deszcz po plancie, nie przyjmuję krytyki od chamów. A niewątpliwie się do nich zaliczasz!
  Ogarnij, bo nie wiem czy wiesz, ale córki wybierają chłopaków na wzór ojca, a chyba swojej Księżniczce tak źle nie życzysz! Jeszcze zdążysz zaliczyć psychoterapię zanim Mała ruszy w świat. Powodzenia!

  --- Dodano ---

  Cytat Zamieszczone przez SLP Zobacz posta
  Bądźmy bardziej obiektywni.... Zabraniasz mu wyrażać swoje poglądy, to dobrze że wypomina, czasem trzeba wypomnieć (ale nie lubię natręctwa), bo może ktoś ślepy jest i czegoś nie dostrzega, choć oczy ma.... pewne długi jak kolwiek się spłaca.
  Twoja wypocina jest w myśl zasady: Nie wiem, to się wypowiem. Pozdro!
  5 0

 5. Post #5
  heh a gdy typowi grubej napisałem szczerze w wątku z smoke reportami to ino zaraz z Alem pogłaskaliście typa po głowie i porządek został zrobiony z tym co napisałem ta. i jaki macie tego efekt Raport postu autorstwa stary rowerzysta kolejną gównoburze na forum Raport postu autorstwa stary rowerzysta, chyba że to Zielona zrobiła porządek z tamtym to sorry Al za rozkmine w Twoją stronę
  typ odpierdala maniane jak 150 na forze, z tego co czytam wyżej aż w głowie się nie mieści, że osoba co najważniejsze dorosła bawi się w takie podchody
  przypominasz mi mr nikt sobą wątek fabularny z filmu "podziemny krąg" gdzie bohater stwarza sobie fikcyjną rzeczywistość, polecam każdemu film dla mnie to tu przypadek nikta to to samo, jeśli się mylę to również sory
  co ty chcesz typie udowodnić na co to? Nie prościej byłoby zaprzyjaźnić się z nami z forum niż rzucać sobie kłody pod nogi a później pisać że podpierdoliło nas
  albo masz 16 lat i masz jakieś kompleksy i za dużo wolnego czasu albo coś naprawdę musiało się stać poważnego w twoim życiu że bawi ciebie jeszcze takie wirtualne zachowanie
  defakto też tu cały czas siedze nie i też możesz to w moją stronę powiedzieć ale paradoks polega na tym że większość z mojego grona siedzi i nie mam co robić niekiedy
  człowieku nie prościej Ci będzie siebie ogarnąć i zachowywać się jak przystało? to ci przyniesie wiele pozytywnych aspektów, ludzie chętnie pogadają z tobą itd
  Chyba że zależy Ci tylko na tym aby rozpierdolić fajną atmosferę, to nie było nawet tematu
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl